Dali je moguce ustanoviti tacno vreme povrede zgloba ?

Cacak

Početnik
Poruka
25
Prvo veliki pozdrav svima.

Ne navracam cesto na ovu diskusiju zbog nedostatka vremena. Moram priznati da mi se svidja ova diskusija kao jedna od retkih jer na njoj nema onih "pametnih" komentara.

Ja imam sledeci problem. Dok ovo pisem sati je oko 04.45h izjutra. sinoc sam iskrenuo/uganuo nogu. Kod Dr. moram ici. Mene interesuje dali Dr. moze da ustanovi vreme povrede ?

Imao sam ranije povreda clanaka dok sam se bavio sportom i imam osecaj da je ovaj put nesto vise od uganuca. Probudio me je bol, tako da ne spavam.

Ja bi veceras kad krenem na posao, jer radim nocnu, prijavio da sam pri polasku na posao uganuo u nogu. ako se pitate zasto sve ovo pisem i zelim da znam razlog je sledeci.

Ako prijavim da sam u slobodno vreme povredio nogu bice da sam smotan. Ako prijavim da sam na putu na posao doziveo povredu bicu drugacije osiguran, jer se to smatra povredom na poslu. Sto znaci da nece biti cekanja kod Dr. (A mozda nesto i naplatim od privatnog osiguranja ako je nesto opasnije nedaj Boz).

Dali Dr. koji me pregleda t.j. snimi nogu moze da ustanovi tacno vreme kada sam se povredio ? Ili bolje receno dali je kod ligamenata 8 na njih sumnjam) moguce ustanoviti da se povreda nije dogodila recimo pre sat vremena ?
 
aha
ok
hvala
:)
ps. nesto mi je uvijek cudno bilo a to je zasto vi doktori imate najruzniji rukopis
:lol:

Probaj par godina da pises u stojecem stavu na kojekakvim papirima,notesima i ostalim papirnim predmetima,a sve to jako,jako brzo, ili da zapises sve sto jedan covek moze za 45minuta ispricati,pa ces videti na sta ce ti liciti rukopis:)
osim ako nisi WW :lol:. :wink:
 
sad me ne boli [mislim ne puno] mogu do odredjene granice da ga savijem ali ne osjecam bol , vec kao neki pritisak koji mi ne da dalje da ga savijem :lol: :lol: :lol: :lol: ..nadam se da ste shvatili :) ali ne znam sta sad treba , da pocnem po malo da radim sa njim ili da ga ostavim i dalje...
btw ovo mi je 3. prst koji sam shebao.. i otok je i dalje ostao kao na ova 2 prije... malo je deblji ali nema veze sledecji put na trening idem sa flasterom i ima svaki prst da zavijem :D 8)
 

Back
Top