Weg mp4 player - ne kupuj
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Weg mp4 player - ne kupuj

Obećava *AuroraNS* (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Thumbs down Weg mp4 player - ne kupuj

Pošto sam se ja opekla,čisto da ne bi i ostali....
    Dobijem poklon za Novu godinu...mp4 player...odlično ..pošto nisam imala nijedan ranije..obradujem se, ali sve je to bilo kratkog daha. Nije radio ni jednu sekundu kako treba..dok je prikopčan na punjač radi, ali sam bez kabla ne pokazuje znake života...crklo on/off dugme..na novom proizvodu????
    Odnesem ga lepo u Novel gde je i kupljen, onda izgovor prodavca da vrše zamenu proizvoda samo ako je vraćen u roku od 8 dana (ja sam došla nakon 10)...i njegova preporuka da odnesem proizvod u servis...i tek nakon nove posete sutradan i malo drame na kraju odluče da mi zamene proizvod. Odlično, jesam se mučila, ali konačno ga imam ispravnog..i tako ta moj euforija trajala par sati dok mi nisu crkli tasteri za levo i desno ...a uz to primetim i da je punjač koji su mi dali dobrano zarđao i poprimio lepu narandžastu boju...i šta mi je ostajalo nego nova poseta Novelu.
    Ovaj put sve je bilo mnogo kulturnije..u servisu napisali da je proizvod neispravan, odnela u Novel, tražila naravno povraćaj novca i sad čekam da me nazovu i kažu da dođem po svoje pare....
    I toliko o mom novogodišnjem poklonu...ja nisam htela da iskušavam sreću sa trećim weg plejerom, a nadam se da nakon ovoga niko od vas neće doći ni do prvoga...
    E da..i još malo da pljujem Novel...kad su mi zamenili prvi plejer..prodavac pita poslovođu da li da ga odloži na stranu, a ovaj će "neka samo ga ti ostavi tu".. kako bi mogli da ga uvale nekom drugom...:shock:

Početnik
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Weg mp4 player - ne kupuj

Iju, dobro je...Ja bas narucila taj mp4 posto je ovih dana na akciji, i kao ima 2 gb (1gb kao dodatak)...Inace, kupila u Novelu toster (garancija 1 mesec) i posle 3 koriscena, sljustila se farba i istopile lampice....

Zainteresovan član (^^.) (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Reputaciona moć
    40

Pa to prdavac kriv nije mp4....

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Sto se tice tako neke tehnicke robe,kao sto je ova gore,nema sanse da bih kupio ako je garantni rok nedelju dana.Nije to tastatruja ili zvucnici od 150-200 dinara
    Covece,nedelju dana :shock: Pa zar vam to ne govori dovoljno?
    Pa i da je 10 eura ne isplati se to kupovati kad ni oni sami nemaju poverenja u proizvod koji prodaju pa daju garanciju nekoliko dana.

Zainteresovan član blubokiz (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Pa moj drug ima taj weg-ov mp4, vec poprilicno dugo, preziveo je svakakve padove i svakakve tecnosti, a evo, radi ko nov....

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Onda kazi drugu da obavezno pocne igrati neke igre na srecu

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Koliko sam upoznat Weg je nasa firma koja kupuje gotove elemente iz Malezije , Indonezije i slicnih zemalja i to samo sklapa . Cista srafciger industrija . E sad pitanje je koliko su te komponente kvalitetne kao i njihovi uredjaji za testiranje ...

Obećava *AuroraNS* (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Ja sam imala takvo iskustvo...ne mora znaciti da su svi takvi...ali koja je verovatnoca da od dva proizvoda koja dobijete ni jedan ne radi? :???:
    Ili ja to definitivno ne treba da igram igre na srecu?!
    Btw, meni je "Weg" zvucalo tako nemacki,a nesto posle onoga sto se desilo sam saznala da je ustvari nasa firma. Nemam nista protiv nasih, ja sam prva za ono "kupujmo domace", ali napravite ga kako treba.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5975

Nemoj biti blesava sa tim domace..meni dzabe da daju takve proizvode ne bih uzeo..zna se sta su provereni brendovi i za sta su specijalizovani..neces naci sony mashinu za vesh

Ističe se zeksiv (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    57

Ja imam MP4 M`sonic, 2GB. Zadovoljan sam, jedino što sam dva puta menjao sluške....

Slične teme

1. dvd player
    Autor Zwone u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.03.2006., 22:19
  2. MP3 Player
    Autor rajkec u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.05.2005., 00:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor