bioclinicin gel za grudi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: bioclinicin gel za grudi

gaga19
    Guest

Podrazumevano bioclinicin gel za grudi

mene jako interesuju iskustva devojaka i zena sa ovom kremom, dobila sam je od mame za osmi mart ali ne smem da je koristim jer se bojim,da li je stetna i da li uopste pomaze?

Početnik
    Učlanjen
    31.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomaze....

Ja sam koristila taj gel pre par godina i, mogu ti reci da je stvarno delotvoran. Sto je najvaznije, efekat se nakon prestanka koriscenja gela, ne povlaci, vec ti grudi ostanu takve, vece. Toliko od mene. Pozdravljam te.

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Moja drugarica je koristila i grudi su joj bile cvrce, ali ne vece.

malka
    Guest

Podrazumevano

da li si pocel;a da koristis,kakva su ti iskustva za sada?

aleks_v
    Guest

Podrazumevano kakav je to gel i gde ima da se kupi?

ko je proizvodjac tog gela?

Guest

Podrazumevano

ja koristim avonov gel za negu biste i prezadovoljna sam!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    ej ja takođe i nije ni skup s obzirom na kvalitet!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Pomaze....

Citat Original postavio Bubica_Marica
    Ja sam koristila taj gel pre par godina i, mogu ti reci da je stvarno delotvoran. Sto je najvaznije, efekat se nakon prestanka koriscenja gela, ne povlaci, vec ti grudi ostanu takve, vece. Toliko od mene. Pozdravljam te.
    A ti radis za njih,priznaj Ja sam ga isto koristila i na kraju teglice se moglo uociti da su malo uzdignutije,istina...

malosisasta
    Guest

Podrazumevano

a jel one uvecavaju ili samo ucvrscuju

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio malosisasta
    a jel one uvecavaju ili samo ucvrscuju
    samo učvršćuje(i to ne sad da će ti ih dići već lepo zateže kožu prsa i samim tim lepše izgledaju.ne verujem da ikoji preparat uvećava(bez obzira šta drugi govorili).

Elita
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nemam nikakva iskustva sa gorepomenutim preparatima, medjutim, moje iskustvo je pokazalo ono sto se odavno zna - da je redovna nega veoma vazna. Zato me interesuje da li su korisnice ovog gel-a pre njegove upotrebe koristile bilo kakav preparat u nezi koze grudi ili ne? Postavljam ovo pitanje zato sto , kao i kod preparata protiv celulita, kada se posle potpunog nenegovanja pocne sa negom, ma kakav preparat bio - rezultati su ocigledni. I to ne zbog njegove cudotvornosti, vec zbog masaze tkiva i koze prilikom nanosenja istog, sto (kao i svaka masaza) doprinosi boljem tonusu koze i misica, tako da delovi tela koji su masirani deluju jedrije, zategnutije. Uz to, gel/preparat ma kakav da je ipak ima nekakva hidrantna svojstva sto takodje daje rezultate u pogledu izgleda koze. Drugim recima, ako do sada niste, pocnite da masirate svakodnevno svoju bistu obicnom hranljivom/hidrantnom kremom i videcete da ce izgledati mnogo bolje nego ranije. :wink:

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio ugadnubaburastem
    Nemam nikakva iskustva sa gorepomenutim preparatima, medjutim, moje iskustvo je pokazalo ono sto se odavno zna - da je redovna nega veoma vazna. Zato me interesuje da li su korisnice ovog gel-a pre njegove upotrebe koristile bilo kakav preparat u nezi koze grudi ili ne? Postavljam ovo pitanje zato sto , kao i kod preparata protiv celulita, kada se posle potpunog nenegovanja pocne sa negom, ma kakav preparat bio - rezultati su ocigledni. I to ne zbog njegove cudotvornosti, vec zbog masaze tkiva i koze prilikom nanosenja istog, sto (kao i svaka masaza) doprinosi boljem tonusu koze i misica, tako da delovi tela koji su masirani deluju jedrije, zategnutije. Uz to, gel/preparat ma kakav da je ipak ima nekakva hidrantna svojstva sto takodje daje rezultate u pogledu izgleda koze. Drugim recima, ako do sada niste, pocnite da masirate svakodnevno svoju bistu obicnom hranljivom/hidrantnom kremom i videcete da ce izgledati mnogo bolje nego ranije. :wink:
    ja nisam koristila ništa specijalno za prsa.samo obične losione za telo kojima sam mazala i prsa.sad isključivo prsa mažem gelom a ostatak tela losionom.i jako sam zadovoljna.mislim da svi trebaju biti realni u smislu da neće doći do povećanja ili dizanja,ali puno lepse izgledaju nego prije.

Elita
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ugadnubaburastem
    ja nisam koristila ništa specijalno za prsa.samo obične losione za telo kojima sam mazala i prsa.sad isključivo prsa mažem gelom a ostatak tela losionom.i jako sam zadovoljna.mislim da svi trebaju biti realni u smislu da neće doći do povećanja ili dizanja,ali puno lepse izgledaju nego prije.
    Hvala

gaga19
    Guest

Podrazumevano

ja taj gel koristim tek nedelju dana imam utisak da su mi grudi malo punije ali je moguce da je to zato sto sam ovih dana imala menstruaciju,a na reklami sam cula da se rezultati vide tek posle dve nedelje koriscenja,ja se iskreno nadam da ce pomoci bar malo,mislim ne verujem da cu posle koriscenja preci sa 1 na 3 )

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio gaga19
    ja taj gel koristim tek nedelju dana imam utisak da su mi grudi malo punije ali je moguce da je to zato sto sam ovih dana imala menstruaciju,a na reklami sam cula da se rezultati vide tek posle dve nedelje koriscenja,ja se iskreno nadam da ce pomoci bar malo,mislim ne verujem da cu posle koriscenja preci sa 1 na 3 )
    --koji sad avonov ili bioclinicov?

Obećava Boyana (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Pretpostavljam da mislila na Bioclinica gel. Ja trenutno koristim Avonov In - Shape Bust gel, fino se pokazao. Koza je zategnutija . U sustini nema bitnije razlike izmedju tih proizvoda, zavisi samo od toga kako necija koza reaguje. Ranije sam koristila Rosalov gel, isto je ok. A sad, dal ce da rastu, po meni je to cisti sf .

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Boyana
    Pretpostavljam da mislila na Bioclinica gel. Ja trenutno koristim Avonov In - Shape Bust gel, fino se pokazao. Koza je zategnutija . U sustini nema bitnije razlike izmedju tih proizvoda, zavisi samo od toga kako necija koza reaguje. Ranije sam koristila Rosalov gel, isto je ok. A sad, dal ce da rastu, po meni je to cisti sf .
    -a koji je od svih tih najjeftiniji?

gaga19
    Guest

Podrazumevano

bioclinicin, avovov nisam koristila

malosisasta
    Guest

Podrazumevano

jedna sisa mi ide na svoju,a druga na svoju stranu,tj. strasno su udaljene jedna od druge,da li to nekeko moze da se ispravi,cula sam da vezbe pomazu,interesuje me vase misljenje

Obećava Boyana (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Nijedan nije vise od 10 eu, mislim da je ovaj rosalov gel najjeftiniji

Guest

Podrazumevano

Nijedan nije vise od 10 eu, mislim da je ovaj rosalov gel najjeftiniji
    -thanks!

maloisasta
    Guest

Podrazumevano

kupila i ja bioklinikin gel.juce doneo postar.nego da li bas uvek mora ono topla pa hladna,topla pa hladna....voda?

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio maloisasta
    kupila i ja bioklinikin gel.juce doneo postar.nego da li bas uvek mora ono topla pa hladna,topla pa hladna....voda?
    a bilo bi poželjno!

Obećava
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: bioclinicin gel za grudi

gaga i maloisasta kakav je efekat bioklinikinog gela za grudi?

Početnik
    Učlanjen
    23.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: bioclinicin gel za grudi

da li postoje poslovnice bioklinike u sarajevu igdje gdje se mogu direktno kupiti proizvodi bioklinike ak je moguće unaprijed hvala pozzzzzzz

Slične teme

1. Grudi
    Autor didy_yu u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 377
    Poslednja poruka: 15.04.2008., 19:02
  2. grudi
    Autor sashac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 21.03.2008., 17:18
  3. Grudi
    Autor anjaiva u forumu Žene
    Odgovora: 57