ŠUT-KARTA ZA G17?!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: ŠUT-KARTA ZA G17?!

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano ŠUT-KARTA ZA G17?!

Premijer Vojislav Koštunica najozbiljnije se sprema da posle predsedničkih izbora izbaci Dinkića i njegove ministre iz Vlade,zbog njegovih ucena oko prodaje NIS-a,podrska SPS-a manjinskoj vladi.

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=27694&sectionId=29

Konačno,shto sam neshto srečan,nahebace,kako reče gargamel batić prvo u bačvansku pa u zabelu.

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Podrazumevano Re: ŠUT-KARTA ZA G17?!

Čekaj malo, ko će da nayebe Koštunica ili Dinkić?
    Ja mislim da je Koštunica već dovoljno najebao da mu konflikt sa Dinkićem još i najmanje treba.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

i jedan i drugi
    mada meni dinkic drazi,aj ipak je kao nesto pametno i uradio za razliku od vojislava svemocnog.
    you make me sick because i adore you so

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Nema nista d toga jer ce DS drzati Dinkica koji ih je podrzao na predsednickim izborima i sigurno nece pristati da ih Dacic i kompanija manjinski podrzavaju kad vec imaju vecunu sa bliskim strankama.Jedino je moguce da DSS napravi novu vecinu sa SRS i SPS sto i ne bi bilo lose ,a sto se tice G17 kontam da ce se oni za godinu najkasnije utopiti tj. vratiti u DS.Mada bi trebala neka od narednih vlasti da ispita izdajnicke i spijunske rabote vrha DSSa jer postoji osnovana sumnja da ih je KGB zavrbvao da rade za ruske interese i da zele da poklone ruskim komnjarama nacionalna bogatsva Srbije , za to su Tito i J. Edgar Huver imali efikasnog leka pa bi trebalo tu traziti recept za obracun sa sovjetskim spijunima.

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DeteSunca Pogledaj poruku
    Čekaj malo, ko će da nayebe Koštunica ili Dinkić?
    Ja mislim da je Koštunica već dovoljno najebao da mu konflikt sa Dinkićem još i najmanje treba.

Meni je dovoljno da "svemoćni" Dodik iz komšijske zemlje ne daje javnu podršku Koštunici, da mi isti postane omiljeni političar.:smile:

p.s. Čederi...ni je'ne...da vas nisam čula više.

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SargeBG Pogledaj poruku
    Premijer Vojislav Koštunica najozbiljnije se sprema da posle predsedničkih izbora izbaci Dinkića i njegove ministre iz Vlade,zbog njegovih ucena oko prodaje NIS-a,podrska SPS-a manjinskoj vladi.

Konačno,shto sam neshto srečan,nahebace,kako reče gargamel batić prvo u bačvansku pa u zabelu.

E Dinkiću, dosta te je, vala, i bilo...

O'ma da se baci na pisanje pesama...eno mu ga ganci Keba utanjio u poslednje vreme...i da...vreme jeste za promene.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Dinkić i treba da bude kažnjen zato što je davao podršku ovoj izdajničkoj vladi, koja je sve uradila da nas unazadi.

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Uuuuu, hebote...eve je stigla i dnevna smena...noćna zaglavila do 6 ujutro...mašala...

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

nema ništa od toga, nemoj da se ložiš, ali jednu stvar moram da ti priznam: čuh i ja velju, pre neko veče na tv fox-u kaže da će vlada, do kraja meseca, razmatrati predlog oko preregistracije.
    eto, ako laže velja lažem i ja

Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Nema nista d toga jer ce DS drzati Dinkica koji ih je podrzao na predsednickim izborima i sigurno nece pristati da ih Dacic i kompanija manjinski podrzavaju
    ds se drzao kostunice 2000 a onda je njegov dss 2001 najuren iz vlade,ni godinu pre toga zajedno srusili milosevica,zabole ih za dinkica
    sto se tice pristanka za podrsku sps-a danasnji ds bi sigurno pristao i na podrsku svernokorejske kp a kamoli sps-a,samo da ostane vlada,dakle,kako ide ona poslovica k..a o postenju,vojnik o skracenju....

Ističe se José Luis Torrente (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

A sta i da dobije sut kartu???? Pa ovde svi koji dobiju sut kartu odu sa milionima u dzepu tako da ih bas i zabole sto su dobili sut kartu.Dinikicu treba karta za robiju a ne sut karta

Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

pa ne gine mu tvorza,jure ga svi,od gargamela,cede,radikala,do ruske sluzbe bezbednosti

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Ma izvucice se Dinkic videcete ,tako su i za Cedu pricali jos od 2003. da mu ne gine corka pa nista evo vec prosle 4 godine , a Dinkic je lukaviji i vestiji od Cede .

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio José Luis Torrente Pogledaj poruku
    A sta i da dobije sut kartu???? Pa ovde svi koji dobiju sut kartu odu sa milionima u dzepu tako da ih bas i zabole sto su dobili sut kartu.Dinikicu treba karta za robiju a ne sut karta
    Tačno. A ne da po prestanku bavljenja politikom, naprasno postane ''ugledni biznismen''. Eto kao na primer bivši premijer Živković. Hvalio se živi s roditeljima u porodičnoj kući, vozi citroen star 30 god..... A sada biznismen i to ugledan. Kuća u elitnom naselju u američkom stilu, samo plac košta preko 50.000 evrića. nameštaj boli glava + firma (prostorije kancelarijski nameštaj...) kola od preko 30.000 evrića. Kupio vinograde u okolini pa još i na Fruškoj Gori, proizvodi vina a i uvozi ih iz Argentine. I ko zna šta sve još ima što neznamo. A kao premijer u ono vreme imao platu od 500 evra.
    Šta tek sutra da očekujemo od Dinkića i ostalih smradova?!

Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Ma izvucice se Dinkic videcete ,tako su i za Cedu pricali jos od 2003. da mu ne gine corka pa nista evo vec prosle 4 godine , a Dinkic je lukaviji i vestiji od Cede .
    kako?pogledaj gde je ldp a gde g17

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ma obojica su.....mazne pite.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

kako?pogledaj gde je ldp a gde g17
    Pa ovi drugi su u vlasti i pored velikog kesha vec 4 godine ,dok je LDP mala opoziciona partija koja nema skorih izgleda da dodje do neke vlasti ,mada ce biti najbolji fazon ako Ceda bude imao isto ili vise glasova od Velje .

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nema nista d toga jer ce DS drzati Dinkica koji ih je podrzao na predsednickim izborima i sigurno nece pristati da ih Dacic i kompanija manjinski podrzavaju kad vec imaju vecunu sa bliskim strankama.Jedino je moguce da DSS napravi novu vecinu sa SRS i SPS sto i ne bi bilo lose ,a sto se tice G17 kontam da ce se oni za godinu najkasnije utopiti tj. vratiti u DS.Mada bi trebala neka od narednih vlasti da ispita izdajnicke i spijunske rabote vrha DSSa jer postoji osnovana sumnja da ih je KGB zavrbvao da rade za ruske interese i da zele da poklone ruskim komnjarama nacionalna bogatsva Srbije , za to su Tito i J. Edgar Huver imali efikasnog leka pa bi trebalo tu traziti recept za obracun sa sovjetskim spijunima.
    ja smatram da ce se to desiti sa vama domacim izdajnicima, stranim placenicima dezerterima i spijunima iz DS-a . Jer vi sluzite okupatoru, sluzite onima koji su oteli 15% teritorije nase drzave, proterivali ans narod, bombardovali nas, zavodili nam sankcije i slicno.

Sve u svemu ako dodje u Srbiju neka patriotska i u pravom smislu te reci, narodna vlast, vama bandere ne ginu.

Jer izdaja i saradnja sa okupatorom se u svim drzavama kaznjava smrcu.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio Infostud Pogledaj poruku
    ja smatram da ce se to desiti sa vama domacim izdajnicima, stranim placenicima dezerterima i spijunima iz DS-a . Jer vi sluzite okupatoru, sluzite onima koji su oteli 15% teritorije nase drzave, proterivali ans narod, bombardovali nas, zavodili nam sankcije i slicno.

Sve u svemu ako dodje u Srbiju neka patriotska i u pravom smislu te reci, narodna vlast, vama bandere ne ginu.

Da si malo manje glup kao sto nisi znao bi da su strane trupe na Kosovo dosle sa dozvolom i potpisom tadasnjih drzavnih organa koje nisu cinili ni DS ,ni Ceda, ni Sonja Biserko ,vec SPS i radikali .Takodje bi znao da vlada i skupstina Srbije nikada nisu proglasile Kosovo za okupiranu teritoriju, a KFOR za okupatore . E da i Kosovo ne cini 15% vec 13,5 % teritorije republike Srbije ,a sad lepo odjebi u skokovima jer je poceo da smrdi forum koliko si jadan ,ruzan i glup.
    Poslednji put ažurirao/la al bundy : 15.01.2008. u 14:31

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Pa bilo bi lepo da nam kažeš na koju to buduću "bandera vlast" misliš, da znamo koga da se čuvamo.

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Da si malo manje glup kao sto nisi znao bi da su strane trupe na Kosovo dosle sa dozvolom i potpisom tadasnjih drzavnih organa koje nisu cinili ni DS ,ni Ceda, ni Sonja Biserko ,vec SPS i radikali .Takodje bi znao da vlada i skupstina Srbije nikada nisu proglasile Kosovo za okupiranu teritoriju, a KFOR za okupatore . E da i Kosovo ne cini 15% vec 13,5 % teritorije republike Srbije ,a sad lepo odjebi u skokovima jer je poceo da smrdi forum koliko si jadan ,ruzan i glup.
    strane trupe su dosle u nasu zemlju posle 78 dana besomucnog bombardovanja i agresije na nasu drzavu i narod. po toj tvojoj logici , i americke trupe u japanu su dosle dobrovoljno jer su japanci potpisali kapitulaciju i to dozvolili. to sto su ima bacili 2-3 atomske bombe , unistili kompletno 2 grada i pobili preko 500.000 civila to nema veze, to ti i tebi slicni zaboravljate.

sve ovo sto ti pricas su najobicniji izgovori . sve u svemu mozemo mi biti u situaciji kakvoj jesmo i narednih 500 godina, to ne menja cinjenicu da cete vi u istoriju srpskog naroda ostati upisani i zabelezeni kao izdajnici sopstvenog naroda i drzave, kao oni koji su sluzili onima koji su unistavali vasu zemlju i okupirali vas narod. sud sopstvenog naroda i drzave mozda i izbegnete, a sud istorije necete izbeci nikad.

znaci istorija vam je vec presudila i vi ste vec zavrsili na smetlistu te istorije rame uz rame sa drugim genetskim otpacima ljudske civilizacije i izdajnicima sopstvenog naroda i drzave.

nacicete se zapisani za sva vremena u crnoj knjizi srpskih izdajnika.

sto kaze onaj neil clark u svom autorskom clanku o zoranu djindjicu:

"Možete, ako želite, da zbacite vlade koje vam se ne dopadaju, pmožete okušavati da nametnete svoju volju postavljanjem Hamida Karzaija, generala Tomija Frenksa ili Zorana Đinđića da glume imperijalne konzule. Ali ne zamišljajte da možete naterati poniženi narod da ih poštuje i voli".

jednom izdajnik - uvek izdajnik

da mogu ikako pljunuo bih ti u facu kao svakom drugom izdajniku bilo kojeg naroda na svetu.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

da mogu ikako pljunuo bih ti u facu kao svakom drugom izdajniku bilo kojeg naroda na svetu.
    Pa znam ja to , nisam ni mislio da ti je drugacije kucno vaspitanje , hebioga mora da si ucen od malih nogu da pljujes po kuci i ulici , mogu da zamislim iz kakve si devijantne i poremecene sredine potekao.:|

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Dinkic i Ceda su najpametniji ljudi u Srbiji.
    Obojica su ekstra uspesni i bogati ljudi i zato ih mrze.

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa znam ja to , nisam ni mislio da ti je drugacije kucno vaspitanje , hebioga mora da si ucen od malih nogu da pljujes po kuci i ulici , mogu da zamislim iz kakve si devijantne i poremecene sredine potekao.:|
    moje kucno vapsitanje nalaze da prijatelje ugostim i docekam sto bolje mogu a da neprijateljima i izdajnicima ako vec ne mogu da napakostim, makar pljunem u facu. pljuvanje u facu je simbolican nacin da se pokaze sta mislim o vama i vasim delima u sluzbi agresora i okupatora moje zemlje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Djindjic da je ziv do sad bi sa Kosovom sve bilo zavrseno, a mi bi vec bili u Evropskoj uniji.
    Ceda i Djindjic bi nas vratili medju normalne ljude i drzave, ovako jos smo u mrklom mraku.

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.01.2006., 21:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •