Fotografi

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene sta mislite, da li su fotografii dobri torbatori?

Po nekoj logici fotografi dok gledaju zene u toku slikanja, jer to nekad potraje, mozda se u njihovom organizmu dogadja neki proces, koji posle vise otvrdne kitu i budu strastveniji, jer ih ufura u film vise nego ostale ljude.

Jeste se nekad istorbale sa fotografom i kako vam je bilo? Nije vam pukao film posle toga, mislim bile ste sretne?
 
Probaj da budes fotograf zenskoga tela, pa ces videti da je uskoro ne vidis kao muskarac vec kao - fotograf: kakvo je svetlo, koja je boja koze, da li senka dobro ili lose pada, sta valja istaci, sta sakriti (i kako), podesiti ekspoziciju, otvor blende, blic, kolicinu svetla... Sex ti je poslednja stavka.
 
Fotografi su umetnici ... a samim tim i dobri ljubavnici ... vide i ono što obični smrtnici ne mogu da vide.
dakle ja nešto gluplje od boldovanog davno ne pročitah...
umetnici su samim tim i dobri ljubavnici
vide nešto što obični smrtnici ne mogu da vide..

stičem utisak da ti ne poznaješ ni jednog umetnika..

@tema
mislimo da nisu dobri torbatori
=I
 
Fotografi su umetnici ... a samim tim i dobri ljubavnici ... vide i ono što obični smrtnici ne mogu da vide.

To mi deluje skoro pa kao nesto paranormalno,kao proroci,medijumi... :D

Meni je san da se kresem sa vajarom,oni mi deluju kao strastveni.
Ili u nekom velikom ateljeu punom bolja(kao u spotu BonJovia :D)

but,...sve je to individualno.

Neko reche da mu pisci deluju kao najgori,i ja imam predrasude da su mlohavci.
 
Na fotografe gledam kao na poslovne saradnike. Zadivljuje me to sto kad hoce, fotografi naprave fenomenalne fotografije bez sminkera, sminke, stilista, menadzera, ili je to samo slucaj kad mene fotografisu jer sam top model.
 
Na fotografe gledam kao na poslovne saradnike. Zadivljuje me to sto kad hoce, fotografi naprave fenomenalne fotografije bez sminkera, sminke, stilista, menadzera, ili je to samo slucaj kad mene fotografisu jer sam top model.

...čekaj,
a el te i torbaju bez sminkera, sminke, stilista, menadzera...:shock: nanu li im...:shock:
 

Back
Top