Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

Kolege, imate ozbiljan minus. Da niko vec danima ne pomene dragulj serijskog programa, ccccc.
http://www.imdb.com/title/tt5753856/
landscape-1510658482-dark-netflix-poster.jpg
 
Nova sezona The Walking Dead, majko milosna koje je ono smece. Treba mi dva dana da odgledam jednu epizodu, jer nemam strpljenja da gledam gomilu gluposti. U jednom trenutku serija je dostigla vrhunac, onda je pocela da pada, a prosla i ova sezona se utrkuju koja je katastrofalnija.

Prvo u pretprosloj sezoni ostavili onaj “klifhenger”, gde Nigan razmislja kome da razvali lobanju. Ostavili ljude da se prze mesecima. Samo sto nisu glasanje organizovali da mozes da saljes SMS koga Nigan da rastoci.

Onda kada je konacno pocela da sezona da se vidi bez kojeg junaka ce se ostati, to su stavili negde nakon pola sata, nakon sto su razvlacili taj deo. Bukvalno je sve licilo na one indijske serije od po nekoliko hiljada epizoda gde scena otvaranja vrata traje pola sata.

Ova poslednja sezona, ne zna se koja je epizoda losija. Ovu osmu epizodu jos nisam odgledao do kraja, uspeo sam da odgledam nekih 20-ak minuta i nisam imao snage. Ovo sve vise poprima karakteristika latino telenovela ili indijskih i turskih serija. Stavise, poslednja sezona je jedna od najmanje gledanih u ovom serijalu i ovo misljenje dele mnogi koji su pratili TWD.
 
Ova serija je strava, bar ove prve dve epizode koje sam do sada odgledala. :D

Da se javim i ja,sa Dark-om,posle 1. ep.Ako nastave ovako,bice ovo najbolja serija.
Nemam zamerku ni na jednu scenu,odusevljena sam.Cula sam i poredjenja sa Stranger thingsom.Nikako ih ne bih uporedjivala.Strangers mi je bas,bas za uzivanje,ovo je serija sa druge strane,zlokobna,jeziva,mracne i teske atmosfere.
 
Da se javim i ja,sa Dark-om,posle 1. ep.Ako nastave ovako,bice ovo najbolja serija.
Nemam zamerku ni na jednu scenu,odusevljena sam.Cula sam i poredjenja sa Stranger thingsom.Nikako ih ne bih uporedjivala.Strangers mi je bas,bas za uzivanje,ovo je serija sa druge strane,zlokobna,jeziva,mracne i teske atmosfere.

pogledala 2 epizode do sad i najveci mi je utisak koliko je slicno Stranger Things, da nabrojim samo par stvari
-nestanak decaka pored postrojenja
-grupa tinejdzera i policajac ga traze
-nestala osoba se nalazi zatocena u nekoj prostoriji i nad njom se vrse eksperimenti
-skrabotine, mapa, treptanje svetla
-les u sumi
-devojka je sa jednim deckom a voli drugog i on nju
-da ne bude bas sve isto umesto putovanja u 2. prostornu dimenziju, ovde se putuje kroz vreme :lol:
moja preporuka je za Stranger Things koja ipak ima neki smek, a ovaj Dark mi deluje pretenciozno (u fazonu bas smo strasni) a nema razloga ili je to samo zato sto deluje kao deza vi
 
Сморише више са тим Boardwalk Empire/Peaky Blinders фазоном. Ево сада и ови наши пиче - Сенке. Шта је следеће - Румунија из периода двадесетих, Букурешт као легло разврата?

Misliš, retro? Meni ne smeta. Ako bude Rumunija, biće Čaušesku, to je najzanimljivije. Ja bih gledala :) I ako može nešto iz Albanije na tu temu...
 
Crno-bijeli svijet
http://www.imdb.com/title/tt3674454/

Hrvatska serija smeštena u osamdesete godine prošlog veka (Zagreb). Sve je tu: restrikcije struje, nestašice kafe i mesa, služenje vojnog roka, vojne vežbe, narodnjaci vs. rokenrol, bolest i smrt *Druga Tita*, socijalističa preduzeća i socijalistički način poslovanja, časopisi Start i Polet, i najvažnije Novi talas, da ne kažem val, i mnogo dobre muzike (akteri ondašnje muzičke scene se pojavljuju kao likovi, Slađana Milošević je hit). Zabavno.
 

Back
Top