Muzika u mom zivotu

TEA_93

Domaćin
Poruka
4.146
Shta chini muzika u vashem zivotu vashi omiljeni hitovi,omiljeni pevachi uz koju pesmu obavezno zaplachete a uz koju obavezno morate da zaigrate da se nasmejete.Prvi poljubac sigurno nije proshao bez vashe pesme.Jednostavno muzika u vashem zivotu znachi puno toga.:D;)
 
uz koju obavezno zaplachem je mad season-wake up...uz koju zaigram the the-this is the day..uz koju bih volela da zapleshem mad season-long gone day...pesma radi koje sam u stanju da se zaljubim u komsiju od prekoputa gin blossoms-till I hear it from you(sva mi je cakana)...a donedavno sam shvatila da je za 'vatanje odlichan blur...iako ne volim tu vrstu muzike
 
Music Gets the Best of Me! To mi je uvek na umu od kada sam se rodila i cula taj hit od Sophie Ellis Bextor. Muzika mi je sve u zivotu, osim Mame. Najvise volim dobru mjuuuuzu, a vi? Podelite svoju ljubav prema muzici sa vasom Lizom i medju sobom. 8)

A ovo je za Dan Muzike, koji proslavljamo 20. 06. svake godine.

Danas je Svetski dan muzike. U skladu sa dugogodisnjim tradicijom koju odrzavam, posto je muzika najvaznija stvar u mom zivotu, pocela sam da proslavljam ovaj svet dan, kao i obicno od Okeanije, Novog Zelanda I Australije do Aljaske, gde cu veceras da zavrsim koncertom u plemenu Tirhuahua. Inace, Eskimi su moji obozavaoci. Ove godine sam za temu proslave uzela "Ideja Muzike, Novi Svetski poredak, Globalizacija i etno- pop tendencije i nezavisnost modne industrije od sportskog uplitanja - Muzika nas je odrzlala, njozi hvala". Svi su se obradovali, kada sam izvodila moj performans. Mama mi je rekla: "Liiizo, pa ti si prevazisla Apsolutni duh u Hegelovom sistemu". Mnogi drugari su mi cestitali Dan muzike. Prvi kao i uvek, Elton John. Posle i svi odtali. Srecan i vama drugari Dan muzike! Muzika nas je spojila, pa smo postali, jako bliski. Sada idem u Rejkjavik. Veliki pozdrav! 8)
 
uz koju obavezno zaplachem je mad season-wake up...uz koju zaigram the the-this is the day..uz koju bih volela da zapleshem mad season-long gone day...pesma radi koje sam u stanju da se zaljubim u komsiju od prekoputa gin blossoms-till I hear it from you(sva mi je cakana)...a donedavno sam shvatila da je za 'vatanje odlichan blur...iako ne volim tu vrstu muzike

:razz::razz:
Bolje da zapleshesh uz Footsteps:D
 

Back
Top