Heroes IV

Ne slazem se da je trojka najbolja.
Zasto to kazem.
Petica je preslikana trojka u 3D prostoru. Nema nikakve razlike izmedju petice i trojke i oni koji tvrde da je trojka bolja tvrde da bi ispali vazni u fazonu staro je dobro.
I to je cinjenica. Trojka se ni u jednoj stvari ne razlikuje od petice osim sto je u petici 3D svet, lepsa grafika i poboljsane magije.

Cetvorka je inace ziva glupost i niko ko je igrao trojku ne moze da svari cetvorku.
 
Da li je neko od vas koji hvale trojku igrao dvojku pre toga? Trojka je isto shto i dvojka samo losija. Cetvorka je donela dosta novih stvari i zato je ok. Mada smo o ovome vec pricali vise puta.
 
ja sam igrao.
U pravu si, dvojka i trojka su jako slicne ali ipak trojka ima napredniju i lepsu grafiku a cini mi se i veci broj magija i bica. A uvela je i podzemni svet (mislim da ga u dvojci nije bilo) kao i puzzle mapu. Samo bilo je jako davno pa sam zaboravio detalje. Sustinski meni se mnogo svidelo sto je gameplay u trojci isti kao u dvojci a to je ono sta me je privuklo dvojci.
 
Ne slazem se da je trojka najbolja.
Zasto to kazem.
Petica je preslikana trojka u 3D prostoru. Nema nikakve razlike izmedju petice i trojke i oni koji tvrde da je trojka bolja tvrde da bi ispali vazni u fazonu staro je dobro.
I to je cinjenica. Trojka se ni u jednoj stvari ne razlikuje od petice osim sto je u petici 3D svet, lepsa grafika i poboljsane magije.

Cetvorka je inace ziva glupost i niko ko je igrao trojku ne moze da svari cetvorku.

Dobar je i Heroes V naravno.Preslikana trojka samo sto je 3D.
 
Da li je neko od vas koji hvale trojku igrao dvojku pre toga? Trojka je isto shto i dvojka samo losija. Cetvorka je donela dosta novih stvari i zato je ok. Mada smo o ovome vec pricali vise puta.

Narawno..igro sam je dwe god..:)
onda sampreso na trojku..nju sam igro isto dosta..ewo i sad nekad ukljucim trojku ponekad, probo sam i dwojku al mi je sad grafika ocajna...ne mogu da gledam u ono :)
 
Ne slazem se da je trojka najbolja.
Zasto to kazem.
Petica je preslikana trojka u 3D prostoru. Nema nikakve razlike izmedju petice i trojke i oni koji tvrde da je trojka bolja tvrde da bi ispali vazni u fazonu staro je dobro.
I to je cinjenica. Trojka se ni u jednoj stvari ne razlikuje od petice osim sto je u petici 3D svet, lepsa grafika i poboljsane magije.

Cetvorka je inace ziva glupost i niko ko je igrao trojku ne moze da svari cetvorku.
Nisam igrao peticu tako da sam zato rekao da mi je trojka rules ;)
a mozda neko wise gotiwi heroes u 2d nego 3d ;)
kao na primer crwici..dok su bili u dwa d swi su igrali..kad su poceli sa owim nowim 3D crwicima, igrica je zaborawljena..
 
Po atmosferi i zaraznosti. Igram misije na trojci , userem se od igranja , prodjem misiju i onda samo kazhem da vidim sledecu i razbijem se od igranja da je prodjem. Isto jednom smo ja i brat nashli neku mapu za hotseat i igrali je 7 sati dok nam se nije smuchilo dok sam na petici igrao maksimum 3 sati. Takodje tempo igre kod trojke je brzhi.
 
princip je isti tako da ne stoji prica o zaraznosti.
Sto se tice hotseat mape, pa jbg jedna mapa ne cini igru ;) a imas gomilu mapa za peticu da skines sa neta i garantujem ti da ce te bar jedna vezati za igru.
Odakle ti to da je tempo brzi? Tempo je isti, dinamika igre je ista, jedino ako imas slabiji racunar pa ti je sve usporenije.
JA se secam trojke. KAd sam je prvi put instalirao. Sve je radilo ali recimo otvaranje grada, minut vremena cekam da mi udje u grad i slicno.
 
princip je isti tako da ne stoji prica o zaraznosti.
Sto se tice hotseat mape, pa jbg jedna mapa ne cini igru ;) a imas gomilu mapa za peticu da skines sa neta i garantujem ti da ce te bar jedna vezati za igru.
Odakle ti to da je tempo brzi? Tempo je isti, dinamika igre je ista, jedino ako imas slabiji racunar pa ti je sve usporenije.
JA se secam trojke. KAd sam je prvi put instalirao. Sve je radilo ali recimo otvaranje grada, minut vremena cekam da mi udje u grad i slicno.

Trojka je bila potpuno neoptimizovana. Kod mene je katastrofa bilo i kretanje heroja na mapi. Da prikaze kretanje od jednog do drugog mesta minut, onda borba da se neka jedinica okrene i udari minut.

A na istom racunaru je cetvorka radila savrseno.
 

Back
Top