Konzole PS4/Xbox One novosti

Planiram da skupljam pare da bih kupio PS3(sto nece biti skoro:D), ali ne razumem se puno u tu konzolu. Ako bi mogli poznavaoci da mi pojasne moje mnoge nedoumice... Hvala svima koji budu imali strpljenja...:D
Ovako:
1.zanima me koje sve razlicite varijante PS 3 postoje kod nas za kupovinu??(mislim na ono: 20GB,40GB, sa dzojsicima, bez njih...itd) i koje su cene pomenutih...
2.Da li se igre igraju direktno sa blu raya(dvd-a) ili se instaliraju kao na PC-ju? To pitam da bih znao da li mi je bitno koliki mu je HDD...
3.Da li je trenutno moguce da se igraju piratske igre ili moraju originali? Ako se ugradjuje onaj cip, koliko kosta ugradnja... I kolike su otprilike cene original novih naslova?
4.Da li je moguce na PS 3 koristiti tastaturu i mis? Ne mislim ovu od kompa, vec kupiti posebnu...
5.Da li je moguce povezati konzolu za TV kartu na kompjuteru i koristiti PC monitor umesto TV-a?(ili bih morao i da kupujem neki besan LCD TV:D)?
6.Da li je moguce igrati igre sa Playstation 2 na Playstation 3?
7.Ako neko od vas poseduje PS3, da mi prenese svoje utiske...
Hvala unapred...;)
 
6. Moguce je ali trenutno samo originali,moze i ps1 ali original. 2. Nesto slicno instaliranju,samo se nesto na brzinu popuni. 3. Cip jos nije izasao kao ni piratska verzija igre za ps3. 5. Ne znam,ali ne treba ti besan tv,moze i na obican mali sony tv,izgleda isto!!! 1. Ja sam kupio od 60 GB,vise u Srbiji ne prodaju od 60 GB nego od 20,40 i 80!!! 4. Najverovatnije da.
 
ugradnja u ns-u kosta oko 25-30e

a sto se tice tvojih pitanja:
1.Odes u radnju pa proveris
2.Svi soni ps su imali odredjenih problema sa laserima posle odredjenog vremena pa su poceli ubacivati hdd da bi produzili vek trajanja istog(sve igre instaliras na hdd) znaci sto veci hdd to bolje
3.Piratski cip je izasao ali ti nepreporucujem jos 3-4 meseca dok ga drugi neistestiraju pa ako je ok sto da ne inace ugradnja je 100e
4.USB
5.Glupost...kupi lcd pa ga prikaci na konzolu
6.Nisam pokusavao
7.PS2 je bila zakon konzola al PS3 je 5 u glavu... samo sto veci monitor i sto bolji zvucnici i neces se pokajati
 
Samo boja i ime
think.gif
 
Imam odavno Sony 2...ne radi vec neko vrijeme,neki kazu da bi trebalo samo da se otvori i ocisti....e sad ako je to zna li neko kako to da uradim a da nesto ne zeznem....ovdje u gradu navodno niko ne zna to ili nece....znate li nekog ko popravlja u Nisu ili BG-u?
Hvala unaprijed....:)
 
treba mi pomoc...
Kada hocu da narezem igricu za playstation 2, jel je najnormalnije rezem u neru kao data dvd ili treba nesto mozda da se posebno podesi?
I jos nesto, kada budem ugradio cip(posto mi ps2 nije trenutno cipovan) da li onda mogu da igram i PAL i NTSC igre? hvala...
 

Back
Top