Naši novi pisci

Tifsi

Početnik
Poruka
29
" Za sve sto je u meni dobro , dugujem knjigama"

Maksim Gorki




UPOZORENJE!!!


ROMAN ZA PAMCENJE............



scan0005hq9.jpg


 
Predlozimo nove kvalitetne pisce, pruzimo im podrsku....
Imaju sta da kazu ...

Hajde ti napiši nešto o toj knjizi koju preporučuješ. Šta je tema, kako je napisano, uporedi s nekom drugom knjigom, kaži šta ti se toliko dopalo... Moraš nas nečim zainteresovati da bismo je pročitali. Ovako, dizajn korica sigurno me neće privući.
 
Sto se vise oduzimam i sabiram :) , shvatam da je jako smela za nase prostore . Hrabro...
Kada sam je procitala , bila sam vidno iznenadjena jer sam zastranila citajuci STRANE pisce i odusevila se umecem nasih novih . Mada smatram da nisu dovoljno medijski ispraceni . Toliko....
I da , ljudi ... PROCITAJTE OVU KNJIGU !!!
 
Ja obožavam Srđana Valjarevića, pročitajte njegovu zbirku pesama "Frejzer"-rastura

O njemu moram dati oprezan sud, jer sam pročitao samo jednu knjigu (Komo) i nije mi se dopala.
Negdje sam već napisao, izgledalo mi je kao da je napravio simplifikovanu verziju nekog dužeg romana. Sve mi je djelovalo nedorađeno, suviše pravolinijski, bez oneobičavajućih detalja. Ni osnovna radnja (boravak u vili na jezeru) ni sporedna (muvanje konobarice) nisu me privukli, tako da... kod mene, nula bodova.
E, sad, to je samo za tu knjigu. Nisam čitao ni Dnevnik druge zime, ni prethodnika te knjige, ni Džo Frejzera, ni priče koje je svojevremeno objavljivao u listu Danas, a koje su, kako čujem, stekle neku vrstu kultnog statusa. Kad nađem vremena i snage, pozabaviću se i time, pa možda promijenim mišljenje.
 

Back
Top