Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

umnogome overrated po mom svatanju
odenkirik je dobar glumac mada više harizmatičan i gotivan no što zaista zna da glumi

Bob је био одличан и у Breaking Bad-у, он је заправо више серијски глумац а колико сам читао о њему то је искључиво његов избор.
Пази није лако на својим леђима изнети серију попут Better Call Saul или као што је Bryan Cranston носио Breaking Bad.
То су вансеријски глумци јер могу то.Мада и харизматичан је довољно рећи.
Bryan Cranston у Malcolm in the Middle је по мени такође био генијалан јер та серија не да је болесно комична него је и одлично одглумљена.
 
bbs je serija, onako. pomalo kontroverzna

neko se odusevljava jer je cuo da se drugi odusevljavaju, sto i nije lose, edukuje se. a i slike su sarene i boje su lepe, a ima i kriminala

drugi, eto, vidimo urbanu i socijalnu estetiku, pa i sociologiju i problematiku u usa. kao i otudjenje koje kapitizam najuspesnije kapitalisticke drzave na svetu siri i propagira. glavni junak, kao da je iz mirijeva, vise puta postupa u korst svoje stete drzeci se necega cega nema u usa, a ni u nasoj provinciji, humanosti i licnom integritetu
 
Breaking Bad је контроверзна серија а Better Call Saul заправо нема неку узвишену нити контроверзну тешко разумљиву сложену поруку ,зато и јесте популарна,управо због своје једноставне тематике о америчком средњем сталежу који немамо прилике гледати сваки дан у америчким филмовима гдје је главни јунак увјек лијеп,непобједив и најпаметнији.Заправо главни глумац не ради ништа у корист своје штете него напротив преживљава из дана у дан,често радећи најнеморалније могуће ствари које не би пале на памет чак ни просјечном српском лопову са Миријева рецимо нпр.
 
Breaking Bad је контроверзна серија а Better Call Saul заправо нема неку узвишену нити контроверзну тешко разумљиву сложену поруку ,зато и јесте популарна,управо због своје једноставне тематике о америчком средњем сталежу који немамо прилике гледати сваки дан у америчким филмовима гдје је главни јунак увјек лијеп,непобједив и најпаметнији.Заправо главни глумац не ради ништа у корист своје штете него напротив преживљава из дана у дан,често радећи најнеморалније могуће ствари које не би пале на памет чак ни просјечном српском лопову са Миријева рецимо нпр.

to sam i ja rekao,

svako vidi ono kakav je, neka vrsta pojednostavljenja, autoprojekcije i pravdanja sopstvenog bitisanja, kakvog takvog

ps ko je srpski lopov sa mirijeva? opet provokacija, laz i kleveta

uvek mi je drago kada se u par postova stigne do vredjanja, ali bez kazne
 
to sam i ja rekao,

svako vidi ono kakav je, neka vrsta pojednostavljenja, autoprojekcije i pravdanja sopstvenog bitisanja, kakvog takvog

ps ko je srpski lopov sa mirijeva? opet provokacija, laz i kleveta

uvek mi je drago kada se u par postova stigne do vredjanja, ali bez kazne

Нико написао сам нпр. Миријево јер ми је било симпатично како си Миријево навео навијачки као морални бедем хуманости и личног интегритета.
Миријево ту није битно више онако метафорички речено...
 
E ne znam je li ko vec pominjao..the night of. Kakvo pijatno iznenadje je. :D Nema razvlacenja, lepo je prica zaokruzena u jednoj sezoni.

p12844160_b_v8_ab.jpg
 
^
ok je. ukoliko se dobro sećam, priča o nekom naučnom eksperimentu koji je imao za cilj populacionu politiku kroz aksidentalnu mogućnost reprodukcije - tipa 1 od 10 ima sposobnost za razmnožavanje nakon nekog cepljenja ili tako nešto.. a moguće da sam pomešala priče.
Sve u svemu, zapitah se da li se humanost posmatra na mikro planu ili globalno, i ako se posmatra globalno, onda se na mikro planu ispostavlja kao sopstvena suprotnost (prosrah se)
 

Back
Top