Blam

Izblamirao si se kao niko. To sto je neko video, to ja nisam sutirala flasu, nego da me je pratio od prodavnice do kuce video bi da mi je kesa bila puna sokova, a sneg je bio neodoljivo cist, tek pao, i sasvim dovoljno utaban da kesa moze glatko da klizi po njemu, i ja sam je spustila i vozala je po snegu pokrecuci je nogama. Ponesem je 20 metara, pa je opet spustim i vozam je po snegu. Bila mi je teska kesa da je nosi, lakse mi je bilo da je vozam, kao sanke po snegu. Samo je jednom jedna flasa iskliznula iz kese. Ti se nerviras, ti bi najradije sutnuo flasu.

To je moj komsija mislio da sam se ja iznervirala zbog necega i sutnula flasu. :D Nije mogao da izdrzi da mi to ne prebaci.

Znala sam da ce to neko videti i da ce to biti skandal sta sam radila, ali nisam mislila da ce pretpostavljati da sam sutnula flasu! :lol: Sutnula flasu?! Pa sta vi mislite, sta sam ja? :lol: O Boze. :lol: "Sutnula flasu", pa sta vi mislite, da ja bacam stvari po kuci, sutiram flase po ulici? Ja sam devojcica, nisam ja decak. :lol:
 
Kaze meni muz od moje rodjake, koji zivi u najgoroj selendri u kojoj sam ja ikad bila, posle Solotuse, u toj Solotusi sam bila, to je najgora, najzabacenija selendra od svih selendri u kojima sam bila, e pa onda po zabacenosti je ta selendra u kojoj zivi taj muz moje rodjake, i kaze on meni, dakle, meni, koja sam se rodila na asfaltu, vaspitala me ulica, vodali su me mama i tata od rodjenja svukuda, ali pazite sta on meni kaze, to je najveci neciji blam koji ja pamtim, koliko se on izblamirao kad mi je to rekao za njegovu cerku, kad sam mu ja rekla da treba da je pusti da dodje kod mene u Uzice, da ne bude tamo u selu ista kao ona sva zoastala dca koja nigde nisu bila i nisu nista videla: :twisted: ONA JE BILA NA MORU, A GDE SI TI BILA? To je najveci blam koji ja znam kako se neko izblamirao.:D Gde sam ja bila? Gde nisam bila? O budale, mislim se ja, nasla sam sa kim cu da razgovaram! A ja mislila da je on pametniji, jer je putovao, bavio se pevanjem, ali ipak, on je kafanski pevac i nema zavrsenu ni osnovnu skolu. Kafanski pevac to je isto glupo kao i kafanska pevacica.
 
Kaze meni muz od moje rodjake, koji zivi u najgoroj selendri u kojoj sam ja ikad bila, posle Solotuse, u toj Solotusi sam bila, to je najgora, najzabacenija selendra od svih selendri u kojima sam bila, e pa onda po zabacenosti je ta selendra u kojoj zivi taj muz moje rodjake, i kaze on meni, dakle, meni, koja sam se rodila na asfaltu, vaspitala me ulica, vodali su me mama i tata od rodjenja svukuda, ali pazite sta on meni kaze, to je najveci neciji blam koji ja pamtim, koliko se on izblamirao kad mi je to rekao za njegovu cerku, kad sam mu ja rekla da treba da je pusti da dodje kod mene u Uzice, da ne bude tamo u selu ista kao ona sva zoastala dca koja nigde nisu bila i nisu nista videla: :twisted: ONA JE BILA NA MORU, A GDE SI TI BILA? To je najveci blam koji ja znam kako se neko izblamirao.:D Gde sam ja bila? Gde nisam bila? O budale, mislim se ja, nasla sam sa kim cu da razgovaram! A ja mislila da je on pametniji, jer je putovao, bavio se pevanjem, ali ipak, on je kafanski pevac i nema zavrsenu ni osnovnu skolu. Kafanski pevac to je isto glupo kao i kafanska pevacica.

:shock::shock::shock:

ovo ni ja ne razumem
 
ma widim ja shta je tu blam,ali...owa pricha...bash zamrshena,a???:lol:

Tu je blam to sto on misli da treba da se ponosi tim sto je njegova cerka ukupno bila van zabiti u kojoj zivi to sto je bila na moru!

A takodje tu je blam sto on za toliko koliko se poznaje sa mnom i sa mojim roditeljima nije mogao da primeti da sam ja prosla svukuda i sve videla i sa svakim se druzila. Kao da je izasao iz neke krticje rupe, ne moze nista da proceni. Ne zna da procejuje ljude.
 
:)
SmokiKomsinica.jpg
 
Najveći je bio kad sam tražila mesto za vršenje male nužde, 2. maj, ništa ne radi, ja u centru grada, nigde nekog sokaka da se zavučem. Nađemo drugarica i ja neko mračno mesto, apsolutno se ništa nije videlo, drugarica stoji na ulici i gleda u mene, i kaže mi da me čak ni ne nazire koliko je tamno. I ja taman čučnem, skinem pantalone... i čujem glas iza sebe: ''O, Bože Gospode!'' :lol:
Dakle - stala sam, tj. čučnula ispred nečijeg ulaza u dvorište! :lol:

A imam X verbalnih blamova... Npr, skoro sam jednom čoveku (starijem), listajući knjigu (on me sve vreme posmatrao što je prevrćem tako) rekla: ''Ja sam navikla otpozadi!'' :lol:

A drug me je zvao da svratim po neki film, ali nije precizirao da li samo da dođem da ga uzmem, ili je mislio i da se zadržim, pa sam mu napisala: ''A ti želiš samo da mi ga daš ili još nešto?'' :lol:
 
To uopste nije blam. Ja otkad pijem po 7 litara tecnosti, vode, sokova, dnevno, ja piskim gde stignem. Ne daj Boze da neko resi bas da me prati u stopu, kad se sakrijem iz nekog spomenika po gradu,ili iza neke zive ograde, a o piskenju u stomatoloskim ordinacijama dok cekam ili kad zakazujem, i po superrmarketima kad me odvedu prodavacice da mi pokazu gde im je WC, da i ne pricam, a banzinske pumpe, to mi je vec najopustenija varijanta. Benzinske pumpe imaju odlicne tus kabine u kojima moze da se plati i da se istusiras, to sam saznala od kamiondzija.
 
Ja sam se danas na faxu izblamirao kad sam pitao profesorku iz marketinga da mi da pitanja iz menadzmenta.... Zena me samo pogledala i prekrstila se! Strasno!!!
 
To uopste nije blam. Ja otkad pijem po 7 litara tecnosti, vode, sokova, dnevno, ja piskim gde stignem. Ne daj Boze da neko resi bas da me prati u stopu, kad se sakrijem iz nekog spomenika po gradu,ili iza neke zive ograde, a o piskenju u stomatoloskim ordinacijama dok cekam ili kad zakazujem, i po superrmarketima kad me odvedu prodavacice da mi pokazu gde im je WC, da i ne pricam, a banzinske pumpe, to mi je vec najopustenija varijanta. Benzinske pumpe imaju odlicne tus kabine u kojima moze da se plati i da se istusiras, to sam saznala od kamiondzija.

xexexexeeeeexexexex
 
I moja tetka iz Pristine, ona se nevidjeno blamira, to jest blamirala se, vise ne razgovaram sa njom. Ja: "Idem u Grcku". Ona: "A otkud ti pare za Grcku?", sta god kazem ona me pita odakle meni pare za to. Po njenom, ja bi trebalo da prosim na ulici, i moji mama i tata. Gde ti ljudi iz Pristine zive, i sta oni misle, to samo zna moj tata Dragan jer ih on oduvek navlaci na pricu "Nema se pare, nemamo od cega da zivimo". Ali zar ni malo ne mogu da mucnu glavom, nego bas bukvalno shvataju njegove reci?
 
Ja stanem na vrata od prodavnice u skoli i pocnem da se derem na drugaricu. I utom prilazi decko koji mi se svidja i kaze mi: Mina, mozes li da se pomeris? Ja onako sva zabezeknuta otkud sad on ovde, pocnem i na njega da se derem.
 
To uopste nije blam. Ja otkad pijem po 7 litara tecnosti, vode, sokova, dnevno, ja piskim gde stignem. Ne daj Boze da neko resi bas da me prati u stopu, kad se sakrijem iz nekog spomenika po gradu,ili iza neke zive ograde, a o piskenju u stomatoloskim ordinacijama dok cekam ili kad zakazujem, i po superrmarketima kad me odvedu prodavacice da mi pokazu gde im je WC, da i ne pricam, a banzinske pumpe, to mi je vec najopustenija varijanta. Benzinske pumpe imaju odlicne tus kabine u kojima moze da se plati i da se istusiras, to sam saznala od kamiondzija.

Majke ti kako uspeses toliko da popijes? Kad sam bila bolesna dehidrirala sam i morala sam da pijem dnevno 3 l jedva sam i to pila, a ti 7?! :confused:
 

Back
Top