Radiologija nastavak studija
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Radiologija nastavak studija

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Radiologija nastavak studija

Posto sad na nasoj Visoj medicinskoj ce se dobijati nove diplome interesuje me kakve su sanse za odlazak u USA i nastavak masters studija u USA,jel se priznaje ta diploma za nastavak studija,koliko znam potrebno je neko licenciranje ali diploma se bez razlike ispita priznaje i da li je moguce da sa ovom bachelor paralelno radim i studiram dalje?
    Kod nas je sad kao taj bolonjski sistem uveden s tim da smo mi prva generacija pa sad kako ce to izgledati i sta ne znam ni ja,uglavnom posle 3 standardne godine treba da bude(a posto je tek u povoju nece biti odmah i ko zna kad ce poceti) dalja specijalizacija u vidu mastersa 4. i 5. godina.E sad mene interesuje kakve su meni sanse da posle 3. godine nastavim dalje skolovanje u USA ili eventualno Becu ili ako ima neka povoljnija solucija sto se tice drzave ili priznavanja ove 3 godisnje diplome jer znam da ameri dosta filozofiraju za verifikaciju ovih evropskih skola i ostalo.Pojma nemam o tim stvarima ali me interesuje kakve opcije postoje ako neko zna i kakve su sanse za neku stipendiju jer bez nekih finansija,ili stipendije ili da mi dozvole da radim sa ovom 3 godisnjom pa da tako placam skolu sve to mogu da zaboravim

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Radiologija nastavak studija

Interesuje me da li će biti lakse nostrifikovati skolu sa već zavrsenim masterom u radiologiji posto znam da sa samo zavrsene 3 godine na nasoj visoj ameri traže dodatnu godinu da bi priznali kao njihov bachelor dakle da li ove 2 godine prave razliku u laksem priznavanju i dobijanju posla i da li je bitan faktor uraditi master negde u evropi ili kod nas.

Slične teme

1. Izolacija studija...
    Autor beaves u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.04.2009., 12:23
  2. Radiologija,posao,nastavak studija,Austrija
    Autor gile031 u forumu Evropa
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.08.2008., 16:07
  3. Radiologija nastavak studija
    Autor gile031 u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 4