Why does it hurt so much?

9087

Obećava
Poruka
76
Nikad necu razumeti zasto ljubav tako boli,i bas kada pomislim da sam konacno pronasla nekog koji me nece zaj***ti ja se bas posteno zeznem,a najgore od svega jeste to sto neko vreme stvarno bude super,ali onda sve padne u vodu.A ja se zatreskam ko kretenka i naravno ostanem broken heart i ridam danima,a da jos ne spominjem tipove koji hoce samo neku da iskoriste!
Ne kazem da sad ne treba voleti,ali nije lako....
ja se nadam da me tu neko konta
Onda?
 
Zato sto mi tvoj prvi post deluje detinjasto. A i nerazumevanje mog odgovora.

Nemoj da se vredjas, ako imas 15-16 to ti je samo prednost. Sto ranije shvatis neke stvari u ljubavi, kasnije ce ti biti lakse da prepoznas Njega...

Razumela sam ja tvoj odgovor ali ocekivala sam malo vise,da imam 16 godina i da mozda mislis da moj prvi post deluje detinjasto,ali jednostavno neke stvari vise ti se smuce,necu ja tu da razvucem zvaku kako je tesko biti tinejdzer,mozda jesam premlada da trazim nesto ozbiljnije i sigurnije ali opet..........
Napisala sam sve ovo jer hocu druga misljenja i mozda savet.....
 
jem moze da se prevede naslov za nas koji nismo kultivisani i ne govorimo svetse jezike?

U bre Miko . . . mlooogo si komplikovan
icon_lol.gif


Pourquoi il Fait si Mal?

(L'amour)
srcule.gif
 
Nikad necu razumeti zasto ljubav tako boli,i bas kada pomislim da sam konacno pronasla nekog koji me nece zaj***ti ja se bas posteno zeznem,a najgore od svega jeste to sto neko vreme stvarno bude super,ali onda sve padne u vodu.A ja se zatreskam ko kretenka i naravno ostanem broken heart i ridam danima,a da jos ne spominjem tipove koji hoce samo neku da iskoriste!
Ne kazem da sad ne treba voleti,ali nije lako....
ja se nadam da me tu neko konta
Onda?

....ljubav je lepa samo dok se ceka!!!
svi smo prosli te faze, ali svako tudje iskustvo je kao da ti opisujemo jelo koje nisi probala tj. prosto nemoguce. glavu gore i uzivaj u "teenage" danima. to su najlepse i najbolnije godine za LJUBAV
 
Razumela sam ja tvoj odgovor ali ocekivala sam malo vise,da imam 16 godina i da mozda mislis da moj prvi post deluje detinjasto,ali jednostavno neke stvari vise ti se smuce,necu ja tu da razvucem zvaku kako je tesko biti tinejdzer,mozda jesam premlada da trazim nesto ozbiljnije i sigurnije ali opet..........
Napisala sam sve ovo jer hocu druga misljenja i mozda savet.....

E da...svaka generacija misli da su njeni problemi najtezi i kao sto ja mogu da ti kazem nesto tipa: eeee, uzivaj sad dok jos nemas velike odgovornosti, iskushenja i borbe, tako i meni neko isto toliko stariji koliko sam ja od tebe, moze da kaze nesto slicno.

To bas i ne pomaze mnogo :lol:
Sve ono sto sami ne prozivimo ne mozemo da razumemo.
Zato, nemoj da mislis da mi tebe ne razumemo, mi smo samo dovoljno stariji da nam je vec mnogo toga jasno i nemamo mozda previse volje da ti objasnjavamo.
Uglavnom, stvarno si mlada i treba da se opustis. Jednostavno, ne ocekuj previse jer jos je rano za neku sadrzajnu ljubav.
On top of that, tvoji vrsnjaci i malo stariji od tebe su jos daleko od zrelosti i tu neku stabilnost u vezi tesko da mozes da ocekujes.
Dakle, mislim da treba stvari da shvatas manje ozbiljno i tragicno i kao sto neko rece, bolje neka boli sada, da neke stvari naucis i da ti se ne desavaju kad budes deset godina starija.
 
Da,da mlada sam i drago mi je sto jesam,ne vredjam se ni ako mi neko kaze da sam klinka,i da slazem se sa tim da ne treba da zurim ali necu se ja sutra da se udam!
Ocigledno niko nije skontao,tj nije razumeo sta sam htela da kazem,bilo bi lepo imati neku ok vezu recimo ozbiljniju ali opet nije to glavni problem.Nije mi vazno ako je tip moje godiste ili ako je stariji,vazno je da me postuje i da ga makar malo interesuje kakva sam ja zapravo,ali danas to je nemoguce,tesko je naci nekog ko je ok.
Svi hoce smo jednu stvar SEX,a da ne spominjem veze na jednu noc!
Volela bi da upoznam nekog,kako da kazem pouzdanijeg,nekog normalnog
A okolo sve sami napaljenici,ja samo na takve nalecem.......:cry: :cry: :cry: :cry:
 
Razumemo te i nemoj da si na kraj srca:-)

Naleteces i na nekog normalnog(mada u danasnje vreme to sto ti trazis nekako je vise nenormalno:-D) ali moras da se strpis, da siris krug prijatelja, krenes na kurs necega sto te zanima, tu mozda upoznas nekog slicnih interesovanja i tako... Angazuj se:-)
 
Da,da mlada sam i drago mi je sto jesam,ne vredjam se ni ako mi neko kaze da sam klinka,i da slazem se sa tim da ne treba da zurim ali necu se ja sutra da se udam!
Ocigledno niko nije skontao,tj nije razumeo sta sam htela da kazem,bilo bi lepo imati neku ok vezu recimo ozbiljniju ali opet nije to glavni problem.Nije mi vazno ako je tip moje godiste ili ako je stariji,vazno je da me postuje i da ga makar malo interesuje kakva sam ja zapravo,ali danas to je nemoguce,tesko je naci nekog ko je ok.
Svi hoce smo jednu stvar SEX,a da ne spominjem veze na jednu noc!
Volela bi da upoznam nekog,kako da kazem pouzdanijeg,nekog normalnog
A okolo sve sami napaljenici,ja samo na takve nalecem.......:cry: :cry: :cry: :cry:

mozda si trazila na pogresnom mestu?
probaj sa bibliotekom, smesno zvuci ali sam ja kad sam imao 17 god. upooznao bas dobru i finu devojku
 

Back
Top