AIR-BRUSH Pistolj

A-man

Aktivan član
Poruka
1.532
Zna li neko, gde se mogu naci i kupiti oprema i pribor za farbanje air-brus-om, mislim pre svega na primenu u maketarstvu i sl. ? Koristio bi mi neki tel. br. ili web adresa...
Hvala.
 
Mi koristimo pistolje za kompresor koje smo kupili na pijaci. Imamo velike i male, zavisno od povrsine koju bojimo. Inace mi to koristimo za bojenje jestivim bojama po tortama i figuricama za torte. Ako na to mislis, onda sarena pijaca, buvljak, tehno marketi.... Mozda ja samo nisam razumela sta tebi konkretno treba.
 
Ako sam dobro razumela, zivis (radis, studiras...) u Novom Sadu. Na najlonu ima svega toga i vise nego sto ti treba. Odes lepo do tamo, kupis pistolje i naravno jos gomilu stvari koje ti se u tom trenutku ucine neophodnim;):):)
 
Kod nas nigde ne moze da se nadje nikakva oprema za airbrush. Drzava se raspada, uzas blagi. Mislim da bi otvaranje radnje sa airbrush materijalom bilo odlican potez.
Ja sam u dilemi oko kompresora.. da li da narucim one male spec. za airbrush ili da kupim standardni manji kompresor.
Ako neko zna gde ima kompresora neka kaze :)
 
Mi smo napravili sami komoresor od motora za zamrzivac tako da je skoro besuman, a ima cetiri izlaza, tako da mogu da se prikace cetiri pistolja u isto vreme. Ispalo je visestruko jeftinije nego da smo ga kupili, a ne bismo ni nasli takav.
 
Kod nas nigde ne moze da se nadje nikakva oprema za airbrush. Drzava se raspada, uzas blagi. Mislim da bi otvaranje radnje sa airbrush materijalom bilo odlican potez.
Ja sam u dilemi oko kompresora.. da li da narucim one male spec. za airbrush ili da kupim standardni manji kompresor.
Ako neko zna gde ima kompresora neka kaze :)


Imam kompresor i pistolje. Prodajem. o64 30 87 347
 

Back
Top