Zene negiraju

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene zasto sve trcite da se udate, bez obzira sto pricate kako nije tako ono ipak je tako?

Pa zar vam nije lepse dok ste same, torbate se bez obaveza, niko vam ne smeta i sve vam je super.

Ima vremena za dosadan zivot u braku.
 
Nije da sam bas protivnik braka, ali me ta ideja bas i ne odusevljava! Mozda zbog losih brakova koje vidjam oko sebe, svih tih muskaraca koji ne postuju svoje zene, dok oko ostalih kicmu lome, ne posvecuju paznju porodici,......., kao i tih zena koje se zapuste, zanemare drustveni zivot.......pa se javlja neki strah!
 
Zene zasto sve trcite da se udate, bez obzira sto pricate kako nije tako ono ipak je tako?

Pa zar vam nije lepse dok ste same, torbate se bez obaveza, niko vam ne smeta i sve vam je super.

Eeee, nemaš ti pojma Sinke kakvo je zadovljstvo kecelju opasati i kuvati srcem za voljenog! Pa mu peglati košulje koje si pre toga oprala i u Lenor satima natapala... O zajedničkom biranju boja zidova vašegmaloggolubarnika- da i ne govorim...Ima tu još stvari koje teraju devojke da se (pošto-poto neke) udaju, al' neka još neka progovori.Ima ovde iskusnih.Ja sam iznela svoje motive...
 
Zene zasto sve trcite da se udate, bez obzira sto pricate kako nije tako ono ipak je tako?

Pa zar vam nije lepse dok ste same, torbate se bez obaveza, niko vam ne smeta i sve vam je super.

Eeee, nemaš ti pojma Sinke kakvo je zadovljstvo kecelju opasati i kuvati srcem za voljenog! Pa mu peglati košulje koje si pre toga oprala i u Lenor satima natapala... O zajedničkom biranju boja zidova vašegmaloggolubarnika- da i ne govorim...Ima tu još stvari koje teraju devojke da se (pošto-poto neke) udaju, al' neka još neka progovori.Ima ovde iskusnih.Ja sam iznela svoje motive...

Ti nisi cula za vesh masinu? I koji se to vesh natapa satima u lenoru i koji se vesh uopste natapa i zasto u omeksivac?:roll:
 
Zašto je brak dosadan sam po sebi? Brak može biti dosadan samo dosadnim ljudima koji se venčavaju iz pogrešnih razloga. Ne bežim od braka i želim ga. Uvek sam ga i želela. Samo što ne želim brak kao instituciju, već muškarca sa kojim ću želeti brak. Ali postoje ljudi koji nisu sposobni da vole, već samo misle da vole. Te osobe nisu za brak i ne treba da se venčavaju uopšte. Zbog njih i onih kukavica kojima okolina određuje kada i sa kim da se venčaju, ima loših brakova i razvoda. Eto toliko.
 
Da, Master, sa svojim Golubom! A s kim ti živiš?! Imaš li ti svoj "golubarnik"?!
kakav bre Master,ja sam underdog,jel znas ti da citas :?
golubarnik nemam,zivim u kuci,ali ima golubarnik jedan Garip ciganin a.k.a Kralj pijace,on se lozi na te golubove i to..cini mi se da sam ga pominjao ranije..
zivim sa mojim plemenom,ali nadam se da cu uskoro ziveti sa mojom ljubavi..
e sad ima vise opcija,ili cemo da u talu sa shwecom i zetom dignemo sprat i potkrovlje...2 duplexa ili cemo da damo ovu kucu za odredjeni broj stanova,raspituju se nesto ovi iz gradjevinske mafije,ali jos je rano...videcemo
mada postoji jos jedna varijanta,po meni najjaca jer nemoram nista da radim :mrgreen:
znaci..da shweca i tze sami naprave sprat ili sta vec,ja da furnem torcema dole gde su oni sad,a ja da ostanem ovde gde sam sad,ono..da se ne zajebavam sa majstorima,e to bi bilo najjace
ono...zajebavao bi sa ja sa svim tim ranije,ali jednostavno nije bilo potrebe,a i dugo sam trazio sebe :mrgreen: sad ima..pa cu sad oko toga da se jebavam



e..nemoj ti sad da pomislis da te gotivim,zato sto je dugacak odgovor.
 
kakav bre Master,ja sam underdog,jel znas ti da citas :?
golubarnik nemam,zivim u kuci,ali ima golubarnik jedan Garip ciganin a.k.a Kralj pijace,on se lozi na te golubove i to..cini mi se da sam ga pominjao ranije..
zivim sa mojim plemenom,ali nadam se da cu uskoro ziveti sa mojom ljubavi..
e sad ima vise opcija,ili cemo da u talu sa shwecom i zetom dignemo sprat i potkrovlje...2 duplexa ili cemo da damo ovu kucu za odredjeni broj stanova,raspituju se nesto ovi iz gradjevinske mafije,ali jos je rano...videcemo
mada postoji jos jedna varijanta,po meni najjaca jer nemoram nista da radim :mrgreen:
znaci..da shweca i tze sami naprave sprat ili sta vec,ja da furnem torcema dole gde su oni sad,a ja da ostanem ovde gde sam sad,ono..da se ne zajebavam sa majstorima,e to bi bilo najjace
ono...zajebavao bi sa ja sa svim tim ranije,ali jednostavno nije bilo potrebe,a i dugo sam trazio sebe :mrgreen: sad ima..pa cu sad oko toga da se jebavam



e..nemoj ti sad da pomislis da te gotivim,zato sto je dugacak odgovor.

OK, Master, , neću da donesem takav (pogrešan) zaključak!:lol:
 
Slazem se i sa Sinketom, a i sa marinom c. Gomila zena zeli da se uda (a bogami ima i takvih mushkaraca), samo radi braka...i dece...shto pre...da im ne prodje vreme...a onda kad to sve "zavrshe" kukaju ostatak svog zivota...
Sa druge strane kada je neko zaista sa pravom osobom, i kada brak dodje kao krunisanje prave iskrene ljubavi...onda je to "to'...godine nisu bitne...
I da, verujem da cu jednog dana uzivati u peglanju i pranju koshulja svog muza, iako sad mrzim to da radim...
 
Prije par dana izadjem sa drugom na kafu, pita on mene imam li decka, a na moj potvrdan odgovor on kaze :'Ako je dobar, drzi ga uz sebe, da se udas'!
Kaze da mi je vrijeme, zavrsavam faks, sta neudata da radim a vrijeme leti!
Svasta! Vecinom na ovaj nacin razmisljaju musarci a ne zene!
 
Slazem se i sa Sinketom, a i sa marinom c. Gomila zena zeli da se uda (a bogami ima i takvih mushkaraca), samo radi braka...i dece...shto pre...da im ne prodje vreme...a onda kad to sve "zavrshe" kukaju ostatak svog zivota...
Sa druge strane kada je neko zaista sa pravom osobom, i kada brak dodje kao krunisanje prave iskrene ljubavi...onda je to "to'...godine nisu bitne...
I da, verujem da cu jednog dana uzivati u peglanju i pranju koshulja svog muza, iako sad mrzim to da radim...

Vjerujem da cu to raditi, ali uzivati, to ne!
Uzivacu u vremenu provedenim sa njim, poljupcima, djeci, sreci, prevazidjenim problemima, kojih mora imati.................ali u peglanju njegovih stvari, ciscenju za njim, sigurno necu!
 
Van pameti mi je kako zdravo za gotovo prihvatate te neke "obaveze", iako (u generalnom) većina tvrdi kako se obaveze dele i sl..... ko će mene za ženu, ovakvu? Eto, Sinke, ja taj problem nemam, mene ionako niko neće, a znam i zašto. Hoću da se torbam a neću ćega da perem :)
 
Vjerujem da cu to raditi, ali uzivati, to ne!
Uzivacu u vremenu provedenim sa njim, poljupcima, djeci, sreci, prevazidjenim problemima, kojih mora imati.................ali u peglanju njegovih stvari, ciscenju za njim, sigurno necu!

Ljubav je chudo....Dodje nenajavljeno, i kada je iskrena, sponatano zelish da je dajesh bezrezervno osobama koje su ti najblize (muz, deca)....Ne ogleda se samo u poljupcima, lepim rechima i mazenjima...Ona dotiche svaki najmanji delic zivota...
Veza i zajednichki zivot nisu ni priblizno slichni pojmovi...
 

Back
Top