PROFESIONALNA ORJENTACIJA I NATAL

E sad ja nesto ne razumem :?
Da li imas dva fakulteta sa 27godina, ekonomiju i filozofiju?
Posto tvoj chart izgleda napeto po pitanju studija i ukazuje na potencijalno napustanje studija, pa sad... me interesuje otkud dva fakulteta i tako raznorodna u igri?

Zavrsila Filozofiju prije tri godine, i mucim se sa poslom isto toliko vremena, buduci da radim poslove ekonomske prirode.
Jos prosle godine sam dosla na ideju da upisem postdiplomski studij, ali razmisljam izmedju Filozofije (jer je stvarno volim) i Ecc (prakticni razlozi).
U Sarajevu ne moras zavrsiti Ecc da bi mogao upisati postdiplomski iz iste, bitno je da im platis oko 5 000 Euro, bilo sa kojeg faxa da dolazis, pod uslovom da je drustveni.
 
hahhah
prvi put cujem da mi je chart smesan!!
xixixi
bas mi je interesantno kako si ga opisala!!
:)

sve je bas kao sto kazes!! svuda a nigde...
:)

Inace mi je na faksu bilo tesko, ali ne zbog ucenja, volim ja da ucim, vise su me mucili drugi problemi. Izuzetno tezak period, ne ponovio se nikada..
 
evo sam se ispisala sa menadzmenta prije neki dan i prelazim na psihologiju :D
(ne silazi mi grin sa face, ni na net-u ni uzivo)

Clipboard01-1.gif
 
da malo pojasnim :D
gubim godinu, transfer nije moguc, ne bunim se, mislim da mi treba neka vrsta prelaznog perioda
i imam onaj "feels right" osjecaj vezan za psihologiju na koji se najvise oslanjam tako da bilo kakva dvoumljenja vise ne postoje

a ono sto me zaima jeste, vidi li se na karti sta bi moglo da mi pravi probleme usput
tako da mogu da ih, jelte, uhvatim za rogove i elegantno zaobidjem, ili elegantno prezivim
doduse, zaobisla ili ne, da nesto naucim iz istog mi je najvaznije

jesam li ovo rekla na vama razumljiv nacin? (ehej, a ime mi je jasna :lol: o, ironijo)

(poz ms :))
 
Ljudi i ja sam ziva!!!!Hoce li meni neko pomoci?(postavila sam kartu vec ranije).Razmisljm o psihologiji....DA LI MI TO ODGOVARA PO NATALU?
Nemoj da vices, dva puta sam ti se obratila, i tek sad si odgovorila.
Evo ih moja obracanja tebi
@malo slatko
kad se upisuje fax, sledece godine?
To je mnogo ozbiljna stvar -izmedju cega se dvoumis/troumis? Koju skolu si zavrsila?
ko' sto rekoh:
Nije valjda da nemas NIKAKVU ideju ali bi fax?

Malo koriguj nacin komunikacije. Tebi je ovde nesto potrebno, pa u skladu s tim budi barem ljubazna i obrati paznju na ono sto je trazeno od tebe u cilju da se tebi pomogne.
 
Jos prosle godine sam dosla na ideju da upisem postdiplomski studij, ali razmisljam izmedju Filozofije (jer je stvarno volim) i Ecc (prakticni razlozi).
U Sarajevu ne moras zavrsiti Ecc da bi mogao upisati postdiplomski iz iste, bitno je da im platis oko 5 000 Euro, bilo sa kojeg faxa da dolazis, pod uslovom da je drustveni.
Hvala sad sam razumela u cemu je trik jer chart sam po sebi zaista nekako ne dopusta dva studija pa nisam mogla da povezem.
Tvoje pitanje je malo komplexnije jer ako razumem (ispravi me) ne pitas ti mene da ja tebe uputim jer ti nedostaje ljubav, nego gledas ispravnost odluke.
Ja sam nekako (mozda pogresno sugerisi sama) gledala ovo tvoje pitanje sa finansijskog aspekta jer me je interesovalo odakle ces ti to u zivotu dobijati novac. Pa stvar je vrlo prosta od ekonomije... tacnije od necega sto nije tvoja primarna profesija.
Vise je razloga za to -karijera je opisana suncem u 12oj -to daje institucioni rad laboratorijskog, bolnickog i salterskog tipa (bankarskog).
Vladar seste u prvoj i u sextilu sa vladarom treceg -korespodencija saturnovskog tipa kao profesija -dakle nesto sto nije nikako lako ili naivno.
Neptun u drugoj daje suplje prste po pitanju sopstvenog novca ali na zalost i posao kakav nisi zasluzila, neku vrstu degradacije u odnosu obrazovanje/posao/novac

Nadam se da sam ti pomogla. Ali ako je pitanje bilo da li da upises postiplomu uopste jer ne znas da li bi se izborila -to da u svakom slucaju, ne bi ti tesko palo sta god da odlucis.
 
bas mi je interesantno kako si ga opisala!!
Suvise lici na moj u nekim segmentima da ne bih znala sta te muci :-D
Inace mi je na faksu bilo tesko, ali ne zbog ucenja, volim ja da ucim, vise su me mucili drugi problemi. Izuzetno tezak period, ne ponovio se nikada..
Da da i ovo razumem, meni je bilo tesko jer su mi zanimanja na sve strane a previse sam putovala te me je svaki odlazak iz maticne drzave kostao.
Inace ako hoces da se igras toga sta te je ometalo u fakultetu gledas koja je planeta napala vladara devete i iz koje derivatne kuce (treca i merkur) pa u simbolici toga i tebe su mozda kratka putovanja mamila od faxa ili vec sta slicno...
 
Hvala sad sam razumela u cemu je trik jer chart sam po sebi zaista nekako ne dopusta dva studija pa nisam mogla da povezem.
Tvoje pitanje je malo komplexnije jer ako razumem (ispravi me) ne pitas ti mene da ja tebe uputim jer ti nedostaje ljubav, nego gledas ispravnost odluke.
Ja sam nekako (mozda pogresno sugerisi sama) gledala ovo tvoje pitanje sa finansijskog aspekta jer me je interesovalo odakle ces ti to u zivotu dobijati novac. Pa stvar je vrlo prosta od ekonomije... tacnije od necega sto nije tvoja primarna profesija.
Vise je razloga za to -karijera je opisana suncem u 12oj -to daje institucioni rad laboratorijskog, bolnickog i salterskog tipa (bankarskog).
Vladar seste u prvoj i u sextilu sa vladarom treceg -korespodencija saturnovskog tipa kao profesija -dakle nesto sto nije nikako lako ili naivno.
Neptun u drugoj daje suplje prste po pitanju sopstvenog novca ali na zalost i posao kakav nisi zasluzila, neku vrstu degradacije u odnosu obrazovanje/posao/novac

Nadam se da sam ti pomogla. Ali ako je pitanje bilo da li da upises postiplomu uopste jer ne znas da li bi se izborila -to da u svakom slucaju, ne bi ti tesko palo sta god da odlucis.


Hvala na opseznom odgovoru, sve me upucuje da upisem Ecc, nadam se da cu je i zavoliti sa vremenom :)
Ovo moje Sunce u 12om polju me zaista smori, nikako da izrazim sebe :(

Jos jednom VELIKO HVALA
 
evo sam se ispisala sa menadzmenta prije neki dan i prelazim na psihologiju :D
(ne silazi mi grin sa face, ni na net-u ni uzivo)
Dok se još neko ne oglasi povodom tvog "slučaja" ... :wink:
Dopada mi se ovo za psihologiju, prilično ... mislim da imaš jaku žicu za to, čudi me da ranije toga nisi bila svesna. Dovoljno si intuitivna i okrenuta "ka unutra" da bi plivala u tim vodama (dosta te privlači "neopipljivo"), dovoljno trezvena i na zemlji da ne odlutaš suviše i izgubiš kontakt sa realnošću.

Mislim da ti nije džabe "feels right" osećaj, em što se radi o ovakvoj stvari, em što inače imaš dobar "feeling" za "right". :wink:

Elem, nek ti je sa srećom. :grin:
 
ma, mislila sam da sam zaljubljena u psihologicu pa da zato volim predmet, a ne zbog samog predmeta itd...
desavalo mi se ranije tako, da brkam loncice
hehe *blush*
ali sada mi je svejedno sta je od to dvoje tacno, volim both na svoj nacin i ne mislim previse
:D

(hvala ^^ )
yay
 
Nemoj da vices, dva puta sam ti se obratila, i tek sad si odgovorila.
Evo ih moja obracanja tebi


Malo koriguj nacin komunikacije. Tebi je ovde nesto potrebno, pa u skladu s tim budi barem ljubazna i obrati paznju na ono sto je trazeno od tebe u cilju da se tebi pomogne.

Joj,izvini,izvini!!!Na brzinu sam prelistala pa nisam ni videla ...IDIOT SAM.Ucim gimnaziju(prirodan smer),mada se jos uvek pitam sta cu tamo.Sledece godine upisujem fax(ako Bog da)...Psihologija mi je zanimljiva(ima li vajde od toga?),mada moram da pronadjem jos nesto na sta cu da idem,jer na njoj vrlo malo primaju.Ako te nisam bas uvredila,ti mi pomozi ako mozes...pozz
 
jel sam ja dobro izabrala,studiram finansije i bankarstvo ili ne,,
Bankarstvo, krediti... su opisani osmom kucom -vladar osme je na vrhu tvoje druge (kuce tvog novca) u bliskoj konjunkciji sa suncem i trrigonu sa vladarom seste -to jeste tvoj posao -tudj novac. Merkur je i vladar tvog mc-a, tvoje karijere te ce pored sunca ista doci do izrazaja bez obzira sto je u strelcu, kako -pa uz saturnovski mukotrpan rad kako tvoja druga kuca i nalaze/ Merkur nije samo novac nego i papiri od vrednosti, akcije... pa naravno mozes i u tu stranu otici -u strelcu je progresivan i daje kreativniji posao od onog glasicno ocekivanog.
Za nekih 3 godine bilo bi jako povoljno u jednom intervalu da igras igre na srecu :idea: jupi ce uci u petu, vladar asc-a ce stati na suvladara novca.
Oko 30te i jace bi trebalo da se obogatis i prema primarnim direkcijama ali ne mogu sve pratiti trenutno (uran trigon jupi -signifikator novca u chartu -uran dolazi iz drugog polja, venera prirodni simbol materije staje na MDP sunca i merkura -tudjeg novca)

Jelo.... tvojim chartom ti si opisana kao JAKO lepa? Jel' jesi? Skorpionska zavodljiva venera sa plutonom vladarom asc-a na asc-u, mars u sedistu u petoj -sportski gradjena i uziva u sportu?
 


trenutno sam u marketingu al mi sad bas i nije sjajno na poslu .... dosta ljigavih ljudi sa kojima moram da radim...inace studiram poljoprivredu ....zanima me zanimanje koje bi mi najvise odgovaralo??? I kad ce mi se resiti neki probl vezani za fax .....imam osecaj da stojim u mestu :-( ......hvala puno :oops:;)
 
De, vip, baci pogled na njen natal (mislim na citiranu Unsaie), meni je jako lep za bavljenje psihologijom. Vidi se maltene na prvi pogled. :-D Čisto da čuje second opinion. :wink:

zna ona moje misljenje, ja je "nagovarala" :wink::oops: na pocetku teme o natalnim kartama u slikama da se okrene tome jer sam videla isto kao i ti da joj to jako lezi i da joj je interes dubok za to...Plus, sto mislim da joj je to jak nacin da "trosi svoje aspekte" a spoj sa astrologijom i jacanje duha i intuicije samo ce joj pomoci da dublje udje u sve to, i da radi sa ljudima jako kvalitetno!Potpuno se slazem sa tobom!

PS. koliko su jake planete, rece ona da su sumnjali kako joj nesto fali u tom polju, da su joj nasli nesto kao pocetno stanje poremecaja..a ne zna da svako od nas ko ima jako polje 12 moze tako lako da bude okarakterisan kao da mu nesto fali..ma lekari uvek nadju nesto , nema organizma koji bi po njima bio zdrav...:)
 
Evo postavljam natalnu i tu - ko pomogne razreshavanju misterijie kojim pravcem dalje hvala mu puno.

Student psihologije 7 ispita do kraja i dipl. (kako sam i VIP rekla) vechiti student. Do sada zavrshila milion kurseva i treninga na polju neformalnog obrazovanja, rad na polju sa omladinom i edukacijama. Okrenuta daljem usavrshavanju u insotranstvu i mogucem radu sa inostranstvom. Koliko je to realno zaista?
U principu svugde a nigde, veliko energetsko rasprshenje ako mene pitate :(...
Mozhda mi astrologija mozhe pomoci sta i kako dalje?



Hvala unpred svima! :)
 
trenutno sam u marketingu al mi sad bas i nije sjajno na poslu .... dosta ljigavih ljudi sa kojima moram da radim...inace studiram poljoprivredu ....zanima me zanimanje koje bi mi najvise odgovaralo??? I kad ce mi se resiti neki probl vezani za fax .....imam osecaj da stojim u mestu :-( ......hvala puno :oops:;)
MArketing je 11to polje, gde sija tvoje sunce u sextilu sa saturnom -ostani gde jesi!

Fax je prikazan marsom u izgonu sto je grozno medjutim pored suvladara prirodne skorpioneske kuce u kojoj je -moci ces da ga zavrsis... medjutim uran na mc-u pored venere ama nikako ne govore o poljoprivredi, tako da je bolje da usmeris svoje prioritete i reorganizujes se.

Problem sa faxom postoji i postojace jer je saturn u devici i kvadrira od tvog mc-a/uspeha do cuda nekih planeta pa ces se muciti jos neko vreme. Ocekivano poboljsanje je tek za nekih godinu i po' kada ce saturn izaci odatle a jupi preci preko asc-a dajuci tebi nove mogucnosti. Istovremeno uran ce doci na tvoj mesec -trajno i znacajno menjajuci tvoje radno okruzenje pa mozda i struku. Trenutno te neptun na asc-u cini nezadovoljnim i verovatno osecas da su ti izbori ili pogresni ili ih preispitujes. Pluton na merkuru -promena u domu koja te ne cini presrecnim

Da me ne razumes pogresno nikako ne mislim da si glup ili na bilo koji nacin mentalno ogranicen, mislim da u karti ima PREVISE vodolijice da bi je tracio na poljoprivredu, pametan si i vladar ac-a je na mc-u, pored venere -karijera ti ne gine, uz pomoc zena, proboj posle 35te... medjutim opet poljoprivredi ni traga:roll:

Vladar sedme u 11oj, mesec u prvoj -ostaj tu kako znas i umes! :lol:

Pozdrav, web
 

Back
Top