Agnitum outpost firewall 2.1 - vase misljenje!

babayaro:
1. Sygate Personal
firewall 5.Najbolji je i najpoznatiji.Kad ga imas na
pc-iju budi siguran da si bezbedan 1000%.

2. Pisi na culturesmile@yahoo.com ako zelis detaljnije informacije o ovom firewall-u.Pozdrav! :)
1. ne lupaj gluposti! Sigurno nije ni najbolji, a ni najpoznatiji! (pa, zar Zone Alarm nije poznatiji?) Inace, ni sa jednim programom nisi siguran ni 100, a kamoli 1000% :roll:

2. sta ti znaci to? svrha foruma je da se ovde odgovori, a ne to preko maila :roll: :?:
 
ma zone alar pro je užas nad užasima samo je frima jako poznata a znam toliko njih kojima je brobijen.koristio sam agnitum outpost firewal ali posle nekog vremena mi je strašno usporavao konekciju da je to bilo strašno a onda sam prešao na kerio personal fireval. sve te programčiće sam pokupio sa dvd pc chipa , a na pc chipu ima još mnogo takvih programčića koji su manje više korisni.
 
Pedja Kovacic:
ma zone alar pro je užas nad užasima samo je frima jako poznata a znam toliko njih kojima je brobijen.koristio sam agnitum outpost firewal ali posle nekog vremena mi je strašno usporavao konekciju da je to bilo strašno a onda sam prešao na kerio personal fireval. sve te programčiće sam pokupio sa dvd pc chipa , a na pc chipu ima još mnogo takvih programčića koji su manje više korisni.


Pa ne znam drugari, ova verzija Agnitum outpost firewall 2.1 kod mene sljaka besprekorno, mozda je problem kod opterecenja kompa bio aktuelan kod starih verzija.Skoknite do agnitum.com pa vidite tamo sta kazu uporedni testovi firewall-a..
 

Back
Top