INTERNET

Pirat

Zainteresovan član
Poruka
344
imam jedan veliki problem, neradi mi Explorer, opera, mozila,, ništa, kao da nebi bio povezan u internet, a ustavi jesam.Mirc i druge slične stveti rade normalno.Šta da uradim?
 
Imas neku frku sa HTTP-om dok ti ostali protokoli rade?

Koristis li neki firewall. Mozda si "blokirao" port 80. Mozda imas neku zarazu u kompu. Mozda...

Proveri kako se konektujes - vecina provajdera ima @WORLD i @HOME, ili kako ih vec zovu...

Daj malo detaljnije opis - koji OS, koli provajder i sl.
 
milospv:
Кулиража:
XXXXXXX:
Ja sam imao isti prob i resio sam formatiranjem c:

Zasto je ovo najcesci odgovor koji sam cuo na forumu?
E kad bi meni to pomoglo bilo bi super :cry:
Imeni su nekolika puta predložili FORMAT C:
Kao da ja ne znam za takvu mogućnost.

Pa ko ne zna sta da radi on format c:
E sad da budem iskren i ja sam nekoliko puta to predlozio.
E a sta ako ni to ne funkcionise? Sta onda formatirati
 
Ako imas dve particije (like me) mozes da formatiras C: i po 100X na dan (like me again :D ). Formatiranje C: je najpouzdanija procedura, mozda za nekog komplikovana - ali u svakom slucaju radi.
Ovaj isti prob. sam imao i ja i ako kod mene radi znaci radi i kod Pirata....
 
XXXXXX:
Ako imas dve particije (like me) mozes da formatiras C: i po 100X na dan (like me again :D ). Formatiranje C: je najpouzdanija procedura, mozda za nekog komplikovana - ali u svakom slucaju radi.
Ovaj isti prob. sam imao i ja i ako kod mene radi znaci radi i kod Pirata....

Da i onda kad zaglavis kao sto sam i ja zaglavio zini i jauci.
Sad za vikend moram da se cimam da palim za BG.
Ako postoji resenje ono je uvek bolje od onog cuvenog "format c".
Zasto?
1.format c si vec nauzio i samo gubis vreme sa time.
2.Kad nadjes neko novo resenje za probleme znaci da si nesto novo naucio i da si izgubio mnogo manje vremena nego sa formatiranjem.
3.formatiranju pribegavam samo u krajnjem slucaju, tj. kad mi sve zatupi i kad mi win poludi, onda ga malo procimam i sljaka ko lud, neko vreme...e sad ko mi je kriv kad cackam ono sto ne treba
 

Back
Top