seks sa robotima, ima li sta humanije

Zanimljivo je da su uglavnom zhene digle uku i buku oko sexy robota. Kad se jednog dana pojave sexy robotice, moc zhene u dru$tvu ce oslabiti. Za$to bi neko 2111. jurio ribe kad ce imati savr$enu roboticu na 12 mesechnih rata. Oslobodjeni jurnjave za vaginom, mu$karci ce moci da se posvete WOWu, pijanchenju, tekmama, partijanju, poslu, hobijima i ostaloj zabavi. To vazhi i za zhene.
Nece morati da se depiliraju, da se utezhu u nove krpice, da budu fensi i miri$ljave da bi imale vrhunskog jebacha. I one ce lepo to isto na 12 rata i srecna planeta
 
Seks sa robotima?

Eksperti za vještačku inteligenciju tvrde da će do 2050. godine biti moguće imati seks sa robotima.

Dejvid Levi, autor knjige "Seks sa robotima, Evolucija ljudsko-robotskog odnosa“, kaže da će se do tada roboti teško moći razlikovati od ljudi.

Prema Levinu ljudi koji će imati najviše koristi od seksi robota biće upravo oni koji su ružni i asocijalni zbog čega i imaju problema da pronađu pravu osobu za sebe.

"Oni su usamljeni, očajni. Mislim da će društvo biti mnogo bolje mjesto za njih kada budu imali alternativu koja će ih zadovljiti a da pritom ne povrijede druge ljude“, rekao je Levin.

"Ako budemo uspjeli da stvorimo takvog robota ili vrstu kakvu sam opisao u mojoj knjizi, svakako ću željeti da to isprobam i smatram da u tome nema ništa loše“, dodao je nastavljajući:

"Mozda bih to uradio iz znatizelje da nisam srecno ozenjen“
pa to mozes odma da probas u kombinaciji sa usisivacem,peglom i mikrotalanom
 
Zanimljivo je da su uglavnom zhene digle uku i buku oko sexy robota. Kad se jednog dana pojave sexy robotice, moc zhene u dru$tvu ce oslabiti. Za$to bi neko 2111. jurio ribe kad ce imati savr$enu roboticu na 12 mesechnih rata. Oslobodjeni jurnjave za vaginom, mu$karci ce moci da se posvete WOWu, pijanchenju, tekmama, partijanju, poslu, hobijima i ostaloj zabavi. To vazhi i za zhene.
Nece morati da se depiliraju, da se utezhu u nove krpice, da budu fensi i miri$ljave da bi imale vrhunskog jebacha. I one ce lepo to isto na 12 rata i srecna planeta


Zato shto i mushkarci imaju nagon za razmnozavanjem i produzavanjem vrste kao i zene.
 
Da tehnologija toliko napreduje da roboti budu dobri ljubavnici potrebno je mnogo vremena
i naučnih dostignuća, a u tom slučaju ko može garantovati da ti roboti ne sadrže kamere
i mikrofone i da bežično transmituju taj materijal negde tamo...? :)
Naša civilizacija polako ide u perverzije ali to je izgleda prirodno...
 
Zato shto i mushkarci imaju nagon za razmnozavanjem i produzavanjem vrste kao i zene.

Ma jok. Bice kao u Gataci. Uzmu najbolje gene od tebe i neke ribe, izmixuju i u inkubatoru ti naprave i odgaje savr$eno dete. Vecina zhena ionako zheli da se oslobodi muchnog i opasnog radjanja. Roboti nece radjati, a i za$to bi to radili pored inqbatora. Roboti ce biti za zabavu u uzhivanciju. Kao danas konzole, televizori, DVD plejeri, kompjuteri Da je to neko pomenuo ljudima pre 100 godina smejali bi mu se, a mozda bi ga i spalili.

Zamislite 2111. Dodjete kuci u 4 ujutru, a riba/zhena vam ne zvoca ili ako krene da smara iskljuchite je na daljinski. Zamislite te mogucnosti da sa ortacima menjate sexy robotice. Kod Mike ovog meseca, kod Pere sledeceg, a na leto Laza dovodi novi model iz Holandije
 
Zanimljivo je da su uglavnom zhene digle uku i buku oko sexy robota. Kad se jednog dana pojave sexy robotice, moc zhene u dru$tvu ce oslabiti. Za$to bi neko 2111. jurio ribe kad ce imati savr$enu roboticu na 12 mesechnih rata. Oslobodjeni jurnjave za vaginom, mu$karci ce moci da se posvete WOWu, pijanchenju, tekmama, partijanju, poslu, hobijima i ostaloj zabavi. To vazhi i za zhene.
Nece morati da se depiliraju, da se utezhu u nove krpice, da budu fensi i miri$ljave da bi imale vrhunskog jebacha. I one ce lepo to isto na 12 rata i srecna planeta

ti vidis i dalje od ovog levija, dodjes mu nesto kao savremenik.. 8-)
 
Ja sam ipak za prave zene nema boljeg osecaja nego kad tvoj k_ _ _ _ prolazi kroz njenu mekanu vaginu a ona te steze i vice a a a a , a ti si na vrhuncu.

Kolega. Sexy robotice ce da rade to isto samo 10 puta bolje, ja ti garantujem. Visokotehnolo$ki materijali ce biti superiorniji i udobniji od tkiva vagine. Ode$ u meni tvoje sexy robotice i podesi$ parametre za $irinu i vlazhnost vlazhine, za kontrakcije i miris. Sve ce moci da se tweakuje. Najbolje je $to ce robotica uchiti i svaki put biti sve bolja i bolja.. prava pravcata robo-drolja!
 
Zayebi to druze, tu ima struje unutra.

Druga stvar, znajuci softver i odnos programera ka kontroli kvaliteta znam i da bi ti roboti bili nenormalno falicni i da bi svako malo citali u novinama 'robotica otkinula kitu vlasniku' 'robot slomio vlasnici ledja u strasnom zagrljaju - fidbek diode se pregrejale upozorava strucnjak' itd.

Sexy robotice ce prvo testirati u zatvorima.. na politichkim osudjenicima. Mislim da ce sve to biti bezbedno jednoga dana + nema $anse da dobije$ sidu ili neku bole$tinu.

Zamisli reklamu.Sexy robotice si$le u okno za praznik rada da pomognu rudarima ili 'Robotice na sex' ozhivljavaju sela u Srbiji. Mladi momci ne bezhe iz domovine na rad u Nemachku, vec ostaju na selu i obradjuju sa njima zemlju. Prava idila.
 

Back
Top