Crysis

vladimir77

Obećava
Poruka
52
Dali neko moze da mi pomogne kako da predjem nivo Assault kada je potrebno sabotirati Koreanski brod.....nanisanim dvogledom na romboid u pravcu broda, desni klik ali se nista ne desi, dali neko zna sta da uradim?
 
Slican problem imam..Ne mogu da predjem onu sliku u zemljinoj kori,kad je u bezgravitacionom stanju.Ne mogu da nadjem izlaz,vrtim se okolo ko lud,sto puta prelazim sve te tunele,dodjem do onih motora sto pumpaju,vracam se nazad,trazim ali nista :-?.Ajd molim vas ako neko zna o cemu pricam neka pomogne:-(
 

kao sto rece covek tumaraj levo desno gore dole napred nazat dok ne nabodes neku rupu i primetis da je to razlicito od svega gde si bio :D...tako sam ja to presao(uz dosta muka naravno)

p.s. to je najgori i najsmoreniji deo igre (mada i ono kad upravljas onim avionom je njesra)
 
Slican problem imam..Ne mogu da predjem onu sliku u zemljinoj kori,kad je u bezgravitacionom stanju.Ne mogu da nadjem izlaz,vrtim se okolo ko lud,sto puta prelazim sve te tunele,dodjem do onih motora sto pumpaju,vracam se nazad,trazim ali nista :-?.Ajd molim vas ako neko zna o cemu pricam neka pomogne:-([/QUOTE

to je ono kad imas onaj neviljivi stit jel???e pa samo u one zute kao oruge opucaj par puta sa puskom
 

Back
Top