Putovanje samo sa rancom
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Putovanje samo sa rancom

Početnik
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Putovanje samo sa rancom

Neznam to je po meni najzanimljiviji i najpreporucljiviji a ujedno i najeftiniji nacin putovanja koji omogucava ljudima da vide i upoznaju mnoge predele kojih nema u ponudi agencija. To je sloboda koja je nezamisliva.
    Svi koji imaju iskustva na ovu temu trebalo bi da ih opisu jer sam siguran da postoji mnogo onih koji bi zeleli da probaju takav nacin putovanja samo nemaju dovoljn hrabrosti. Zato ih ohrabrite pokazite im da to nije toliko starsno.

pawel
    Guest

Podrazumevano eee

Tesko da mogu da dam podrsku onima koji se boje, znas i sam da putovati samo sa rancem nije zajebancija. Ja sam imao pozitivna iskustva i tako je uvek kada ides sa pozitivnom ekipom, ali postoji puno stvari koje mogu poci naopako pogotovo ako ide vise cetvoro petoro ljudi. Svi koji se bace na takav poduhvat treba da znaju da imaju veliku odgovornost sto za sebe sto za druge sa kojima putuju. Ono sto svakome mogu da garantujem jeste da posle jednog takvog putovanja(bilo gde, za pocetak negde kod nas, Rtanj ili dole ka jugozapadu cete na sasvim novi nacin doziveti zlatibor, taru, zlatar...) covek bude bogatiji za jedno veliko iskustvo koje se nikada ne zaboravlja, bez obzira kakvi vam se shitovi usput dogodili. Samo napred i povedite cure sa sobom(samo ako nisu naviknute na nosace torbi i svakodnevno sminkanje). Pozdrav buducim avanturistima...

yugirl
    Guest

Podrazumevano sa rancem

Pogledajte na www.backpackers.org.yu

Slične teme

1. Putovanje
    Autor Olivier u forumu Putovanja
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 15:53
  2. GDE NA PUTOVANJE
    Autor Friend u forumu Putovanja
    Odgovora: 18