naglo gubljenje potencije
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: naglo gubljenje potencije

ivke
    Guest

Podrazumevano naglo gubljenje potencije

Nalazim se u katastrofalnoj situaciji. Do pre tri meseca moja potencija je bila cak prilicno naglasena . Partnerka i Ja smo imali svakodnevno i po vise odnosa koji su trajali i po sat vremena , i onda ... katastrofa ! U poslednjih tri meseca meni se dogadja da skoro da i nemam nagon a kamoli erekciju !? Sve pocne , kao i pre , petingom koji bi me do skora doveo do blazenstva , pa i ako postignem erekciju ona nije kao sto je bila , i pri samom pocetku "china" ona se potpuno gubi !!!? Partnerka i ja smo vec 4 god. zajedno i nemislim da je neka psihicka prepreka , jer se izuzetno dobro poznajemo , i po moj muski ego bitno , imali smo najzivlji i naredovniji moguci sex. zivot do skoro !
    Imam 41 godinu i nemislim da sam u dobu gubljenja potencije , pogotovo sto se to desilo kao grom iz vedra neba !? Molim vas za savet jer to mi je sada postalo ogromno opterecenje !!!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Polako,nemojmo odmah donositi preuranjene zakljucke.
    Vrlo moguce da je nesto prolazno ali ne nesto vezano za vezu nego neki stres na poslu ili tome slicno.
    Ja zaista ne znam sta bih vam vise mogla reci osim da se obratitie lekaru,da vam se urade neke osnovne analize kako bi se iskljucila neka ozbiljnija patologija.To je jednostavno stanje koje zahteva ispitivanje,napamet lupati sta bi moglo biti nije u redu.
    Postoje izvesna fizicka stanja koja mogu dovesti do pada libida i potencije ali kao sto rekoh to je najbolje utvrditi i ordinaciji.

ivke
    Guest

Podrazumevano naglo gubljenje potencije

:? Dr. hvala vam na ohrabrujucim recima , ali zbog specificnosti mog posla sam kratko u Beogradu , te vas molim da ako imate u vidu neku odgovarajucu kliniku gde bih relativno brzo mogao da izvrsim zdravstvenu pretragu , molim vas da mi date kontakt !? Jasno mi je da sex nije najvaznija stvar u jednoj ozbiljnoj vezi , ali sam jos sigurniji da redovan i obostrano zadovoljavajuci sexualni zivot odrzava i oplemenjuje vezu ! Pozdrav od Ivketa !!!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Pd drzavnih ustanova uroloska klinika u Bircaninovoj ulici a od privatnih najzvucnija imena urologije rade u klinikama medical centar i klinika Petkovic...posto ne smem da reklamiram ovde njihov rad ,potrazite telefone preko sluzbe 988.

Slične teme

1. gubljenje nevinosti
    Autor Anonimno u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 241
    Poslednja poruka: 10.06.2011., 13:14
  2. UPOMOC DOKTORE... NESTO U VEZI POTENCIJE!
    Autor napoleon u forumu Zdravlje
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 24.09.2010., 23:23
  3. Ocajno gubljenje...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 19.10.2007., 12:37
  4. Gubljenje vremena
    Autor Englez u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 15.04.2007., 20:03
  5. zasto zene naglo menjaju raspolozenje ?
    Autor kurjak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 17.10.2003., 12:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •