Lepota muškarca je prokletstvo ili blagodet

Opet pitanje o tome.... da li je dovoljno da muskarac bude dobar i lep, a da nema skolu i da nema novca
Pa mislim Simbade, nekom je to verovatno dovoljno, ali mislim da vecini zena nije.
Lepota muskarcu, kao ni zeni uostalom, ne moze da odmogne u zivotu, ali sama po sebi nece doprineti da on bude srecan u zivotu, ako nije ostvaren profesionalno i ako starno kuburi sa novcem.
Recimo, ako su dva muskarca zavrsila isti faks a jedan je izrazito lep dok je drugi ruzan i neugledan, pre ce zaposliti onog lepog.
Mozda ce lep pre i napredovati i sl.
Ali ako je ruzan veci strucnjak, bolji majstor i sl. a onaj lep neznalica.....moze u najboljem slucaju da se ozeni nekom kojoj ce da sluzi kao privezak ili da preko zene gradi karijeru. Sto je opet, bedno
 
onda pishi taro... meni je pun **** lepih ljudi koji misle da je dovoljno to shto su lepi... tu mislim i na ribe-kretenushe...

oo da,dovoljno za sve...cesto imam neki cudan stav prema ljudima koji su mnoogo lepi,prosto sam ubedjena da im nesto drugo fali..ne kazem da je to ispravno i da neko ne moze imati sve te kvalitete samo mi je tako...i nije mi jasno sta imas od necije lepote,tj koje ti to zadovoljstvo u vezi donosi....ako ne mozes da pricas sa njim,smejes se i da ne nabrajam...jbg ne volim nesto preterano lepe ljude i tako...
 
...aaaa eee onda je to druga priča....:razz:
...mada znam da me ti gotiviš....8-)

hm... kako znash? :D
lepota je u duhu ali danas je previshe praznih ljudi pa smo gotovo zaboravili kako izgleda ta lepota... a ipak se primamo na optichke varke ko mamlazi... ne ostajemo imuni na nechiji lep izgled chak i kad osecamo da iza njega nema nishta... teshko je poverovati da nema... pa kad krenemo u proveru i ustanovimo da zaista nema, uzas... :evil:
 
oo da,dovoljno za sve...cesto imam neki cudan stav prema ljudima koji su mnoogo lepi,prosto sam ubedjena da im nesto drugo fali..ne kazem da je to ispravno i da neko ne moze imati sve te kvalitete samo mi je tako...i nije mi jasno sta imas od necije lepote,tj koje ti to zadovoljstvo u vezi donosi....ako ne mozes da pricas sa njim,smejes se i da ne nabrajam...jbg ne volim nesto preterano lepe ljude i tako...
he,to je sad kad ste omatorile,i omudrale a kad ste bila mladje?trcale ste ko macke na slaninu za lepotanima,nemoj sad,:D
 
hm... kako znash? :D
lepota je u duhu ali danas je previshe praznih ljudi pa smo gotovo zaboravili kako izgleda ta lepota... a ipak se primamo na optichke varke ko mamlazi... ne ostajemo imuni na nechiji lep izgled chak i kad osecamo da iza njega nema nishta... teshko je poverovati da nema... pa kad krenemo u proveru i ustanovimo da zaista nema, uzas... :evil:
...heeeeeee imam ja nos za to....
...eeeeee da znaš samo koliki je...
...nos naravno...
 

Back
Top