X1650 512 agp problemi
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: X1650 512 agp problemi

Primećen član Ninjarijeka (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano X1650 512 agp problemi

Ovako dečki gledao sm ono što ste napisali na druge dvije teme za istu karticu imam i ja problem sa njom
    Samo što nema artefakta kao kod drugih radi 10 minuta i onda zamrzne u toku igre probao sam sve moguće drajvere i nema veze sa time odnio je kod prijatelja i radi normalno bez smrzavanja!
    Je li moguće da mi je otišlo napajanje imam neko od 400w ali sumnjam da je pravih!

P.S. nije na forumu
    Everything you say can and will be used against you...
    Aktivan član P.S. (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: X1650 512 agp problemi

Jel 3dclub? Ja sam imao neku Nvidia 3dclub i imao sam isti problem, i neki su mi rekli da je problem procesor! Imao sam Amd 2000+.

Iskusan Makijavelli (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

3d club je i mene zajebala,kinezi,ako planirate neki tip krstashkog pohoda na kineze i njihovu iskvarenu robu javite se na pp,hehe....jebeni kinezi,nishta u zhivotu necu vishe da uzmem od njih.....

Ističe se strajo (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

club3d je kinesko?! ne znam... ja sam imao josh pre njihovu FX5200 (ili MX440) i nisam imao problema koliko se secam...

P.S. nije na forumu
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Ni ja nikad vishe u zivotu nishta necu uzeti kinesko!!! Zajebali su me milion puta u zivotu!!!

Zainteresovan član BAZUKA (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Onda sigurno neces nista ni uzeti ,jer sve je kinesko - ne mozes nista kupiti vise a da ne pise made in china ちゅう裡 内.
    Sve su mali zuti preuzeli....

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Hm... Ne znam da li ovde da postavim pitanje, ali... Juče sam uzeo novu konfiguraciju sa ATI Radeon X1650 512MB grafičkom. Instalirao sam drajvere skinute sa neta, zatim sam instalirao NFS Underground (koji su mi inače dali ako poklon uz novu mašinu). I NFS tako koči, da uopšte ne može da se igra. Posle sam probao još nešto malo igara što sam imao na CD-ovima, Vice City je isto radio loše - tj. posle nekih 10-15 minuta sve je 'pobrljavilo'... Recimo, kao da sve radi ubrzano, a pritom secka? Trenutno ne mogu da smislim neko bolje objašnjenje...

Inače, procesor je AMD 2.2 GHz i 2GB RAM memorije.

Ja se ne razumem baš nešto u hardver, ali ovde nešto definitivno ne valja, kad je taj isti Vice City radio čak i na mojoj straroj Nvidia TNT2... Može li na osnovu ovoga što sam napisao da se kaže šta je problem sa ovim... Je li nešto sa grafičkom nije u redu ili šta?

P.S. nije na forumu
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio BAZUKA Pogledaj poruku
    Onda sigurno neces nista ni uzeti ,jer sve je kinesko - ne mozes nista kupiti vise a da ne pise made in china ちゅう裡 内.
    Sve su mali zuti preuzeli....
    Pa ******, ali radije cu uzeti neki poznati brend, a ne 3dclub.

Primećen član laks (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Ninjarijeka Pogledaj poruku
    Ovako dečki gledao sm ono što ste napisali na druge dvije teme za istu karticu imam i ja problem sa njom
    Samo što nema artefakta kao kod drugih radi 10 minuta i onda zamrzne u toku igre probao sam sve moguće drajvere i nema veze sa time odnio je kod prijatelja i radi normalno bez smrzavanja!
    Je li moguće da mi je otišlo napajanje imam neko od 400w ali sumnjam da je pravih!
    Veoma moguce da je do napajanja. Meni se desava da 7600gs zamrzne nekih 10 sec. pa nastavi normalno, ali isto mi se desava kad ukljucim tv karticu cim hard pocne sam nesto da krlja da vrti, meni slika na monitoru secka, nekako pocne da pucketa.Btw napajanje je 400w frontier.

Zainteresovan član BAZUKA (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio alien Pogledaj poruku
    Hm... Ne znam da li ovde da postavim pitanje, ali... Juče sam uzeo novu konfiguraciju sa ATI Radeon X1650 512MB grafičkom. Instalirao sam drajvere skinute sa neta, zatim sam instalirao NFS Underground (koji su mi inače dali ako poklon uz novu mašinu). I NFS tako koči, da uopšte ne može da se igra. Posle sam probao još nešto malo igara što sam imao na CD-ovima, Vice City je isto radio loše - tj. posle nekih 10-15 minuta sve je 'pobrljavilo'... Recimo, kao da sve radi ubrzano, a pritom secka? Trenutno ne mogu da smislim neko bolje objašnjenje...

Ja se ne razumem baš nešto u hardver, ali ovde nešto definitivno ne valja, kad je taj isti Vice City radio čak i na mojoj straroj Nvidia TNT2... Može li na osnovu ovoga što sam napisao da se kaže šta je problem sa ovim... Je li nešto sa grafičkom nije u redu ili šta?

Mozda da probas da skines te drajvere sto si skinuo sa neta i instaliras drajvere koje si dobio na CDu uz graficku kartu jer moze biti da ti ti najnoviji nisu bas optimizirani za tu seriju gafulja...probaj...

Primećen član Ninjarijeka (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio alien Pogledaj poruku

Prvo sam i ja mislio da je napajanje ali izgleda da se grafička kosi sa nekim matičnim pločama i VIA chipsetom!!
    Možda kod tebe pogledaj jeli ti uključen AGP 8x
    To ti se nalazi u catalist konzoli pod Smartgart
    Poslednji put ažurirao/la Ninjarijeka : 24.04.2008. u 20:02

Slične teme

1. ATI 1900xt vs.ATI x1650
    Autor mihajlovic.uros u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14.01.2009., 13:59
  2. Radeon® X1650 Pro 512MB AGP
    Autor BigMazi u forumu Hardver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 11.05.2008., 16:24