Moj muski zakljucak je........

Shizi:
Lilith_:
Shizi:
Nije greska, tacno je...a treba biti obostrano... 8)


Mislim da nisi razumeo/la moj odgovor, procitaj ga jos jednom. Ili spadas u mazohiste.

8) polako....moj drugi deo odgovora je potvrda tvoje izjave!...a prvi, da nije pogresna ova izjava, kao sto si ti napisala..

Kao sto rekoh, nisi razumeo/la. Ja sam rekla greska je da SAMO zene obozavaju da su voljene. Neznam nijednog coveka koji zeli da ga mrze, a to vazi i za sva ziva bica. Jasnije?
 
Lilith_:
Shizi:
Lilith_:
Shizi:
Nije greska, tacno je...a treba biti obostrano... 8)


Mislim da nisi razumeo/la moj odgovor, procitaj ga jos jednom. Ili spadas u mazohiste.

8) polako....moj drugi deo odgovora je potvrda tvoje izjave!...a prvi, da nije pogresna ova izjava, kao sto si ti napisala..

Kao sto rekoh, nisi razumeo/la. Ja sam rekla greska je da SAMO zene obozavaju da su voljene. Neznam nijednog coveka koji zeli da ga mrze, a to vazi i za sva ziva bica. Jasnije?

On nigde nije napisao da SAMO zene trebaju biti voljene....to je bio samo njegov "muski zakljucak"
Jasnije tebi na sta sam mislila?
 
"...zene tako obozavju da su voljene"

Drugi put malo bolje procitaj. Uostalom, sto si se uhvatila za moj komentar toliko. Sad cemo nas dve da se 'kacimo' oko toga sta je autor teme 'hteo da kaze'? Ja rekoh svoje misljenje, ti svoje. Ja jos uvek tvrdim da je gornji zakljucak autora teme pogresan, ne netacan, vec pogresan, jer nisu samo zene te koje zude za ljubavlju :!:
 
Shizi:
Lilith_:
Shizi:
Lilith_:
Shizi:
Nije greska, tacno je...a treba biti obostrano... 8)


Mislim da nisi razumeo/la moj odgovor, procitaj ga jos jednom. Ili spadas u mazohiste.

8) polako....moj drugi deo odgovora je potvrda tvoje izjave!...a prvi, da nije pogresna ova izjava, kao sto si ti napisala..

Kao sto rekoh, nisi razumeo/la. Ja sam rekla greska je da SAMO zene obozavaju da su voljene. Neznam nijednog coveka koji zeli da ga mrze, a to vazi i za sva ziva bica. Jasnije?

On nigde nije napisao da SAMO zene trebaju biti voljene....to je bio samo njegov "muski zakljucak"
Jasnije tebi na sta sam mislila?

Svi volimo da smo voljeni! A ja to samo osecam kod zena, jer samo sa njima hvala bogu ima tu vrstu kontakta :!: :roll: :P 8) :lol: :wink: :idea: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
bgrdr:
........zene samo treba redovno maziti i ljubiti i sve je uredu! :wink:
E vuno sto te volim kada pronadjes toplu vodu.
Snezna_kraljica:
bgrdr:
........zene samo treba redovno maziti i ljubiti i sve je uredu! :wink:
NARAVNO! Ali, dodala bih jos koju sitnicu - postovati je, uciniti da oseti da je jedina, posebna, poveravati joj se i biti joj veran. SAMO toliko je meni dovoljno da budem srecna. I jesam srecna.
Ali, tu vec nema sta "treba", to se ne radi da bi zena cutala, to se radi iz istinske ljubavi.
E ti ne bi ziva ostala kada nesto ne bi dodala.
 
Anonymous:
bgrdr:
........zene samo treba redovno maziti i ljubiti i sve je uredu! :wink:

U pravu si... Mi smo slabe na vase neznosti i uz par neznih reci smo u stanju da vam oprostimo mnogo stosta....

A vi??? Odaj nam tajnu na sta ste vi slabi... :wink:

Na isto to ako znas da upotrebis! Kad me voli, kad je nezna, iskerena, moze da mi radi sta god hoce.......... :wink: :lol: 8)
 

Back
Top