Raskeshen muskarac

Ako jedna devojka na jednoj zurci pije, pa na 5 zurki pije samo sokove, pa onda na jednoj zurki opet pije, pa opet na 5 zurki nista ne pije osim sokova, jel ona zena alkos?


Ko svaki dan pije umereno on nije alkos, a ko se narolja kao gica on je alkos i takvog treba zatvorit jer smeta ljudima svojim majmunskim ponasanjem.

I niko nije alkos koji se i narolja da ne zna kako se zove ako pri tome nikom ne smeta nego se zatvori u stan i spava. Taman to radio svaki dan
 
®:
Milica Terezija :P:D:D:D
Je l' može da se zakaže kura plakanja? :P
Sad... ne znam iz kog je domena suzokret, ali, važno je da mi svršimo u... drugarstvu :)

A iz drugarstva se deca rađaju... Lele, koju glupost rekoh... :)
Dodah na gomilu mnogobrojnih.

Žene volim da rasplačem, a muškarce da tešim kad plaču... DakleM, Terezija ne mogu biti... :)

Ali ti počni, vreme i mesto nisu biti, ako je urgentno, ja sam interventna...
 
Ko svaki dan pije umereno on nije alkos, a ko se narolja kao gica on je alkos i takvog treba zatvorit jer smeta ljudima svojim majmunskim ponasanjem.

I niko nije alkos koji se i narolja da ne zna kako se zove ako pri tome nikom ne smeta nego se zatvori u stan i spava. Taman to radio svaki dan

Devojke skoro nikad nikome ne smetaju kad su pijane. Devojka ne moze da napada decka ni da se bije, a to je po mom misljenju ono sto se podrazumeva pod smetanje kad se decko napije pa smeta nekome, napada neku devojku ili hoce da se bije.
 
Mi muskarci smo oduvek bili za ljubav, brak, porodicu i srecu... jednom recju za idilu.
I svaki raskid nam dodje kao cedomorstvo.
Zasto ne razumete (pa mrzite) muskarce koji piju jer ne mogu da se povrate iz ljubavnog bezdana, koji rakijom potkrepljuju dert i makar na trenutke nesvesti i vrtoglavice zaborave na ljubavne jade koje su im (neke) opake zene priredile?
Zivot u alkoholizmu je raj spram pakla koji zene prirede muskarcima kada ih ostave, zar ne?

Zasto zene ne vole muskarcine koji piju a tolerisu one pitschkitze sto smrc-bod-bod sebe?
 
Zene da li su vam odvratni tipovi koji pocnu da piju kad ih zene ostave, umesto da zive zivot i dalje normalno i ponovo sve stvore?

...........pa kazu da chovek treba minimum 3 litre technosti da unosi u sebe da bi bio zdrav,tako da im zene u stvari chine pravu stvar kad ih ostave tj. mushkarci tek tada vode rachuna o sebi ..............;-);-)
 
A nego kakav bi bio, cim ga je ostavila najverovatnije je razlog sto mu je izvukla sav novac i nema vise sta uzimati.

E sad di je tuga najveca to me bas zanima, jer kad pije dal tuguje za njom ili keshom?

A sunce ti poljubim, ja mislim da se tako nesto desi nekome da joj treba dobro odrat p.i.cku, pa otic uradit se u kafanu! I izjadat se slijedecoj koja naidje! Nabit je odma cim je takva!:D
 
...........pa kazu da chovek treba minimum 3 litre technosti da unosi u sebe da bi bio zdrav,tako da im zene u stvari chine pravu stvar kad ih ostave tj. mushkarci tek tada vode rachuna o sebi ..............;-);-)

...eto kako ti to lepo kazes...;)
...znaci zene su brizne...za svoje (bivse) muskarce...:D
...a ne ona teorija kako su zene nevidjeni zlotvori :roll:
 
...eto kako ti to lepo kazes...;)
...znaci zene su brizne...za svoje (bivse) muskarce...:D
...a ne ona teorija kako su zene nevidjeni zlotvori :roll:

.........to je zato shto zelimo da ih zashtitimo,zamisli kakva bi bila pomama na trzishtu za zenama da ih non-stop hvalimo ................mudri smo nas nekolicina pa lazemo ove mlade da idu u pedere da nama ostane vishe zena ..............he he he strategija je chudo :lol::lol::lol:
 
.........to je zato shto zelimo da ih zashtitimo,zamisli kakva bi bila pomama na trzishtu za zenama da ih non-stop hvalimo ................mudri smo nas nekolicina pa lazemo ove mlade da idu u pedere da nama ostane vishe zena ..............he he he strategija je chudo :lol::lol::lol:

...nemoj zaboraviti i na taktiku...:D
...malo permutuj ovo taktika...;) kao u slagalici...:p
 
To se obicno kaze "pijem da zaboravim njene sise dve, a kad se napijem vidim cetiri":lol:

madge_campaign.jpg



Sta je bre, sta ste graknule na ljude koji se tese kako znaju i umeju? Ko ne razume tudji bol taj ga sam nije nikad osetio, sto znaci da je verovatno dosta plitak.
 

Back
Top