hitno mi treba pomoc

skorpija75

Početnik
Poruka
7
imam jedan naizgled bezazlen problem ,ali mislim da nije jednostavan.
sa devojkom se super slazem ,sve je OK dok ne treba da stupimo u odnos.
Naime u predigri je sve u redu -navlazi se i napali ali kad treba da zapocnemo sa seksom ona izgubi volju i kaze mi da nemoze da se opusti,
stoga molim nekog ko je imao slicnih problema da mi pomogne posto ne zelim da je ostavim jer mi je puno stalo do nje.
Unapred hvala:)
 
a jel vi možete slobodno da razgovarate o tome?
ako da, onda je super. razgovarajte, i to je način za opuštanje. jel ti 75 godište? ako jeste i ako je i ona sličnih godina, onda devojka zaista ima problem. a ako je dosta mlađa, nema frke. jel nevina? jel imala neka negativna iskustva pre tebe (naravno, ne moraš to da pišeš ovde, nego razmisli o tome, razgovarajte)
evo konkretnog predloga.
dogovorite se "čvrsto" da nećete da imate seks, samo da se mazite i ljubite i tako, sve sem penetracije. ali budite bez odeće. zabrana čini čuda, ako ti dovoljno dugo izdržiš, vetovatno će ona sama da te poželi dovoljno da inicira sam odnos =)
 
Koliko puta ti se dogodilo?
Svasta moze da bude uzrok njenog odbijanja.
Da li si siguran da je njoj stalo do tebe koliko tebi do nje? Mozda zeli das ti nju ostavis?
Smesno zvuci ali popricaj sa njom o tome kako se osecas kad te odbije, sa bilo kojim objasnjenjem pa ces biti koliko toliko upucen u cemu je stvar.
 
Koliko puta ti se dogodilo?
Svasta moze da bude uzrok njenog odbijanja.
Da li si siguran da je njoj stalo do tebe koliko tebi do nje? Mozda zeli das ti nju ostavis?
Smesno zvuci ali popricaj sa njom o tome kako se osecas kad te odbije, sa bilo kojim objasnjenjem pa ces biti koliko toliko upucen u cemu je stvar.

cek,ti stvarno misli s da je bitnije da pricaju o tome kako se on oseca kada ga ona "odbije" nego zbog cega se njoj to desava...
parkin savet je odlican i u takvim situacijam moze mnogo da pomogne,dakle razgovor plus dogovor da neko vreme nec biti sexa,vec samo ljubljenja,mazenja islicno...to moze da pomogne,jer kao sto sam rekla,nekada prejak zelja ili razmisljanje o tome hoce li uspeti,kako ce biti i slicno moze da bude glavni uzrok problema...
 
imam jedan naizgled bezazlen problem ,ali mislim da nije jednostavan.
sa devojkom se super slazem ,sve je OK dok ne treba da stupimo u odnos.
Naime u predigri je sve u redu -navlazi se i napali ali kad treba da zapocnemo sa seksom ona izgubi volju i kaze mi da nemoze da se opusti,
stoga molim nekog ko je imao slicnih problema da mi pomogne posto ne zelim da je ostavim jer mi je puno stalo do nje.
Unapred hvala:)

probajte sa papirnim kesma na glavi kao sto kaze vesela...kad je mrak,blokade se ne vide...
 
hmhmhm:?.........mozda jednostavno niste kompatibilni,ima emocija medju vama ali mozda nema dovoljno fizicke,da ne kazem sexualne,privlacnosti(sa njene strane)........a moguce je da je kod devojke u pitanju neki psiholoski problem i kao sto kathy rece,nije to nimalo bezazleno:roll:
 
imam jedan naizgled bezazlen problem ,ali mislim da nije jednostavan.
sa devojkom se super slazem ,sve je OK dok ne treba da stupimo u odnos.
Naime u predigri je sve u redu -navlazi se i napali ali kad treba da zapocnemo sa seksom ona izgubi volju i kaze mi da nemoze da se opusti,
stoga molim nekog ko je imao slicnih problema da mi pomogne posto ne zelim da je ostavim jer mi je puno stalo do nje.
Unapred hvala:)

Mozda devojka stvarno ima traume.Ko zna sa kakvim bilmezima se vukla pre tebe.
Ove forumashice iznad su upravu,dogovorite se da apstinirate jedno vreme,dok se ona ne opusti.

Jedna drugarica mi je prichala da se super oseca pre sexa,napali se...i kad sex krene,i dechko treba da svrshi,ona pochne ca cmizdri!!

Zamisli tek to!!



Mozda pochensh manje paznje da obracash na nju,vec se u potpunosti prepustish zivotinjskim instiktima.
Probaj da je oslushkujesh da vidish shta joj odgovara,tako ce lakshe da se opusti,pa i ako je nevina.Nemoj da radish neshto zato shto mislish ''da bi tako trebalo''ili se svidjalo ''tvojim bivshim''.Oslushkuj je.
 
imam jedan naizgled bezazlen problem ,ali mislim da nije jednostavan.
sa devojkom se super slazem ,sve je OK dok ne treba da stupimo u odnos.
Naime u predigri je sve u redu -navlazi se i napali ali kad treba da zapocnemo sa seksom ona izgubi volju i kaze mi da nemoze da se opusti,
stoga molim nekog ko je imao slicnih problema da mi pomogne posto ne zelim da je ostavim jer mi je puno stalo do nje.
Unapred hvala:)

Kako ne moze da se opusti?
Pa je l' uopste dodje do "polnog kontakta"? Kako sam ovo lepo rekao:grin:
 
imam jedan naizgled bezazlen problem ,ali mislim da nije jednostavan.
sa devojkom se super slazem ,sve je OK dok ne treba da stupimo u odnos.
Naime u predigri je sve u redu -navlazi se i napali ali kad treba da zapocnemo sa seksom ona izgubi volju i kaze mi da nemoze da se opusti,
stoga molim nekog ko je imao slicnih problema da mi pomogne posto ne zelim da je ostavim jer mi je puno stalo do nje.
Unapred hvala:)


preskoci predigru, ne daj joj vremena da razmisli... samo je tresni, pa posle nek se opusta :-D
 

Back
Top