Pre postavljanja teme, procitajte ovo!

Marge

Domaćin
Poruka
4.255
Kukali ste da vam treba moderator-evo, dobili ste ga :razz:


Na ovom pdf-u od sad pa sve dok sam ja moderator, vazice sledeca pravila:

1. Postojace SAMO JEDNA chat tema na kojoj ce moci da se prica o bilo cemu, ali ce i tu vredjanje po bilo kom osnovu biti sankcionisano!
2. Chat je najstroze ZABRANJEN na svim ostalim temama!
3. Svaka tema koja se duplira (otvori iako vec postoji ista ili slicna), bice obrisana
4. Svaka tema koja bude nosila naziv teme koja je iz odredjenih razloga zatvorena, bice takodje obrisana!
5. Zabranjeno je sirenje verske i nacionalne mrznje!
6. Svaka tema koja nema veze sa humorom bice zatvorena ili prebacena na pdf svastara
7. Svakoj slici koja bude postavljena veca strana sme da bude najvise 680!
8. Strogo je zabranjeno pricanje o politici, kao i spominjanje politickih licnosti!
9. Na ovoj temi je zabranjen chat, samo pitanja i sugestije u vezi sa ovim podforumom

;)
 
Moram nešto da poručim i Adminu i Rajkecu i..ma svima, svima, svima:
To što sam ja Marge-ina sestra, ne znači da ja imam ista prava ko ona, tj. da kulira moje postove, odnosno ne briše, ne upozorava me na njih i to...
Ne, ja nemam ni jedan kazneni poen ne zato što mi je Milica sestra, već zato štose lepo ponašam (za razliku od nekih ovde... :-| )!
Uostalom, Rajkec je rekao da će me neko vreme nadgledati (razlozi nisu bitni).
Rajkec, molim te, potvrdi ovo poslednje!
 
Moram nešto da poručim i Adminu i Rajkecu i..ma svima, svima, svima:
To što sam ja Marge-ina sestra, ne znači da ja imam ista prava ko ona, tj. da kulira moje postove, odnosno ne briše, ne upozorava me na njih i to...
Ne, ja nemam ni jedan kazneni poen ne zato što mi je Milica sestra, već zato štose lepo ponašam (za razliku od nekih ovde... :-| )!
Uostalom, Rajkec je rekao da će me neko vreme nadgledati (razlozi nisu bitni).
Rajkec, molim te, potvrdi ovo poslednje!

Hm ti si mi bila cool dok nije dosla marge...tad si postala pravo malo deriste(ovo nije vrijedjanje)...Kad god neko otvori temu ti stavljas :roll::roll::roll: i nesto pametujes...Bas zbog tog sam stavio onu temu(iznervir`o sam se)...


Marge izvini zbog onje teme...stvarno nemam nis` protiv tebe i ako sam te uvrijedio sorry...
 
Hm ti si mi bila cool dok nije dosla marge...tad si postala pravo malo deriste(ovo nije vrijedjanje)...Kad god neko otvori temu ti stavljas :roll::roll::roll: i nesto pametujes...Bas zbog tog sam stavio onu temu(iznervir`o sam se)...


Marge izvini zbog onje teme...stvarno nemam nis` protiv tebe i ako sam te uvrijedio sorry...

Upravo tako, kao da se uobrazila malo, uvek ima neku negativnu repliku...
 
A kakvu to repliku?
Uozbiljila sam se zato što je došao mod i, ma ko to bio, uozbiljila bih se jer sam ranije bila mooooooogo opuštena.
A i takva sam, opet zato što me rajkec nadgledao neko vreme (iz nebitnih razloga), pa onda....

Kakvu repliku???:shock:

Kao sto sam naveo stalno kolutas sa onim smajlijem i pises negativne komentare skoro svakoj teme bila ona vezana za humor ili ne.
 
Ok, ona ima negativne replike mozda zato sto ima negativno misljenje o njima. To ne mora da bude povezano sa time sta mi dodjemo jedna drugoj! (100 evra :D)
Dobila je opomenu od Rajkeca da ce joj postovi biti nadgledani i sada mora da bude dobra (sto gore vec pise).

Shegi, razmisli da li bi za tebe bila uvreda da ti neko kaze da si "pravo malo deriste" :!:
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Dakle ovako: Ovde iznesite sve probleme koje imate u vezi sa ovim podforumom i sa time sto sam ja moderator! Samo, molim vas, bez teskih reci, pisanja gluposti i slicnog!
 
Ok, ona ima negativne replike mozda zato sto ima negativno misljenje o njima. To ne mora da bude povezano sa time sta mi dodjemo jedna drugoj! (100 evra :D)
Dobila je opomenu od Rajkeca da ce joj postovi biti nadgledani i sada mora da bude dobra (sto gore vec pise).

Shegi, razmisli da li bi za tebe bila uvreda da ti neko kaze da si "pravo malo deriste" :!:
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Dakle ovako: Ovde iznesite sve probleme koje imate u vezi sa ovim podforumom i sa time sto sam ja moderator! Samo, molim vas, bez teskih reci, pisanja gluposti i slicnog!

HM za 100 evra cu ici po forumu i citirati adminove postove i govoriti kako spamuje :lol:


Shegi, razmisli da li bi za tebe bila uvreda da ti neko kaze da si "pravo malo deriste" :!:


HMMMmmmmm ako bi to meni bilo upuceno iz opravdanih razloga ja se nebi ljutio vec bi probao da se promijenim;-) ...ali ako bi mi neko to rekao iz neopravdanih razl. ja se nebi naljutio jer mene nista ne pogadja 8)
 

Back
Top