ŠUT-KARTA ZA G17?!

Nema nista d toga jer ce DS drzati Dinkica koji ih je podrzao na predsednickim izborima i sigurno nece pristati da ih Dacic i kompanija manjinski podrzavaju kad vec imaju vecunu sa bliskim strankama.Jedino je moguce da DSS napravi novu vecinu sa SRS i SPS sto i ne bi bilo lose ,a sto se tice G17 kontam da ce se oni za godinu najkasnije utopiti tj. vratiti u DS.Mada bi trebala neka od narednih vlasti da ispita izdajnicke i spijunske rabote vrha DSSa jer postoji osnovana sumnja da ih je KGB zavrbvao da rade za ruske interese i da zele da poklone ruskim komnjarama nacionalna bogatsva Srbije , za to su Tito i J. Edgar Huver imali efikasnog leka pa bi trebalo tu traziti recept za obracun sa sovjetskim spijunima.
 
Premijer Vojislav Koštunica najozbiljnije se sprema da posle predsedničkih izbora izbaci Dinkića i njegove ministre iz Vlade,zbog njegovih ucena oko prodaje NIS-a,podrska SPS-a manjinskoj vladi.

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=27694&sectionId=29

Konačno,shto sam neshto srečan:D,nahebace,kako reče gargamel batić prvo u bačvansku pa u zabelu.


E Dinkiću, dosta te je, vala, i bilo...:lol:

O'ma da se baci na pisanje pesama...eno mu ga ganci Keba utanjio u poslednje vreme...i da...vreme jeste za promene.:lol:
 
Premijer Vojislav Koštunica najozbiljnije se sprema da posle predsedničkih izbora izbaci Dinkića i njegove ministre iz Vlade,zbog njegovih ucena oko prodaje NIS-a,podrska SPS-a manjinskoj vladi.

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=27694&sectionId=29

Konačno,shto sam neshto srečan:D,nahebace,kako reče gargamel batić prvo u bačvansku pa u zabelu.

Dinkić i treba da bude kažnjen zato što je davao podršku ovoj izdajničkoj vladi, koja je sve uradila da nas unazadi.
 
Premijer Vojislav Koštunica najozbiljnije se sprema da posle predsedničkih izbora izbaci Dinkića i njegove ministre iz Vlade,zbog njegovih ucena oko prodaje NIS-a,podrska SPS-a manjinskoj vladi.

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=27694&sectionId=29

Konačno,shto sam neshto srečan:D,nahebace,kako reče gargamel batić prvo u bačvansku pa u zabelu.

nema ništa od toga, nemoj da se ložiš, ali jednu stvar moram da ti priznam: čuh i ja velju, pre neko veče na tv fox-u kaže da će vlada, do kraja meseca, razmatrati predlog oko preregistracije.
eto, ako laže velja lažem i ja
 
Nema nista d toga jer ce DS drzati Dinkica koji ih je podrzao na predsednickim izborima i sigurno nece pristati da ih Dacic i kompanija manjinski podrzavaju
ds se drzao kostunice 2000 a onda je njegov dss 2001 najuren iz vlade,ni godinu pre toga zajedno srusili milosevica,zabole ih za dinkica
sto se tice pristanka za podrsku sps-a danasnji ds bi sigurno pristao i na podrsku svernokorejske kp a kamoli sps-a,samo da ostane vlada,dakle,kako ide ona poslovica k..a o postenju,vojnik o skracenju....
 
A sta i da dobije sut kartu???? Pa ovde svi koji dobiju sut kartu odu sa milionima u dzepu tako da ih bas i zabole sto su dobili sut kartu.Dinikicu treba karta za robiju a ne sut karta

Tačno. A ne da po prestanku bavljenja politikom, naprasno postane ''ugledni biznismen''. Eto kao na primer bivši premijer Živković. Hvalio se živi s roditeljima u porodičnoj kući, vozi citroen star 30 god..... A sada biznismen i to ugledan. Kuća u elitnom naselju u američkom stilu, samo plac košta preko 50.000 evrića. nameštaj boli glava + firma (prostorije kancelarijski nameštaj...) kola od preko 30.000 evrića. Kupio vinograde u okolini pa još i na Fruškoj Gori, proizvodi vina a i uvozi ih iz Argentine. I ko zna šta sve još ima što neznamo. A kao premijer u ono vreme imao platu od 500 evra.
Šta tek sutra da očekujemo od Dinkića i ostalih smradova?!
 
Nema nista d toga jer ce DS drzati Dinkica koji ih je podrzao na predsednickim izborima i sigurno nece pristati da ih Dacic i kompanija manjinski podrzavaju kad vec imaju vecunu sa bliskim strankama.Jedino je moguce da DSS napravi novu vecinu sa SRS i SPS sto i ne bi bilo lose ,a sto se tice G17 kontam da ce se oni za godinu najkasnije utopiti tj. vratiti u DS.Mada bi trebala neka od narednih vlasti da ispita izdajnicke i spijunske rabote vrha DSSa jer postoji osnovana sumnja da ih je KGB zavrbvao da rade za ruske interese i da zele da poklone ruskim komnjarama nacionalna bogatsva Srbije , za to su Tito i J. Edgar Huver imali efikasnog leka pa bi trebalo tu traziti recept za obracun sa sovjetskim spijunima.

ja smatram da ce se to desiti sa vama domacim izdajnicima, stranim placenicima dezerterima i spijunima iz DS-a . Jer vi sluzite okupatoru, sluzite onima koji su oteli 15% teritorije nase drzave, proterivali ans narod, bombardovali nas, zavodili nam sankcije i slicno.

Sve u svemu ako dodje u Srbiju neka patriotska i u pravom smislu te reci, narodna vlast, vama bandere ne ginu.

Jer izdaja i saradnja sa okupatorom se u svim drzavama kaznjava smrcu.
 
ja smatram da ce se to desiti sa vama domacim izdajnicima, stranim placenicima dezerterima i spijunima iz DS-a . Jer vi sluzite okupatoru, sluzite onima koji su oteli 15% teritorije nase drzave, proterivali ans narod, bombardovali nas, zavodili nam sankcije i slicno.

Sve u svemu ako dodje u Srbiju neka patriotska i u pravom smislu te reci, narodna vlast, vama bandere ne ginu.

Jer izdaja i saradnja sa okupatorom se u svim drzavama kaznjava smrcu.
Da si malo manje glup kao sto nisi znao bi da su strane trupe na Kosovo dosle sa dozvolom i potpisom tadasnjih drzavnih organa koje nisu cinili ni DS ,ni Ceda, ni Sonja Biserko ,vec SPS i radikali .Takodje bi znao da vlada i skupstina Srbije nikada nisu proglasile Kosovo za okupiranu teritoriju, a KFOR za okupatore . E da i Kosovo ne cini 15% vec 13,5 % teritorije republike Srbije ,a sad lepo odjebi u skokovima jer je poceo da smrdi forum koliko si jadan ,ruzan i glup.
 
ja smatram da ce se to desiti sa vama domacim izdajnicima, stranim placenicima dezerterima i spijunima iz DS-a . Jer vi sluzite okupatoru, sluzite onima koji su oteli 15% teritorije nase drzave, proterivali ans narod, bombardovali nas, zavodili nam sankcije i slicno.

Sve u svemu ako dodje u Srbiju neka patriotska i u pravom smislu te reci, narodna vlast, vama bandere ne ginu.

Jer izdaja i saradnja sa okupatorom se u svim drzavama kaznjava smrcu.

Pa bilo bi lepo da nam kažeš na koju to buduću "bandera vlast" misliš, da znamo koga da se čuvamo.:D
 
Da si malo manje glup kao sto nisi znao bi da su strane trupe na Kosovo dosle sa dozvolom i potpisom tadasnjih drzavnih organa koje nisu cinili ni DS ,ni Ceda, ni Sonja Biserko ,vec SPS i radikali .Takodje bi znao da vlada i skupstina Srbije nikada nisu proglasile Kosovo za okupiranu teritoriju, a KFOR za okupatore . E da i Kosovo ne cini 15% vec 13,5 % teritorije republike Srbije ,a sad lepo odjebi u skokovima jer je poceo da smrdi forum koliko si jadan ,ruzan i glup.

strane trupe su dosle u nasu zemlju posle 78 dana besomucnog bombardovanja i agresije na nasu drzavu i narod. po toj tvojoj logici , i americke trupe u japanu su dosle dobrovoljno jer su japanci potpisali kapitulaciju i to dozvolili. to sto su ima bacili 2-3 atomske bombe , unistili kompletno 2 grada i pobili preko 500.000 civila to nema veze, to ti i tebi slicni zaboravljate.

sve ovo sto ti pricas su najobicniji izgovori . sve u svemu mozemo mi biti u situaciji kakvoj jesmo i narednih 500 godina, to ne menja cinjenicu da cete vi u istoriju srpskog naroda ostati upisani i zabelezeni kao izdajnici sopstvenog naroda i drzave, kao oni koji su sluzili onima koji su unistavali vasu zemlju i okupirali vas narod. sud sopstvenog naroda i drzave mozda i izbegnete, a sud istorije necete izbeci nikad.

znaci istorija vam je vec presudila i vi ste vec zavrsili na smetlistu te istorije rame uz rame sa drugim genetskim otpacima ljudske civilizacije i izdajnicima sopstvenog naroda i drzave.

nacicete se zapisani za sva vremena u crnoj knjizi srpskih izdajnika.

sto kaze onaj neil clark u svom autorskom clanku o zoranu djindjicu:

"Možete, ako želite, da zbacite vlade koje vam se ne dopadaju, pmožete okušavati da nametnete svoju volju postavljanjem Hamida Karzaija, generala Tomija Frenksa ili Zorana Đinđića da glume imperijalne konzule. Ali ne zamišljajte da možete naterati poniženi narod da ih poštuje i voli".

jednom izdajnik - uvek izdajnik

da mogu ikako pljunuo bih ti u facu kao svakom drugom izdajniku bilo kojeg naroda na svetu.
 
Pa znam ja to , nisam ni mislio da ti je drugacije kucno vaspitanje , hebioga mora da si ucen od malih nogu da pljujes po kuci i ulici , mogu da zamislim iz kakve si devijantne i poremecene sredine potekao.:|

moje kucno vapsitanje nalaze da prijatelje ugostim i docekam sto bolje mogu a da neprijateljima i izdajnicima ako vec ne mogu da napakostim, makar pljunem u facu. pljuvanje u facu je simbolican nacin da se pokaze sta mislim o vama i vasim delima u sluzbi agresora i okupatora moje zemlje.
 

Back
Top