lica za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bio sam na ispitu i polozio. obuka nije obavezna. ispit uopste nije toliko katastrofalan kao sto ga prezentuju neki. sasvim je dovoljno da se uci iz tih skripti sa ispitnim pitanjima. inace odgovaranje traje par minuta... samo se malo duze ceka izmedju 2 odgovaranja. 3 deo procene rizika duze traje jer je pismeni ali ispitivacu su sasvim korektni, pomazu i asociraju te ako nesto ne znas...
 
Cestitam, Excellency. Svaka cast! Stvarno mi je drago kad cujem da neko polozi ispit.

I ja sam u vecini slucajeva cuo da ispit i nije toliko strasan, ali opet postoji neka nit nesigurnosti. Ajde javi mi se na donn_rile@hotmail.com ako imas vremena cisto da vidim da li imamo iste skripte i da pocnem aktivnije da se bavim ucenjem.

Dalje, zanima me sledece; da li ja, koji imam zavrsenu samo srednju skolu i polozen strucni ispit, mogu da radim Akt o proceni rizika za firmu u kojoj radim?
I, da li ja sa zavrsenom samo srednjom skolom mogu da se prijavim za polaganje ovih ispita za ispitivanje opreme za rad i ispitivanje uslova radne okoline?
 
pa lepo...ti si bas "potkovan znanjem" ...ono sto sam stvarno htela da znam je da li si polozio ispit uceci samo iz skripti..i ako jesi dali ih imas jos uvek-skripte i da li mozes da mi ih posaljes na e-mail ...jer izgleda da su se gore pomenuti ljudi iz foruma ovom problematikom bavili pre 2 meseca a sad nikog nema a ja ocajnicki trebam te skripte..
koliko shvatam tvoj opsti utisak je da ispit nije strasan..
...bas lepo sto si tako +
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top