"Men behaving badly" - Nepristojni ljudi

Gax

Domaćin
Poruka
3.149
Da li ste je nekad gledali i kakvi su vam utisci?
Meni je bas dobra serija…
Rec je o britanskoj humoristickoj seriji,bila je jedno vreme na TV Avali i TV ApoloNSTV.Govori o dvojici drugara koji zive zajedno Toniju(pre njega je Gari imao drugog cimera koji je otisao posle nekih 5 serija) i Gariju,o njihovim devojkama i “cudnom” zivotu koji oni zive…
 
Hm, mislim da sam to uhvatila jednom na Avali...
I pogledala sam jednu emisiju, što je bilo dovoljno da mi se svidi...
shop-men-behaving-badly-series-6.jpg

Interesantni likovi, nema šta.
Da li se sada prikazuje ta serija?
 
Jedna od mojih omiljenih serija iz 90ih...obožavam je!!!Čak sam i htela da otvorim temu :D
Super su stvarno....najjača epizoda je ona na bazenu :D :D :D :lol: kada Toni nema petlju da skoči u bazen sa skakaonice da bi zadivio onu njegovu plavušu...pa kad povraća ....i kad se opekao na radijator dok je vežbao sa devojkom u sobi (hahahahhahah)
 
Svidjaju mi se serije u kojoj niko do glavnih junaka nije "normalan". Uvek sam mislila da ovakvu seriju mogu da naprave samo Britanci. Mene je odusevila Gerijeva prica o devojci koja je umala rupu na bradi u kojoj je drzala mentol bombonu "za posle". Ma, kad ovako prepricamo ne zvuci nikako, treba to DOZIVETI.
 
Serija ima nekoliko specijala,s tim sto je jedna valjda gostovanje uzivo u nekoj emisiji na BBC-u (valjda), a u jednom specijalu se pojavljuje i Kylie Minogue(koliko se spominjala u seriji red je da se u jednoj pojavi-mislim da to nije prikazivano kod nas).Poslednji snimljeni specijal je onaj sa porodjajem...
 
Jedna od omiljenijih mi serija, i svidja mi se sto se na temi uglavnom pojavlju decaci a samo dve ili tri devojcice. Prava muska serija, nema veze ni sto je britanska, Gari i cimer mu, su planetarna pojava. Omiljeni deo mi je kada na kraju svake epizode sede ispred tevdzana , cirkaju , izgovaraju nebuloze kao same bisere mudrosti i izmedju malo prde;)
 

Back
Top