najbolji bubnjar

jos uvek nisam naucila da sviram bubnjeve, pa zato ne mogu da dam takav odgovor... ali recimo meni je najdrazi domaci bubnjar bio chavke a strani stewart coppland...
kad bolje proucim vestinu mocicu da imam kriticki odnos prema njima, kriterijum mi je bio sharm... ;)
 
malecka:
jos uvek nisam naucila da sviram bubnjeve, pa zato ne mogu da dam takav odgovor... ali recimo meni je najdrazi domaci bubnjar bio chavke a strani stewart coppland...
kad bolje proucim vestinu mocicu da imam kriticki odnos prema njima, kriterijum mi je bio sharm... ;)



Dobar izbor za Stewarta Copelanda! Ali to opet nije to sto hocu da cujem. :D :D
Ja sam rekao, nikad nije kasno za bubnjeve, casovi su najmanji problem za svakoga.
 
Ian Paice!Dajte,Lars pojma nema!Iako volim Metallicu i gledao sam ih dva puta nista on nije odsvirao toliko bitno.Pa cak i Mortisha moze ono da odsvira (pod uslovom da joj daju set sa dva bas bubnja).A Pajsa su kopirali svi bubnjari!
 
he he ,pa na mojoj skromnoj listi nece biti neki extra poznat bubnjar :lol: :lol:
meni je najbolji nas bubnjar alek iz eyesburn-a
i mozda je neko cuo za demo grupu no comply,njihov bubnjar je ok.super sviraju,poslusajte ih,necete se pokajati!!!!!!!trust me!
 
Jaaaaaaao.....
paaaaaa... Decko koji svira u THE GANGu, sa Djordje Davidom... :) Isla sam na Paradox... Raspilavila sam se... Kako ima jaku kosu i kako je super! :)
A uz to sto dobro svira izgleda WOW!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
I AM IN LOVE! :D
 
Ista stvar kao i na pitanju "najbolji gitaristi", svako forsira svoj najomiljeniji zanr (npr ako je fan Metallice Lars muu je najbolji ili slicno). Ali ljudi daj budite realni i dobro razmislite prije nego napisete !!!!
I ako sto ovaj momak rece, uzmite u obzir sve periode i sve vrste muzike, ne budite jednolicni i subjektivni.
 
Mislim da je John Bonham neprevazidjen!
Lars Ulrich je dobar.
Zasto? Zato sto (bar po meni) imaju mnogo (pozitivnog) uticaja na zvuk svojih bendova.
Mislim, pogledajte Zeppelinov Moby dick
Chad Smith mi je jako drag, ali to je vac subjektivno. :wink:
 
Legendarni Bonzo(john bonham) je po meni najbolji!
mnogo je doprineo zeppelin-u.davao je grupi chvrstinu i stabilnost. a i kada je umro (24. 9. 1980.)ostatak zeppelina je shvatio da se bez njega ne moze i da prestanu sa zajednichkim radom..
ja mislim da bonzo ima sina koji je takodje odlichan bubnjar (mislim da se zove jason)
 

Back
Top