Primedbe i obaveshtenja!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peta W.

Veoma poznat
Poruka
10.023
Ukoliko imate bilo kakve primedbe vezane za podforum NS, ovde ih mozhete prilozhiti.
Takodje,s vremena na vreme provirite u ovu temu, jer cu na njoj ostavljati obavrshtenja u vezi tema koje budem zatvarala,spajala,premeshtala i sl.
 
zato sto kod nas nema puno tajni..svi smo svoji :P;)....pa sve sto te muci kazes lepo javno....ili se nadjemo u 4 oketa ako je vec nekakva tajna :P

Nije tajna, ali ovo što sam htela je smor za druge. Pretpostavljam da si mi ti izbrisao temu, bez razloga. Pa sam htela da pitam zašto. Ne da bismo se raspravljali, već me zanimalo, zbunilo me, pošto je mnogo ljudi učestvovalo i nije vređala nikoga. Samo je nestala. A kada sam videla da ne mogu da ti pišem, zaboravila sam na temu, to nije ni bitno, već me je iznerviraa ta fora. Ti možeš sve da čitaš, brišeš, zaključavaš, banuješ, a tebi čovek ne može ni da se obrati. I to jedini moderator sa takvim tripom. Užasno. Mislila sam da si neki ok tip, pošto svi lepo pišu sa tobom, a ono ispade jeza. Ne volim te fore. Ali dobro, nije bitno. Prijatno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top