B92 i raztkrivanje!

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Svi smo culi pricu o Miskovicu i to po ko zna koji put... O kupovini C marketa itd...
Koga li finansira... Ne finansira LDP to je ocigledno... Ali zato finansira DSS, SRS(Jedni od onih koji su se protivili za formiranje komisije)... DS mozda...

Pitanje je koliko li je ovo tacno...
 
zalosno je sto se zakon ne primenjuje na sve, no dobro, ne primenjuje se na sve ni u mnogo demokratskijim drustvima od naseg...ali da se krseci zakone jednom coveku dozvoli da cini 60% drustvenog kapitala u jednoj zemlji, to je, osim tragicno i vrlo opasno za ekonomiju jedne zemlje...
...tako da, jednom ce neko morati odgovarati zbog toga :)
 
Milošević je svojevremeno imao RTS kao sopstveno glasilo, sada Čeda ima B92, kao svoje, mada se povremeno pojavi po neki "jeretik" na toj televiziji koji se drzne da ga pita o poreklu imovine, naravno stranka uvek žustro reaguje, pa se ovakva jeres brzo zaboravi i zataška.
 
ne znam koga Miskovic finansira ali kada se to bude utvrdjivalo,da se vidi i ODAKLE BRE Cedi onoliki kesh sa kojim se razbacuje??!!!kako vam to ljudi ne bode oci?pa ko ga obasipa tako velikodusno taj mnogo ocekuje od njega zauzvrat...i opet,ajde njega i da shvatim shto tako laje protiv svoje drzave ,mislim,ocito je maznuo dobru lovu(neka ,platice),al ne kapiram ove sto banke nemaju od toga al se loze na te nebuloze....
 
Svi smo culi pricu o Miskovicu i to po ko zna koji put... O kupovini C marketa itd...
Koga li finansira... Ne finansira LDP to je ocigledno... Ali zato finansira DSS, SRS(Jedni od onih koji su se protivili za formiranje komisije)... DS mozda...

Pitanje je koliko li je ovo tacno...

Tako je isto isla prica kako Karic sve finansira u Srbiji pa kad je progovrio, covek lepo rekao da je davao pare svima osim Srs jer mu nikad nisu ni trazili.
A bilo je jos "sigurnije" nego sad i svi su "znali" da Karic sve stranke finansira.
Takodje, tom prilikom je posebno istakao da su mu novac cesto trazili ljudi iz SPO.

Prema toma, manite se mlacenja prazne slame nego boje da se gledaju konkretne stvari. Nikad ja ne bih SRS stavljao u isti kos sa ostalim strankama a posebno je sa ovima iz samoznavog "demoNkratskog bloka".

Na kraju krajeva, sasvim je normalno da domaci privrednici finansiraju nase partije koja god da je i mislim da je to cak pozeljno i dobro ALI je nasuprot tome izuzetno lose i opasno kad se domace partije i organizacije finansiraju iz inostranstva.

I jos nesto... draze mi je da Miskovic ima monopol u Srbiji (sad ga nema) nego da mi Merkator, Vero i sta znam koji sve ne stranci kolo vode. Ne zbog toga sto ja volim Miskovica nego je to iz cisto ekonomskih i prakticnih razloga.
 
92 je najkrvavija... imali ceo snimak djikinog ubistva okakao izlazi iz kola i kad je pogođen, ali rekli imamo duznost da cuvamo tejpove mesec dana pa posle izbrisali....hahahaha... inace ozbiljna kuca.... :lol::lol::lol:

To ima veze sa temom kako? Bitno je da si opljuvao po b92. Ko hebe to sta se ovde pise. Valjda je to normalno da Miskovic drzi vladu Srbije i sire u saci. Malo obrtanje stvari naopacke nikad ne skodi :roll:
 

Back
Top