tri....cetiri....?

Vrlo tesko je ovde naci ribu koja bi htela bilo koju od kombinaciju koja u zbiru ima vise od dvoje.
sta je tu problem.Evo ovako stvari stoje:jesi li ti cuo ikada izraz konzervativno,e to je ono sto ribe kazu da ne bi nikada i ni pod koju cenu uradile.
ribe koje imaju za tu rec nesto drugo za objasnjenje najcesce nose oreol *****,drolje,a ja u svojih 22 nisam sreo ni jednu koja bi htela da nosi to.
balkan je ovo zapamti,za tako nasto moras ici malo vise na zapad,bar sam se ja uverio u to,ili platiti zajedno sa ortakom,naravno,to zadovoljstvo
 
blondi:
Iluvatar:
forestgump2004:
Mene ne ubrajaj u te "sve"...

ma ok...ali,mene interesuje zasto tipovi,uglavnom imaju problem sa tim...
strah?
od sebe?
ili sta? :?:
pa sad ili se boje konkurencije ili se boje za svoju goozu :mrgreen: (j/k)
pa mislim da je ovo drugo pre nego prvo,mada i konkurencija kod muskih nikada nije dobra,ali mislim da je ipak,gooza veci problem...kao da ce im se nebo srusiti na glavu...
bez uvrede onim devojkama koje su OK(tj. nisu *****),ali tesko mi je da poverujem da bas TOLIKO puno devojaka ne bi to uradilo sa dvojicom,a uskacu u svaka malo novija kola,pritom...
 
Takve stvari zaista trba probati.Problem jeste naci prtnere za tako nesto ali vredi se potruditi.Ipak ima li nako od vas ko ne iznosi samo misljenje.Ima li neko ko je to isprobao?
Da bi ste takvu stvar isprobali morate prihvatiti oba partnera potpuno ravnopravno.Netvrdim da se treba zvaliti sa tipom koji deli krevet sa vama-Ali morate ipak imati potpunu slobodu.Ako dodje do malo intimnijih dodira.Cak razni ne bas potpuno prirodni ukusi prilikom oralnog sexa.Ako zelite da svi troje uzivate.Nesme postojati granica.E ja cu je olizati ali pre njega.Ili ja hocu prvi a on posle.Ili cak sta da je lizemo ajde da je kresemo.Ona je punoprani clan u igri.Cak sta vise u manjini.Zato je trba cuvati da se neistrosi.Uvek da bude vrela ali nikako dozvoliti da se ohladi.Ili prebrzo zasiti.Zato trba sve polako.Neko ce reci sta ovaj tu prica.Pa i ja sam tako mislio.Ali niko nije naucen rodjen.Neke stvari dodju sa vremenom.Tako i potpuno ispunjenje sehom u troje ili vise.Moram reci da bisexsualci mnogo opustenije prihvataju novine u sexualnom zivotu.Nego heterosexualci.Mozda su zato ispunjeniji zivotom.
 
@Bustura .... tako bas! :D

mislim da je problem muskaraca u kombinaciji on+on+ona strah od njihove vlastite (a normalno moguce) homosexualnosti (kao da je bauk)
.. skoro sam sigurna da nije konkurencija u pitanju.. mada.. svi smo mi razliciti, ne bi trebalo da generalizujem...
to je moje misljenje...
 
Takve stvari zaista trba probati.Problem jeste naci prtnere za tako nesto ali vredi se potruditi.Ipak ima li nako od vas ko ne iznosi samo misljenje.Ima li neko ko je to isprobao?
Da bi ste takvu stvar isprobali morate prihvatiti oba partnera potpuno ravnopravno.Netvrdim da se treba zvaliti sa tipom koji deli krevet sa vama-Ali morate ipak imati potpunu slobodu.Ako dodje do malo intimnijih dodira.Cak razni ne bas potpuno prirodni ukusi prilikom oralnog sexa.Ako zelite da svi troje uzivate.Nesme postojati granica.E ja cu je olizati ali pre njega.Ili ja hocu prvi a on posle.Ili cak sta da je lizemo ajde da je kresemo.Ona je punoprani clan u igri.Cak sta vise u manjini.Zato je trba cuvati da se neistrosi.Uvek da bude vrela ali nikako dozvoliti da se ohladi.Ili prebrzo zasiti.Zato trba sve polako.Neko ce reci sta ovaj tu prica.Pa i ja sam tako mislio.Ali niko nije naucen rodjen.Neke stvari dodju sa vremenom.Tako i potpuno ispunjenje sehom u troje ili vise.Moram reci da bisexsualci mnogo opustenije prihvataju novine u sexualnom zivotu.Nego heterosexualci.Mozda su zato ispunjeniji zivotom

Upravo to...bravo za misljenje...i mi znamo da je tako iz iskustva...
 
Nije mi jasno zašto trojka sa dva frajera podrazumeva homoseksualni odnos? Ni izbliza nije tako, barem je moje iskustvo takvo... Mnogo bolja varijanta je sa dve cice, posebno ako su prijateljice, to čoveka može da izludi...
 
Dve devojke, neko pomenu najbolje ako su drugarice, + TI = raj na zemlji. Jos jedno musko u krevetu sa mnom i jednom ribom :? :? :( . Totalno sam otvoren za sve stvari ali mi se ovo stvarno ne svidja. Gadno mi je kad pomislim! Ne znam da li je to priroda u pitanju (dva muzjaka se uvek bore za harem (ne mogu biti dvojica), a zenkama je totalno nebitno kolio ih je), stah od konkurencije (stvarno ga nemam, u nicemu), homo fobija (mozda, ali mi je stvarno gadno da pomislim na jos jednog dlakavog 'ku*ronju' u krevetu sa mnom), neko pomenu i nesigurnost (ne, nikako)
 
strani placenik:
Dve devojke, neko pomenu najbolje ako su drugarice, + TI = raj na zemlji. Jos jedno musko u krevetu sa mnom i jednom ribom :? :? :( . Totalno sam otvoren za sve stvari ali mi se ovo stvarno ne svidja. Gadno mi je kad pomislim! Ne znam da li je to priroda u pitanju (dva muzjaka se uvek bore za harem (ne mogu biti dvojica), a zenkama je totalno nebitno kolio ih je), stah od konkurencije (stvarno ga nemam, u nicemu), homo fobija (mozda, ali mi je stvarno gadno da pomislim na jos jednog dlakavog 'ku*ronju' u krevetu sa mnom), neko pomenu i nesigurnost (ne, nikako)
e to sam pitao...koji je,majke ti,realan razlog tome sto ti je ta kombinacija,pa malo onako,hm...
 

Back
Top