Ко је Албанац и Хрват и Бошњак и Мађар...
Strana 1 od 15 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 354

Tema: Ко је Албанац и Хрват и Бошњак и Мађар...

Iskusan Duh Sekire (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano Ко је Албанац и Хрват и Бошњак и Мађар...

и све то истовремено, е само да не буде Србин?!
    Наравно, зна се... И зато гласајте за њега ви који волите да клечите. А кад већ клекнете, почните...

А ми да пређемо на ствар.

Елем, зашто "готивим" тог момка... (реторичко питање)...
    Зато што је најбоља антиреклама самом себи! Просто је фасцинантно како се хвали глупостима, и у којој мери потврђује ону народну о паметноме-стиду-будали-поносу... Не верујем да је неко ово убацио па читајте како је "паметан" и наравно надахнут:

Ja živim u ovom Beogradu tridesetsedam godina i ja sam Beograđanin. Ali ne zbog toga što je to moja adresa u ličnoj karti, nego zbog toga što sam istovremeno i Pazarac i Novosađanin i Kragujevčanin i Kraljevčanin, ali pre svega što želim da budem Prištevac, Zagrebčanin, Ljubljančanin, Sarajlija! Glasajte za mene, jer sam ja i Albanac i Hrvat i Bošnjak i Mađar, jer samo tako mogu da bidem čovek! Glasajte za onog ko će klečati pred Srebrenicom da bi Bosna mogla našoj deci da oprosti, glasajte za onog ko će se dogovarati i sa onima koji nas ne vole, glasajte za onog kome će teći krv, znoj i suze, ali poslednji put, glasajte za one koji će braniti našu tradiciju, ali je nikada više neće zloupotrebiti. To je ta jednostavna politika na koju mi nikada nismo imali pravo, ja od tog prava ne želim da odstupim, a u borbi ne mislim da se povlačim!

Извор: Žuja... ovaj ... Život je zakon
    „Ko ne voli Dabić Rašu, popušio karu našu“ Kustendorf

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ко је Албанац и Хрват и Бошњак и Мађар...

Pa rekao je i Siptar i ostalo , sto znaci da se ne odrice srbijanskog porekla mada mozda ima komplekse sto su Srbalji izduvali u poslednjim ratovima od Hrvata i Siptara pa oce da predje sad na stranu jacih mozda nadje nekog albanskog ili rvatskog Rista da ga pokrsti ili osuneti .

Ističe se Spencer (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    60

Тај што би да буде све је пре свега луд па тек онда све остало.

Aktivan član kennedy_bakircioglu (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2007.
    Pol
    muški
    KOTOR - Grad evropskih vaterpolo shampiona
    Reputaciona moć
    50

dobar govor
    potpisujem

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Монтенгрин, нисам ни сумњао. Него не видех да је он истовремено Црногорац, овај Монтенегрин или ти Дукљанин. А и не хвали се како жели да буде Подгорац, или Подгорелић или како се већ каже

Узгред, шта мислите да неки кандидат на хрватским изборима каже како пре свега жели бити Београђанин!?

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Citat Original postavio Čeda
    Ljudi! Zato što mržnja ne može da pobedi ljubav, zato što tama ne može da pobedi svetlo, zato što strah ne može da ubije nadu, a prošlost da uzme budućnost, mi smo već pobedili! Pobedili smo zato što smo ostali ljudi, a ostali smo ljudi ne zato što smo imali pravo na to, ne zato što smo imali obavezu prema bilo kome, već zato što smo drugačiji.
    On je čovek, zato što je drugačiji.
    Oni koji nisu "drugačiji", oni nisu ljudi....

"Sve životinje su jednake, samo su neke jednakije od drugih."

Citat Original postavio Čeda
    Na ovim predsedničkim izborima ovo društvo će birati između devet kandidata. Ne znam šta mogu novo da vam kažem posle petnaest godina ponavljanja iste ideje. Jedino što želim još jednom da ponovim, spreman sam da ko zna koliko puta kažem tu veliku istinu, Srbija je Evropa, a mi, njeni građani, u ime naših porodica, naših prijatelja, naše dece koja ne znaju u kakvoj zemlji zapravo žive, moramo nastaviti borbu da bi Srbija bila onakva kakvi smo mi u njoj. Oko toga ne može biti kompromisa.
    Ja bih voleo da već jednom čujem tu IDEJU, a naročito način na koji bi se ta IDEJA ostvarila.
    Ovako, ovaj lik već godinama gura neku demagogiju, a ne verujem da sam zna šta u stvari želi da kaže, da ne kažem uradi.
    Hajdemo u planine...

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Ja poslah komentar na sajt, al' nesto ne vidim da su ga objavili...
    Pa evo, citajte ovde, ako nekoga uopste interesuje

"Ovako nadahnut i vatrom obasut govor nisam cuo jos od 1985. godine!
    Bilo je to na konvenciji (tada kongresu) SSOB (saveza socijalisticke omlatine Beograda), kada je ta omladinka izasla na binu, kada je pustila glascinu i skoro placucim, gnevno-borbenim glasom izgovorila recenicu "Ne damo tekovine nase revolucije, ne damo bratstvo i jedinstvo nasih naroda i narodnosti!"
    Aplauz, gromoglasno klicanje "Ti-to, Ti-to..."
    A ona... rasirenih nozdrva, smrknutog pogleda, stegnutih vilica i zaledjenog osmeha, udise snazno i prkosno...
    Gotovo erotska scena...
    Pred sam slet...
    Znam vas, znate me."
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Е благо теби кад се сећаш конгреса социјалистичке омлатине!
    Од онда су им остале пароле и револуционарни занос... и раширене ноздрве

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

KoleZa, kako je bilo na odmoru kod Ujke u Germaniji? Je l' vam opet kupio fototaparat ili se ovaj put Ujka otvorio i za jednu solidnu kameru? Nisam citao "vreme" je l' izasla jos koja bljuvotina iz vaseg, kako rece koleZa Marlon, "umetnickog pera" ?

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio Duh Sekire Pogledaj poruku
    Glasajte za mene, jer sam ja i Albanac i Hrvat i Bošnjak i Mađar, jer samo tako mogu da budem čovek!
    Добро се ми Лалоши нисмо конституисали у "нацију", још би рекао да је у исто време и Лала и Босанац...

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

и све то истовремено, е само да не буде Србин?!
    Наравно, зна се... И зато гласајте за њега ви који волите да клечите. А кад већ клекнете, почните...

А ми да пређемо на ствар.

Елем, зашто "готивим" тог момка... (реторичко питање)...
    Зато што је најбоља антиреклама самом себи! Просто је фасцинантно како се хвали глупостима, и у којој мери потврђује ону народну о паметноме-стиду-будали-поносу... Не верујем да је неко ово убацио па читајте како је "паметан" и наравно надахнут:

Ja živim u ovom Beogradu tridesetsedam godina i ja sam Beograđanin. Ali ne zbog toga što je to moja adresa u ličnoj karti, nego zbog toga što sam istovremeno i Pazarac i Novosađanin i Kragujevčanin i Kraljevčanin, ali pre svega što želim da budem Prištevac, Zagrebčanin, Ljubljančanin, Sarajlija! Glasajte za mene, jer sam ja i Albanac i Hrvat i Bošnjak i Mađar, jer samo tako mogu da bidem čovek! Glasajte za onog ko će klečati pred Srebrenicom da bi Bosna mogla našoj deci da oprosti, glasajte za onog ko će se dogovarati i sa onima koji nas ne vole, glasajte za onog kome će teći krv, znoj i suze, ali poslednji put, glasajte za one koji će braniti našu tradiciju, ali je nikada više neće zloupotrebiti. To je ta jednostavna politika na koju mi nikada nismo imali pravo, ja od tog prava ne želim da odstupim, a u borbi ne mislim da se povlačim!

Извор: Žuja... ovaj ... Život je zakon
    Vidis to boldovano?
    To je sustina. On u coveku ne gleda njegovu veru, nacionalnost, boju koze, pol, sexualno opredeljenje, starost/mladost. Sa njega su svi ljudi isti. Treba biti veliki i to razumeti. Nacionalizam i komunizam, dva najveca zla Srbije u 20-om veku. A evo i u 21-om.

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio Ha-Nocri Pogledaj poruku
    Vidis to boldovano?
    To je sustina. On u coveku ne gleda njegovu veru, nacionalnost, boju koze, pol, sexualno opredeljenje, starost/mladost. Sa njega su svi ljudi isti. Treba biti veliki i to razumeti. Nacionalizam i komunizam, dva najveca zla Srbije u 20-om veku. A evo i u 21-om.
    Да ли су сви људи исти?

И кад је то национализам владао Србијом? Онда кад су престали да хапсе ако би у кафани запевао српску песму?

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

da, bash tada je zavladao.
    a shto se tiche ldp-ovskog govora, nemam nishta protiv shto naginju ka kosmopolitizmu, chak naprotiv. ali nazhalost, poreklo toga najcheshcje nije u toj lepoj zhelji i idealu, vecj zato shto cheda na mitingu urla 'meni je zhao shto nemamo albanskog predsednichkog kandidata'.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Ma sve je to lepo i sve je to uredu treba se izvinjavati a treba i prastat ,da sam ja neka vlast ja bi se izvinio ako treba i hiljadu puta za Srebrenicu ,pa bi onda umesto neprijateljstva u Bosni imali jos jednu prosrpsku zemlju.
    Ali covek koji kaze da Srbiji bolje misli Amerika od Rusije i da ,ce nam poteci med i mleko samo ako udjemo u uniju ,a da se naprasno obogatio i vodi ovoliko skupu kampanju ,a nije imao pas zasta da ga ujede ,uz to da ne pominjemo umesanost u pustanje Djindjicevih ubica,za mene je to jako sumljivo.
    Pa ceo nazovi demokratski blok se sav predao toj ideji da nam se ukinu vize ,ej ljudi pa nije priorritet ulaska u uniju ukidanje viza ,vec da se ovde ljudima obezbedi da mogu da zive od svog rada da ne odlaze iz zemlje a ne da im se taj odlazak olaksa.A kada se to obezbedi pa vize ce same da postanu suvisne.

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kaai79 Pogledaj poruku
    Ali covek koji kaze da ce nam poteci med i mleko samo ako udjemo u uniju
    E, postavi mi neki link, blog, tekst, novinski isecak, video snimak, tonski zapis.........bilo sta , gde je Cedomir Jovanovic izvalio ovo sto si ti izvalio, i sto ponavljate kao papagaji.......ja vise nikada necu napisati ni slovo na ovom forumu, i necu glasati za cedu, javno izjavljujem......

Dokle, bre, te lagarije i glupost??.......kako vam ne dosadi???.....cuj, "med i mleko"...

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Citat Original postavio IDI_DADA_AMIN Pogledaj poruku
    E, postavi mi neki link, blog, tekst, novinski isecak, video snimak, tonski zapis.........bilo sta , gde je Cedomir Jovanovic izvalio ovo sto si ti izvalio, i sto ponavljate kao papagaji.......ja vise nikada necu napisati ni slovo na ovom forumu, i necu glasati za cedu, javno izjavljujem......
    Dokle, bre, te lagarije i glupost??.......kako vam ne dosadi???.....cuj, "med i mleko"...
    Ne daj se tako lako slomiti. Nisu oni vredni toga.:wink:

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio Ha-Nocri Pogledaj poruku
    Vidis to boldovano?
    А видиш ја нисам Хрват, а ни Албанац, а посебно не та два истовремено
    Такође нисам истовремено грађанка и грађанин Србије - узгред које Србије?!! Јер Чеда рече да он неће да се бори за целу Србију.
    А и поред тога што то нисам, сам човек. Према томе оно САМО ТАКО је побијено. Нико нормалан не мисли да мора бити Албанац да би био човек

Узгред - сви су ти људи исти, а комунизам ти је зло... Занимљиво:-P
    п.с. Значи Хрвати који нису истовремено и Албанци нису људи

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

А видиш ја нисам Хрват, а ни Албанац, а посебно не та два истовремено
    Такође нисам истовремено грађанка и грађанин Србије - узгред које Србије?!! Јер Чеда рече да он неће да се бори за целу Србију.
    А и поред тога што то нисам, сам човек. Према томе оно САМО ТАКО је побијено. Нико нормалан не мисли да мора бити Албанац да би био човек

Узгред - сви су ти људи исти, а комунизам ти је зло... Занимљиво:-P
    п.с. Значи Хрвати који нису истовремено и Албанци нису људи
    Ništa ti nisi "pobio". Ti se samo praviš nevešt i izvlačiš rečenice iz konteksta i menjaš im smisao. To nije logika. To što radiš je besmisleno i prilično glupo.

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio Keeper Pogledaj poruku
    da, bash tada je zavladao.
    Завладао као комунизам у САД, кад су престали да хапсе и батинају ко би читао Маркса или чувао слику Чеа Геваре.

Неки људи као да нису живели у Србији у СПС-овској ери. Мислим, једно је рећи да је агресивна и примитивна карикатура национализма пуштена из кавеза да лаје по улици, а друго да је завладао национализам. А колико се сећам, они који себе зову и сматрају националистима су рушили Милошевића 5. октобра, ако ћемо поштено...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

ta karikatura je bila glavna drzhavna politika, nazhalost podrzhavana nedopustivo velikim brojem ljudi.
    naravno, to shto sam rekao da je to 'zavladalo' ne znachi da je to bilo 'u srcima svih ljudi'.
    Poslednji put ažurirao/la Keeper : 16.01.2008. u 19:23
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Registra. Pogledaj poruku
    Ništa ti nisi "pobio". Ti se samo praviš nevešt i izvlačiš rečenice iz konteksta i menjaš im smisao. To nije logika. To što radiš je besmisleno i prilično glupo.
    jes val o ja se zabrinuo da je Duh nesto opupeo u zadnje vreme ,mozda stvaralacka kriza nastupila ko ce ga znati :-?

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio Keeper Pogledaj poruku
    ta karikatura je bila glavna drzhavna politika, nazhalost podrzhavana nedopustivo velikim brojem ljudi.
    naravno, to shto sam rekao da je to 'zavladalo' ne znachi da je to bilo 'u srcima svih ljudi'.
    Зна се шта значи завладати, а то је управо оно што си ти и рекао - да је било на власти.

Које су биле химна, грб и застава те националистичке државе? Где се чула четничка химна "Боже правде", на државним церемонијама и митинзима СПС-а и ЈУЛ-а, или на митинзима демократске опозиције?

Ističe se José Luis Torrente (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio IDI_DADA_AMIN Pogledaj poruku

Aj da je napisao da je Ceda rekao da ce nam teci heroin i kokain pa da i poverujem ali med i mleko

Iskusan alergicna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio rdeki Pogledaj poruku
    ..

"Sve životinje su jednake, samo su neke jednakije od drugih."

e ta tvoja "logika" je i inspirisala Orvela. da napravi tako remek delo. i Životinjsku farmu, gde ti , svakako ne bi bio, svinja, magarac, vredni i odani konj Bokser,pa ni naivna krava,, koja jedina zna da čita.... ti bi u toj priči, glupava kokoška

Iskusan alergicna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio José Luis Torrente Pogledaj poruku
    Aj da je napisao da je Ceda rekao da ce nam teci heroin i kokain pa da i poverujem ali med i mleko
    konkretno te je pitao
    daj neki link ili neki drugi dokaz za to što "tvrdiš" ili ti...onako pa ako prodje, prodje
    ili dokaži to što si rekao ili se izvini što si slagao ops:

Slične teme

1. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 13.04.2009., 23:32
  2. Најбогатији Албанац на свету
    Autor Владан u forumu Politika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 08.04.2009., 17:23
  3. Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 29.01.2009., 21:30
  4. Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 12.01.2009., 21:30