Koliko momci vole "punije" devojke?

  • Začetnik teme just girl
  • Datum pokretanja
J

just girl

Gost
Hej,momci!
Iskreno,kome bi dali vise sansi i kome ih dajete?
Anoreksicnim "manekenkama",atraktivnim plavusama ili "mogu i da prodju" malo "punije" devojke?
U stvari,koliko vam je vazan izgled kod devojki?
I koliko volite "punije" devojke? :)
[/b][/u]
 
vole oni to vole... ja nisam debela ali sam daleko od anorexije... ne bih ih toliko imala u svom kratkom zivotu da ne vole malo mesa na kostima... znas negde sam citala da sexualna privlacnost zavisi izmedju ostalog i od odnosa obima struka i kuka... ja imam uzan struk... mozda im se to svidja ... ko zna ... bas me briga dok su tu ustvari...
 
Kameni:
just girl:
Hej,momci!
Iskreno,kome bi dali vise sansi i kome ih dajete?
Anoreksicnim "manekenkama",atraktivnim plavusama ili "mogu i da prodju" malo "punije" devojke?
U stvari,koliko vam je vazan izgled kod devojki?
I koliko volite "punije" devojke? :)
[/b][/u]

Ja licno nemam nista protiv , samo ako postoji razmera ...jaka devojka ...sto da ne ! :lol: :lol: :lol: :D
:D


Hmm,bolje da ljulja nego da zulja!!
 
Nymphea:
vole oni to vole... ja nisam debela ali sam daleko od anorexije... ne bih ih toliko imala u svom kratkom zivotu da ne vole malo mesa na kostima... znas negde sam citala da sexualna privlacnost zavisi izmedju ostalog i od odnosa obima struka i kuka... ja imam uzan struk... mozda im se to svidja ... ko zna ... bas me briga dok su tu ustvari...


a gde sam tu jaaaaaaaa??
 
Nymphea:
vole oni to vole... ja nisam debela ali sam daleko od anorexije... ne bih ih toliko imala u svom kratkom zivotu da ne vole malo mesa na kostima... znas negde sam citala da sexualna privlacnost zavisi izmedju ostalog i od odnosa obima struka i kuka... ja imam uzan struk... mozda im se to svidja ... ko zna ... bas me briga dok su tu ustvari...

To je tacno. Meni se cak i svidjaju malo siri kukovi kad je struk uzan. Jos ako je i gore ista razmera mmm.
Inace mrzim salo dok rebarca cak i mogu da prodju. U principu volim uze devojke. Heheh ne ono sto ste pomislili :)
 
:arrow: ...imao sam vrlo lepa iskustva sa punijim devojkama...dobro,2 devojke...obicno su preslatkog lica,fantasticno prijatne boje glasa,malo otkacenije,vole da izazivaju u krevetu do besvesti i u mom slucaju,skoro uvek su bile zainteresovane za sex,kada bi bilo nagovestaja da bi se moglo sexa i imati... :lol: :lol:
 

Back
Top