svetske misterije
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: svetske misterije

Početnik
    Učlanjen
    11.01.2008.
    od 2007 godine na Bermudi, grad Hamilton radi istazivanja, inace sam rodjena u Beogradu...
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano svetske misterije

sta mislite o Bermudskom trouglu, zasto se sve bas tamo desava? Sta je sa piramidom u Japanu, kako je moguce da je nastala daleko pre piramida u drevnom Egiptu? Kakvu moc krije voda?

Neproveren član MasterYoda (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: svetske misterije

Eh, Deniken. Al' je taj konobar namlatio para na ovim temama.

Neproveren član Oximoron (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ma hajde.Naslov "Bogovi su bili astronauti" ti dovoljno govori

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

"Otvoriše se nebesa", takođe!

Veoma poznat Zikica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    153

ma kakve japanske bosanske piramide su konza

Ističe se Minnie'95 (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Cula sam za Bermudski trougao, ali nista ne mogu da nadjem na netu. Da li neko moze da mi kaze gde mogu nesto da nadjem o njemu. A za japanske piramide nisam ni cula.... :shock:

Neproveren član MasterYoda (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Početnik
    Učlanjen
    17.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Minnie'95 Pogledaj poruku
    Cula sam za Bermudski trougao, ali nista ne mogu da nadjem na netu. Da li neko moze da mi kaze gde mogu nesto da nadjem o njemu. A za japanske piramide nisam ni cula.... :shock:

Pa samo treba da googlujes:shock:

Aktivan član Neptunijanka (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

Citat Original postavio andjela gessy Pogledaj poruku
    sta mislite o Bermudskom trouglu, zasto se sve bas tamo desava? Sta je sa piramidom u Japanu, kako je moguce da je nastala daleko pre piramida u drevnom Egiptu? Kakvu moc krije voda?
    Mene na primer zanima tema o moci vode. Ona variajnta da kada se deluje na vodu na bolji nacin ( dobrim afirmacijaam ) proizvode se prelei kristali vode a kada se deluje na nju losim afirmacijaam, ona dobija neke degenerisane oblike koji ne lice na kristale ili su kristali daleko manje lepi itd. Ne znam kako se bese zove onaj naucnik koji je iskorio sa tom teorijom ali mi je jako interesantna ta tema.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio andjela gessy Pogledaj poruku
    bermudski trougao je vec davno resen !! Ispod vode ima velika kolicina magneta tako da bilo koji brod tuda prodje magneti ga povuku pod vodom !!

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    183

A šta ako na brodu stave suprotnu stranu magneta ?

Oće li onda da poleti

Aktivan član dollar MC (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Sto dirate Denikena jbt? Osecam da ste njegove knjige citali u jednom dahu, zar ne?

Nov član
    Učlanjen
    23.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

ma i skoro je david copperfield izvodio neke trikove,navodno da je napravio da brod nestane u bermudskom trouglu.

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ej cao
    da li neko mozda zna gde mogu da nabavim sledece knjige-
    tajne bermudskog trougla--tajne iscezlih civilizacija---dan kada su ucenjaci umirali--misterije sveta.....itd
    hteo bi da kupim te knjige pa ako neko ima ili zna gde mogu da ih nadjem neka mi javi na P.P.
    hvala pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Avetinja Pogledaj poruku
    A šta ako na brodu stave suprotnu stranu magneta ?

Oće li onda da poleti
    pa prodbaj pa ces da vidis a to moze smo tebi da padne na pamet !!!

Početnik
    Učlanjen
    06.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

U Bermudskom trokutu je vrtlog. Trodijelni film o tome je vjerovatno u jednoj recenici dao odgovor na desavanja o tome. U filmu je receno da su amerikanci napravili experiment sa antigravitacijom t.j. vremeplov (op.aut.diskus.foruma: napravili su na tom mjestu u nekom apsolutnom vremenu Perpetuum Mobile) i da su napravili rupu u prostoru. I rupa se s vremena na vrijeme otvara i zatvara. Zato povremeno i guta ili ne guta. Davno sam u jednoj danskoj biblioteci vidio u nekoj knjizi fotografiju americkog bombardera iz II sv.rata na tamnoj strani mjeseca. Nekakav vojadzer ili neka slicna skalamerija je napravila snimak.

A za Neptunijanku o vodi: Najsavrseniji Perpetuum Mobile se pravi od VODE. To ipak JOS za sada nije za publikovanje. Pretpostavljam da si riba u horoskopu (neptun)pa te zato i interesuje voda.
    I jos da znas da je voda istovermeno i izolator i provodnik. Najjace stvari mogu da se naprave uz veoma prost experiment sa vodom.

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Hm, po meni... najveća i najjača misterija... kako preživeti u Srbiji sa prosečnom platom od 150 eurića pri ovolikim i ovakvim cenama... Kako god, uspevamo... nekako... a kako? E to se ne zna... prava misterija...

Iskusan fantom piroman (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio Šakal Pogledaj poruku
    Hm, po meni... najveća i najjača misterija... kako preživeti u Srbiji sa prosečnom platom od 150 eurića pri ovolikim i ovakvim cenama... Kako god, uspevamo... nekako... a kako? E to se ne zna... prava misterija...
    lol
    Mene zanimaju Maje i Asteci i njihovo so called znanje iz astronomije i tako toga... Neobjasnjivo ***. A i voda je cool i to me zanima (i ja sam riba )

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio adidas888 Pogledaj poruku
    U Bermudskom trokutu je vrtlog. Trodijelni film o tome je vjerovatno u jednoj recenici dao odgovor na desavanja o tome. U filmu je receno da su amerikanci napravili experiment sa antigravitacijom t.j. vremeplov (op.aut.diskus.foruma: napravili su na tom mjestu u nekom apsolutnom vremenu Perpetuum Mobile) i da su napravili rupu u prostoru.
    sigurno mislis na onaj brod? USS Eldridge i na eksperiment nevidljivosti?

Davno sam u jednoj danskoj biblioteci vidio u nekoj knjizi fotografiju americkog bombardera iz II sv.rata na tamnoj strani mjeseca.
    e ovo bih voleo da vidim

A za Neptunijanku o vodi: Najsavrseniji Perpetuum Mobile se pravi od VODE. To ipak JOS za sada nije za publikovanje.
    perpetuum mobile ne postoji NIGDE u svemiru.

I jos da znas da je voda istovermeno i izolator i provodnik. Najjace stvari mogu da se naprave uz veoma prost experiment sa vodom.
    ovo je naravno APSOLUTNO netacno.
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Zainteresovan član Gianluca (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

ako trosi vodu, to nije perpetuum mobile!
    E=mc2

Početnik
    Učlanjen
    06.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ako budem imao vremena mogao bih da pustim na neki torrent tu trilogiju o Bermudskom trouglu sa nasim subtitle-om. Naravno, u filmu je receno da je zbog filadelfijskog experimenta (brod Eldrige) nastala pukotina koja s vremena na vrijeme guta brodove, avione... Prikazani su i vrtlozi od metana, sto je jedna od rezervnih varijanti objasnjenja Berm.Tr. , ali ta teorija otpada jer su ti metanski vrtlozi u moru a ne i u vazduhu.
    Perpetuum Mobile postoji i te kako. Upravo je to najjaca masonska ili rotarijanska tajna. Perpetuum Mobile od vode ne trosi vodu vec voda kruzi. A ako ste mislili na ovaj nas Perpetuum Mobile na kojem zivimo (planeta zemlja), cak ni on ne trosi vodu, vec se odrzava recikliranjem ranih otpadaka iz svih krajeva kosmosa. Cijeli kosmos je jedan ogromni Perpetuum Mobile. (...destilovana voda je izolator, a obicna je provodnik...)
    A neko je rekao da Pertpetuum Mobile ne postoji... Ok. Onda i onaj feljton iz Vecernjih Novosti u kojem se tvrdi da su kinezi napravili Perpetuum Mobile - je potpuno lazan. Kinezi su i zvanicno saopstili da su napravili perpetuum Mobile koji koristi KOSMICKU GRAVITACIJU. Inace, ima nekoliko vrsta Perpetuum Mobile-a. Kad (ako)ga napravite, postoji jako velika vjerovatnoca da se pojavi neki leteci tanjir u vasoj blizini. Inace, Perpetuum "Mobilni" se pravi jako jednostavno: Koristite samo gravitaciju da bi ste na taj nacin dobili kontragravitaciju (antigravitaciju). Dakle, mozete da napravite P.Mobilni i kao malu maketu ili igrackicu da bi ste uvidjeli da je TAJ OSNOVNI i KLJUCNI princip zadovoljen. A to je - neprekidno kruzno kretanje koje moze da stvara energiju bez utroska energije. Dakle, jasno je da takav mehanizam moze da radi samo uz pomoc gravitacije.
    Znaci, mozete da uzmete tocak na kojim postavite tegove, i povezete ga n.p.r. sa drugim tockom cije tezisne tacke su u suprotnosti sa prvim tockom. Povezite ih nekim kaisem, lancem, oprugom... i bez ikakvih matematickih proracuna utvrdite gdje su MRTVE tacke kretanja ta dva tocka. Pod kretanjem tockova podazumijeva se uzajamno okretanje oba tocka koji su povezani.
    Kada se utvrdi mrtva tacka (takt koji ne moze da prebaci kretanje istom snagom i brzinom, tu postavite neki mehanicki zglob, prenosnik, prebacivac, premostivac, koji ce da pomogne tockovima da ponavljaju stalno jedan te isti cikluc. Ovo nije najjaci tip Perpetuum Mobile-a, ali makar na ovaj nacin mozete uz pomoc gravitacije da napravite energiju bedza.

Zainteresovan član Taker (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Ja mislim da ima neko logicno objasnjenje za Bermudski trougao.Na primer mozda je neka teroristicka organizacija iza toga,mozda vanzemljaci......salim se

Zainteresovan član Vril (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

mene iznenadjuje to da su maje imale savrsen kalendar, a nikada nisu pravile tockove! Drugo kakva je to japanska piramida? inace kada stavite zilet na 1/3 ili 2/3 visine piramide i ostane tu 24h on se naostri! A bermudski trouga nije trougao ja sam cuo da je prepun nafre pa zato potonu brodovi... mada je to malo glupo... ali jel ste znali da je keopsova piramida gradjena iznutra! a imate u grckoj u zaboravio sam mesto kako se zove! tamo se nalazi ona lavlja kapija... a pored se nalazi neka zgrada prakticno u planinii... koja je gradjena tako da osnovicu cini najvisi blok [kameni] i kad njega izvadite svee pada. a nikome nije jasno kako su to zidali. ima tako jos mnogo toga!
    ajde ljudi setite se!

Zainteresovan član Vril (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Ako budem imao vremena mogao bih da pustim na neki torrent tu trilogiju o Bermudskom trouglu sa nasim subtitle-om. Naravno, u filmu je receno da je zbog filadelfijskog experimenta (brod Eldrige) nastala pukotina koja s vremena na vrijeme guta brodove, avione... Prikazani su i vrtlozi od metana, sto je jedna od rezervnih varijanti objasnjenja Berm.Tr. , ali ta teorija otpada jer su ti metanski vrtlozi u moru a ne i u vazduhu.
    Perpetuum Mobile postoji i te kako. Upravo je to najjaca masonska ili rotarijanska tajna. Perpetuum Mobile od vode ne trosi vodu vec voda kruzi. A ako ste mislili na ovaj nas Perpetuum Mobile na kojem zivimo (planeta zemlja), cak ni on ne trosi vodu, vec se odrzava recikliranjem ranih otpadaka iz svih krajeva kosmosa. Cijeli kosmos je jedan ogromni Perpetuum Mobile. (...destilovana voda je izolator, a obicna je provodnik...)
    A neko je rekao da Pertpetuum Mobile ne postoji... Ok. Onda i onaj feljton iz Vecernjih Novosti u kojem se tvrdi da su kinezi napravili Perpetuum Mobile - je potpuno lazan. Kinezi su i zvanicno saopstili da su napravili perpetuum Mobile koji koristi KOSMICKU GRAVITACIJU. Inace, ima nekoliko vrsta Perpetuum Mobile-a. Kad (ako)ga napravite, postoji jako velika vjerovatnoca da se pojavi neki leteci tanjir u vasoj blizini. Inace, Perpetuum "Mobilni" se pravi jako jednostavno: Koristite samo gravitaciju da bi ste na taj nacin dobili kontragravitaciju (antigravitaciju). Dakle, mozete da napravite P.Mobilni i kao malu maketu ili igrackicu da bi ste uvidjeli da je TAJ OSNOVNI i KLJUCNI princip zadovoljen. A to je - neprekidno kruzno kretanje koje moze da stvara energiju bez utroska energije. Dakle, jasno je da takav mehanizam moze da radi samo uz pomoc gravitacije.
    Znaci, mozete da uzmete tocak na kojim postavite tegove, i povezete ga n.p.r. sa drugim tockom cije tezisne tacke su u suprotnosti sa prvim tockom. Povezite ih nekim kaisem, lancem, oprugom... i bez ikakvih matematickih proracuna utvrdite gdje su MRTVE tacke kretanja ta dva tocka. Pod kretanjem tockova podazumijeva se uzajamno okretanje oba tocka koji su povezani.
    Kada se utvrdi mrtva tacka (takt koji ne moze da prebaci kretanje istom snagom i brzinom, tu postavite neki mehanicki zglob, prenosnik, prebacivac, premostivac, koji ce da pomogne tockovima da ponavljaju stalno jedan te isti cikluc. Ovo nije najjaci tip Perpetuum Mobile-a, ali makar na ovaj nacin mozete uz pomoc gravitacije da napravite energiju bedza.
    TO za filadelfiju ekperiment su krivi nacisti! imas u onoj temi NLO nad Britanijom pisao sam o tim pokusaima nazi....

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Perpetuum Mobile postoji i te kako. Upravo je to najjaca masonska ili rotarijanska tajna. Perpetuum Mobile od vode ne trosi vodu vec voda kruzi.
    ne postoji.
    nije to nikakva tajna, perpetuum mobile je nemoguc zbog osnovnih zakona fizike.
    tacka.
    dovidjenja.
    gotovo.

A ako ste mislili na ovaj nas Perpetuum Mobile na kojem zivimo (planeta zemlja), cak ni on ne trosi vodu, vec se odrzava recikliranjem ranih otpadaka iz svih krajeva kosmosa.
    pojasni

Cijeli kosmos je jedan ogromni Perpetuum Mobile.
    opet, netacno.

(...destilovana voda je izolator, a obicna je provodnik...)
    znas li ti koja je razlika izmedju destilovane i "obicne"?
    pojasni,

KOSMICKU GRAVITACIJU.
    sta je kosmicka gravitacija.
    prvi put cujem za taj termin.

Dakle, jasno je da takav mehanizam moze da radi samo uz pomoc gravitacije.
    jes ti otvorio knjigu iz fizike nekad?
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Slične teme

1. Svetske zavere?
    Autor drbob u forumu Politika
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 30.01.2009., 00:21
  2. Kontrola svetske populacije
    Autor gost 41715 u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 14.02.2008., 16:07
  3. Svetske reprezentacije
    Autor ---ZVEZDAŠ--- u forumu Fudbal
    Odgovora: 15