Stamota me je sto sam nekada naviao za Zvezdu.

Gost
Ja sada fudbaler jednog manjeg beogradskog kluba i kao kadet moja ekipa je tukla zvezdu u kupu beograda
3:1 i izbacila pola ove generacija koja sada igra u zvezdi.

Tada u jednim beogradskim novinama uvek su izvestavali rezultate i reportaze sa tog kup takmicenje,ali su poraz zvezde krili kao zmija noge!


E moji zvezdasi pa jel sramota izgubiti?
Samo jaki ljudi umeju da podnesu poraz,a vi koliko ste hrabri pokazali ste u Kuli.

Sramota je je sto sam nekada navijao za zvezdu i radovao se svim njenim uspersima u Evropi!

Ovo je kraj naseg fudbala.
 
RED BOYS:
brate, ti nisi normalan, znas li ti sta je CRVENA ZVEZDA na ovom svetu?

Kad Zvezda izgubi,u sebi poludim,
srce mi preskace, tad mi se zaplace,
i viknem najjace ZVEZDA, ZVEZDA!!!

OVO JE CIST PRIMER JEDNOG PARANOICNOG BOLESNIKA.
DA SI TI PRAVI ZVEZDAS ZNAO BI STA SE DESAVA U KLUBU I KOLIKO SE PRAVI VESTACKA ATMOSFERA .
JA TI PREDLAZEM DA SE MALO VISE POSVETIS SEBI JER JER TU TVOJU ZBEZDU BAS ZABOLE ZA TEBE KAO I ZA MENE.

AKO TI PRESKACE SRCE I AKO TI SE PLACE TI SI VEC PUKO KO OBLANDA I NEMA TI SPASA :cry: :cry: :(
 
Ja sada fudbaler jednog manjeg beogradskog kluba i kao kadet moja ekipa je tukla zvezdu u kupu beograda
3:1 i izbacila pola ove generacija koja sada igra u zvezdi.

Tada u jednim beogradskim novinama uvek su izvestavali rezultate i reportaze sa tog kup takmicenje,ali su poraz zvezde krili kao zmija noge!


E moji zvezdasi pa jel sramota izgubiti?
Samo jaki ljudi umeju da podnesu poraz,a vi koliko ste hrabri pokazali ste u Kuli.

Sramota je sto sam nekada navijao za zvezdu i radovao se svim njenim uspersima u Evropi!

Ovo je kraj naseg fudbala.
 
Ja sada fudbaler jednog manjeg beogradskog kluba i kao kadet moja ekipa je tukla zvezdu u kupu beograda
3:1 i izbacila pola ove generacija koja sada igra u zvezdi.

Tada u jednim beogradskim novinama uvek su izvestavali rezultate i reportaze sa tog kup takmicenje,ali su poraz zvezde krili kao zmija noge!


E moji zvezdasi pa jel sramota izgubiti?
Samo jaki ljudi umeju da podnesu poraz,a vi koliko ste hrabri pokazali ste u Kuli.

Sramota je je sto sam nekada navijao za zvezdu i radovao se svim njenim uspersima u Evropi!

Ovo je kraj naseg fudbala.
 
Ja sam navijala za ZVEZDU,ali nista posebno,mnogo se radujem kad pobedi itd. Sad navijam za ARSENAL ali je ZVEZDA uvek u srcu,i dalje je zesce kad vidim kako busimo ustase i njima slicne! Sad tek vidim iz prilozenog kakvih sve degenerika ima!!! Zar to da napises,coveceeee!?
 
sta je bre ****** grobarski, vi ce te nekome da govorite o Evropskom fudbalu pa vi ste samo prosli kroz Evropu a ZVEZDINO ime je jos uvek tamo gde joj
U ime svih nas u CRVENO BELOM
za zakletvu ZVEZDI ja spremo sam stih
da kunem se srcem i dusom i telom
da bodricu do smrti njih.

D E L I J E Z A U V E K[/u][/i][/b]
 
Anonymous:
Ja sada fudbaler jednog manjeg beogradskog kluba i kao kadet moja ekipa je tukla zvezdu u kupu beograda
3:1 i izbacila pola ove generacija koja sada igra u zvezdi.

Tada u jednim beogradskim novinama uvek su izvestavali rezultate i reportaze sa tog kup takmicenje,ali su poraz zvezde krili kao zmija noge!


E moji zvezdasi pa jel sramota izgubiti?
Samo jaki ljudi umeju da podnesu poraz,a vi koliko ste hrabri pokazali ste u Kuli.

Sramota je je sto sam nekada navijao za zvezdu i radovao se svim njenim uspersima u Evropi!

Ovo je kraj naseg fudbala.
Spust loptu i nikad ne reci nikad! Zamisli da te ti "smradovi" iz Zvezde pozovu da palo "pikaš" sa njima. A? Da li bi ih odbio, razmišljam onako usput?
 
Jelena-Vukovar:
Ovaj grobar,doticni autor,ocito ima problema i zaista pravi delija nikad ne bi tako nesto rekao,no on to ocito nije.Sve je to gomila majmuna koji kobajagi vole partizan,i zavide Zvezdi.Sorry,al istina boli.Zvezda cvrsto stoji na tronu! Delije-Hrvatska
VIDIM DA TI JE LOGIKA JACA STRANA!
AKO PAZLJIVO PROCITAS TEKS VIDECES DA SAM FUDBALER
JEDNOG NASEC DOMACEG KLUBA I DA SAM SE OD MALENA RADOVAO ZVEZDI I SVIM NJENIM USPESIMA U EVROPI NA KOJE SMO SVI ISLI SA ZVEZDOM U SRCU!
ALI OVA ZVEZDA KOJA DANAS POSTOJI SAMO SE TAKO ZOVE
A NIKAKVE VEZE SA TIM NASIM SLAVNIM KLUBOM NEMA I SVI TO KOJI RADE U ZVEZDI ZNAJU.
DA TO VISE NISU TI NAVIJACI,KLUB SLUZI SVIM NELJUDSKIM I KUKAVICKIM SREDSTVIMA KOJI NEDOLIKUJU VELIKANIMA KAKAV JE ZVEZDA I SVI TO VIDE I CELA SE NACIJA SMEJE ,A NAROCITO ONI KOJI SU BILI U KULI I GLEDALI SVE NA LICU MESTA.

HAJDUK KULA
 
Espanol:
Anonymous:
Ja sada fudbaler jednog manjeg beogradskog kluba i kao kadet moja ekipa je tukla zvezdu u kupu beograda
3:1 i izbacila pola ove generacija koja sada igra u zvezdi.

Tada u jednim beogradskim novinama uvek su izvestavali rezultate i reportaze sa tog kup takmicenje,ali su poraz zvezde krili kao zmija noge!


E moji zvezdasi pa jel sramota izgubiti?
Samo jaki ljudi umeju da podnesu poraz,a vi koliko ste hrabri pokazali ste u Kuli.

Sramota je je sto sam nekada navijao za zvezdu i radovao se svim njenim uspersima u Evropi!

Ovo je kraj naseg fudbala.
Spust loptu i nikad ne reci nikad! Zamisli da te ti "smradovi" iz Zvezde pozovu da palo "pikaš" sa njima. A? Da li bi ih odbio, razmišljam onako usput?

AKO PROCITAS OVAJ TEXT POLAKO VIDECES DA JE MOJA EKIPA TUKLA OVU ZVEZDU NEKOLIKO PUTA,SADA SMO NAPOLJU I UZIVAMO OD PLODOVA KOJE NAM JE PRAVI MUSKI FUDBAL PODARIO,NEKA O TOME MISLI ONAJ KO JE TADA IGRAO U ZVEZDI I NEKA SE SETI KAKO IM JE BILO TADA :cry: :cry: :cry:
 

Back
Top