PUT OKO SVETA !!!

Eh, Vesna...Na prvi pogled sam rekla :shock:...a onda kad malo bolje razmislim cini mi se da je puno destinacija za tako kratko vreme, cini mi se da se mesaju babe i zabe, samo neko trcanje....
Mada kad bi me neko castio, izdrzala bih ja :lol:.
 
Mislim da nije dobra ideja...previše mjesta za malo vremena i mnogo para...Još sve uključeno...a ono samo doručak...:) Nije dovoljno samo nešto vidjeti,čovjek treba i da sredi utiske o nekom mjestu...a ovde su ponudili nespojivo ...Tokio i Rio...:D Mislim,sve je to lijepo...ali toliki novac dati,ko ga ima,a u suštini ne vidjeti puno toga i sve na brzinu i nije baš neki doživljaj...Šta ću kad volim da vidim sve polako...:)
 
ja kao Vesna, iskoristila bih to putovanje da oktrijem koja mi se destinacija stvarno svidja, pa onda kasnije na tenane sve ispitala:D
eh, pusti snovi... 7 i nesto hiljada evra:shock:
 
Kad se uzme u obzir kako nase agencije ne umeju da organizuju najbanalniji aranzman do Paralije, zaista mi deluje nemoguce da se neka agencija uhvati u ovakav poduhvat. Toliko aviona, presedanja, cekiranja, hotela, izleta....sto rece neko zaista previse logistike za nase neuke agencije :roll:.
 
nije me mrzelo da se zabavim ponudom...
za te pare u svojoj režiji može da se ide i da se sve odradi lagano ;)
inače ova agencija se, koliko se ja sećam Vaših komentara nije baš proslavila...
eto.
(:
 
Iako bih rado voljela sva nabrojana mjesta vidjeti,ja ne bih otišla na ovako organizovano putovanje...pod uslovom da imam dotičnu sumu novca,naravno...:) Previše skalabudženo i skupo...E,sad ,kad bi mi neko drugi platio i rekao moraš ići,onda ...:lol:
 

Back
Top