svetske misterije

sta mislite o Bermudskom trouglu, zasto se sve bas tamo desava? Sta je sa piramidom u Japanu, kako je moguce da je nastala daleko pre piramida u drevnom Egiptu? Kakvu moc krije voda?

Mene na primer zanima tema o moci vode. Ona variajnta da kada se deluje na vodu na bolji nacin ( dobrim afirmacijaam ) proizvode se prelei kristali vode a kada se deluje na nju losim afirmacijaam, ona dobija neke degenerisane oblike koji ne lice na kristale ili su kristali daleko manje lepi itd. Ne znam kako se bese zove onaj naucnik koji je iskorio sa tom teorijom ali mi je jako interesantna ta tema.
 
ej cao
da li neko mozda zna gde mogu da nabavim sledece knjige-
tajne bermudskog trougla--tajne iscezlih civilizacija---dan kada su ucenjaci umirali--misterije sveta.....itd
hteo bi da kupim te knjige pa ako neko ima ili zna gde mogu da ih nadjem neka mi javi na P.P.
hvala pozdrav
 
U Bermudskom trokutu je vrtlog. Trodijelni film o tome je vjerovatno u jednoj recenici dao odgovor na desavanja o tome. U filmu je receno da su amerikanci napravili experiment sa antigravitacijom t.j. vremeplov (op.aut.diskus.foruma: napravili su na tom mjestu u nekom apsolutnom vremenu Perpetuum Mobile) i da su napravili rupu u prostoru. I rupa se s vremena na vrijeme otvara i zatvara. Zato povremeno i guta ili ne guta. Davno sam u jednoj danskoj biblioteci vidio u nekoj knjizi fotografiju americkog bombardera iz II sv.rata na tamnoj strani mjeseca. Nekakav vojadzer ili neka slicna skalamerija je napravila snimak.

A za Neptunijanku o vodi: Najsavrseniji Perpetuum Mobile se pravi od VODE. To ipak JOS za sada nije za publikovanje. Pretpostavljam da si riba u horoskopu (neptun)pa te zato i interesuje voda.
I jos da znas da je voda istovermeno i izolator i provodnik. Najjace stvari mogu da se naprave uz veoma prost experiment sa vodom.
 
Hm, po meni... najveća i najjača misterija... kako preživeti u Srbiji sa prosečnom platom od 150 eurića pri ovolikim i ovakvim cenama... Kako god, uspevamo... nekako... a kako? E to se ne zna... prava misterija...:lol:
 
Hm, po meni... najveća i najjača misterija... kako preživeti u Srbiji sa prosečnom platom od 150 eurića pri ovolikim i ovakvim cenama... Kako god, uspevamo... nekako... a kako? E to se ne zna... prava misterija...:lol:

lol :lol:
Mene zanimaju Maje i Asteci i njihovo so called znanje iz astronomije i tako toga... Neobjasnjivo ***. A i voda je cool i to me zanima (i ja sam riba :P)
 
U Bermudskom trokutu je vrtlog. Trodijelni film o tome je vjerovatno u jednoj recenici dao odgovor na desavanja o tome. U filmu je receno da su amerikanci napravili experiment sa antigravitacijom t.j. vremeplov (op.aut.diskus.foruma: napravili su na tom mjestu u nekom apsolutnom vremenu Perpetuum Mobile) i da su napravili rupu u prostoru.

sigurno mislis na onaj brod? USS Eldridge i na eksperiment nevidljivosti?


Davno sam u jednoj danskoj biblioteci vidio u nekoj knjizi fotografiju americkog bombardera iz II sv.rata na tamnoj strani mjeseca.

e ovo bih voleo da vidim :D:D

A za Neptunijanku o vodi: Najsavrseniji Perpetuum Mobile se pravi od VODE. To ipak JOS za sada nije za publikovanje.

perpetuum mobile ne postoji NIGDE u svemiru.

I jos da znas da je voda istovermeno i izolator i provodnik. Najjace stvari mogu da se naprave uz veoma prost experiment sa vodom.

ovo je naravno APSOLUTNO netacno.
 
Ako budem imao vremena mogao bih da pustim na neki torrent tu trilogiju o Bermudskom trouglu sa nasim subtitle-om. Naravno, u filmu je receno da je zbog filadelfijskog experimenta (brod Eldrige) nastala pukotina koja s vremena na vrijeme guta brodove, avione... Prikazani su i vrtlozi od metana, sto je jedna od rezervnih varijanti objasnjenja Berm.Tr. , ali ta teorija otpada jer su ti metanski vrtlozi u moru a ne i u vazduhu.
Perpetuum Mobile postoji i te kako. Upravo je to najjaca masonska ili rotarijanska tajna. Perpetuum Mobile od vode ne trosi vodu vec voda kruzi. A ako ste mislili na ovaj nas Perpetuum Mobile na kojem zivimo (planeta zemlja), cak ni on ne trosi vodu, vec se odrzava recikliranjem ranih otpadaka iz svih krajeva kosmosa. Cijeli kosmos je jedan ogromni Perpetuum Mobile. (...destilovana voda je izolator, a obicna je provodnik...)
A neko je rekao da Pertpetuum Mobile ne postoji... Ok. Onda i onaj feljton iz Vecernjih Novosti u kojem se tvrdi da su kinezi napravili Perpetuum Mobile - je potpuno lazan. Kinezi su i zvanicno saopstili da su napravili perpetuum Mobile koji koristi KOSMICKU GRAVITACIJU. Inace, ima nekoliko vrsta Perpetuum Mobile-a. Kad (ako)ga napravite, postoji jako velika vjerovatnoca da se pojavi neki leteci tanjir u vasoj blizini. Inace, Perpetuum "Mobilni" se pravi jako jednostavno: Koristite samo gravitaciju da bi ste na taj nacin dobili kontragravitaciju (antigravitaciju). Dakle, mozete da napravite P.Mobilni i kao malu maketu ili igrackicu da bi ste uvidjeli da je TAJ OSNOVNI i KLJUCNI princip zadovoljen. A to je - neprekidno kruzno kretanje koje moze da stvara energiju bez utroska energije. Dakle, jasno je da takav mehanizam moze da radi samo uz pomoc gravitacije.
Znaci, mozete da uzmete tocak na kojim postavite tegove, i povezete ga n.p.r. sa drugim tockom cije tezisne tacke su u suprotnosti sa prvim tockom. Povezite ih nekim kaisem, lancem, oprugom... i bez ikakvih matematickih proracuna utvrdite gdje su MRTVE tacke kretanja ta dva tocka. Pod kretanjem tockova podazumijeva se uzajamno okretanje oba tocka koji su povezani.
Kada se utvrdi mrtva tacka (takt koji ne moze da prebaci kretanje istom snagom i brzinom, tu postavite neki mehanicki zglob, prenosnik, prebacivac, premostivac, koji ce da pomogne tockovima da ponavljaju stalno jedan te isti cikluc. Ovo nije najjaci tip Perpetuum Mobile-a, ali makar na ovaj nacin mozete uz pomoc gravitacije da napravite energiju bedza.
 
mene iznenadjuje to da su maje imale savrsen kalendar, a nikada nisu pravile tockove! Drugo kakva je to japanska piramida? inace kada stavite zilet na 1/3 ili 2/3 visine piramide i ostane tu 24h on se naostri! A bermudski trouga nije trougao :D ja sam cuo da je prepun nafre pa zato potonu brodovi... mada je to malo glupo... ali jel ste znali da je keopsova piramida gradjena iznutra! a imate u grckoj u zaboravio sam mesto kako se zove! tamo se nalazi ona lavlja kapija... a pored se nalazi neka zgrada prakticno u planinii... koja je gradjena tako da osnovicu cini najvisi blok [kameni] i kad njega izvadite svee pada. a nikome nije jasno kako su to zidali. ima tako jos mnogo toga! :D
ajde ljudi setite se!
 
Ako budem imao vremena mogao bih da pustim na neki torrent tu trilogiju o Bermudskom trouglu sa nasim subtitle-om. Naravno, u filmu je receno da je zbog filadelfijskog experimenta (brod Eldrige) nastala pukotina koja s vremena na vrijeme guta brodove, avione... Prikazani su i vrtlozi od metana, sto je jedna od rezervnih varijanti objasnjenja Berm.Tr. , ali ta teorija otpada jer su ti metanski vrtlozi u moru a ne i u vazduhu.
Perpetuum Mobile postoji i te kako. Upravo je to najjaca masonska ili rotarijanska tajna. Perpetuum Mobile od vode ne trosi vodu vec voda kruzi. A ako ste mislili na ovaj nas Perpetuum Mobile na kojem zivimo (planeta zemlja), cak ni on ne trosi vodu, vec se odrzava recikliranjem ranih otpadaka iz svih krajeva kosmosa. Cijeli kosmos je jedan ogromni Perpetuum Mobile. (...destilovana voda je izolator, a obicna je provodnik...)
A neko je rekao da Pertpetuum Mobile ne postoji... Ok. Onda i onaj feljton iz Vecernjih Novosti u kojem se tvrdi da su kinezi napravili Perpetuum Mobile - je potpuno lazan. Kinezi su i zvanicno saopstili da su napravili perpetuum Mobile koji koristi KOSMICKU GRAVITACIJU. Inace, ima nekoliko vrsta Perpetuum Mobile-a. Kad (ako)ga napravite, postoji jako velika vjerovatnoca da se pojavi neki leteci tanjir u vasoj blizini. Inace, Perpetuum "Mobilni" se pravi jako jednostavno: Koristite samo gravitaciju da bi ste na taj nacin dobili kontragravitaciju (antigravitaciju). Dakle, mozete da napravite P.Mobilni i kao malu maketu ili igrackicu da bi ste uvidjeli da je TAJ OSNOVNI i KLJUCNI princip zadovoljen. A to je - neprekidno kruzno kretanje koje moze da stvara energiju bez utroska energije. Dakle, jasno je da takav mehanizam moze da radi samo uz pomoc gravitacije.
Znaci, mozete da uzmete tocak na kojim postavite tegove, i povezete ga n.p.r. sa drugim tockom cije tezisne tacke su u suprotnosti sa prvim tockom. Povezite ih nekim kaisem, lancem, oprugom... i bez ikakvih matematickih proracuna utvrdite gdje su MRTVE tacke kretanja ta dva tocka. Pod kretanjem tockova podazumijeva se uzajamno okretanje oba tocka koji su povezani.
Kada se utvrdi mrtva tacka (takt koji ne moze da prebaci kretanje istom snagom i brzinom, tu postavite neki mehanicki zglob, prenosnik, prebacivac, premostivac, koji ce da pomogne tockovima da ponavljaju stalno jedan te isti cikluc. Ovo nije najjaci tip Perpetuum Mobile-a, ali makar na ovaj nacin mozete uz pomoc gravitacije da napravite energiju bedza.

TO za filadelfiju ekperiment su krivi nacisti! imas u onoj temi NLO nad Britanijom pisao sam o tim pokusaima nazi....
 
Perpetuum Mobile postoji i te kako. Upravo je to najjaca masonska ili rotarijanska tajna. Perpetuum Mobile od vode ne trosi vodu vec voda kruzi.

ne postoji.
nije to nikakva tajna, perpetuum mobile je nemoguc zbog osnovnih zakona fizike.
tacka.
dovidjenja.
gotovo.

A ako ste mislili na ovaj nas Perpetuum Mobile na kojem zivimo (planeta zemlja), cak ni on ne trosi vodu, vec se odrzava recikliranjem ranih otpadaka iz svih krajeva kosmosa.

pojasni

Cijeli kosmos je jedan ogromni Perpetuum Mobile.

opet, netacno.

(...destilovana voda je izolator, a obicna je provodnik...)

znas li ti koja je razlika izmedju destilovane i "obicne"?
pojasni,

KOSMICKU GRAVITACIJU.

sta je kosmicka gravitacija.
prvi put cujem za taj termin.

Dakle, jasno je da takav mehanizam moze da radi samo uz pomoc gravitacije.
Znaci, mozete da uzmete tocak na kojim postavite tegove, i povezete ga n.p.r. sa drugim tockom cije tezisne tacke su u suprotnosti sa prvim tockom. Povezite ih nekim kaisem, lancem, oprugom... i bez ikakvih matematickih proracuna utvrdite gdje su MRTVE tacke kretanja ta dva tocka. Pod kretanjem tockova podazumijeva se uzajamno okretanje oba tocka koji su povezani.
Kada se utvrdi mrtva tacka (takt koji ne moze da prebaci kretanje istom snagom i brzinom, tu postavite neki mehanicki zglob, prenosnik, prebacivac, premostivac, koji ce da pomogne tockovima da ponavljaju stalno jedan te isti cikluc. Ovo nije najjaci tip Perpetuum Mobile-a, ali makar na ovaj nacin mozete uz pomoc gravitacije da napravite energiju bedza.

jes ti otvorio knjigu iz fizike nekad?
 

Back
Top