garderoba u trudnoci

Imas nekoliko butika u gradu.
U piramidi, kod fontane. Domaca proizvodnja.
Ne znam za Delta City.
kod Sava Centra se otvorio novi butik, bas lepe stvari imaju, a imaju i blog pa moyes da vidis sta imaju.
pa sta ti se svidja.. odaberi
Pozdrav..:D
 
Ја сам куповала у бутику "Денди", код Вуковог споменика, преко пута "Трамваја".
Нашла сам панталоне за 2300 које ћу моћи да носим до краја трудноће (сада сам у седмом месецу) јер имају растегљив део око струка.
 
IANA ima kolekciju za buduce mame,i Benetton takodje..nisu to ne znam kakve stvari ali funkcionalne u svakom slucaju za to stanje..
Ja sam svoje farmerke recimo sekla pa u gornji deo ubacivala lasteks materijal,tacnije snajderka je to radila i nosila sam ih slatko.Obim butina mi se nije bitno promenio pa sam mogla... inace ne podnosim onu klasicnu trudnjacku garderobu,one kombinezone i neke tunike kao iz Donna-e.To Vam je onaj butik "za buduce mame i punije dame":roll:.
U Topshopu u Ziri sam takodje videla prilicno stvari prilagodjene stomacicima,moderne su i nisu trudnjacke.
Meni je bilo vazno da kad se vec menjam da bar izgledam ko da mi nije nista..kolko tolko!:wink:
 
eh... a sta ja da radim koja sam debela i za mene nema nicega u Beogradu, nijedna radnja u kojoj mogu da kupim stvari u kojima bih izgledala iole pristojno a ne ko tetka... a sad sam jos i trudna... izgleda da cu se ja baciti na ono provereno... smisli i daj snajderki da sasije sama... :neutral: :cry:
 
Ja sam sašila specijalne pantalone sa prednjim delom koji se proširuje prema potrebi i ima tregere (one muške, gumene), a gore sam nosila razne široke bluze, tunike i košuljice. To mi je bila najpraktičnija varijanta, i najisplativija, jer sam gornje delove već imala i u široj varijanti, a i ono što sam kupila za gore, mogla sam da nosim i posle.
 

Back
Top