Da li ide na pola ono sto se tako ne moze prepoloviti?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zanima me sledeca stvar. Muz i zena zive, stvaraju nekih otprilike 10 godina. U tih 10 godina muz doprinese u tu zajednicu npr. 70%, a zena 30%. A kada se razvode dele sve na pola.:shock:

Pa me zanima da li je posteno od neke tamo zene ili cak muza da uzima pola, a sam/a zna da nije to tako?

Mislim kako moze od nekog s kim je ziveo toliko vremena, kako moze imati obraza bez imalo blama traziti pola od te osobe, a zna da je uneo/la svega 30 %???
 
Ne deli se na pola. Ali često se tako dogovore da ne bi bilo veštačenja,
tripova, ovo ono.
Ali ima tu fora, odgajanje dece i biti domaćica se računa slično kao i zaposlenje itd.
Ma opširna je tema, i nije za LJiS.

Ok sve se slazem, ali majku mu kako kad je muske imovine vise onda ide na pola,a kad je zenske vise onda se vestaci.

Vrlo interesantno.
 
Zanima me sledeca stvar. Muz i zena zive, stvaraju nekih otprilike 10 godina. U tih 10 godina muz doprinese u tu zajednicu npr. 70%, a zena 30%. A kada se razvode dele sve na pola.:shock:

Pa me zanima da li je posteno od neke tamo zene ili cak muza da uzima pola, a sam/a zna da nije to tako?

Mislim kako moze od nekog s kim je ziveo toliko vremena, kako moze imati obraza bez imalo blama traziti pola od te osobe, a zna da je uneo/la svega 30 %???

Kako napravi ti taj procenat od 70% i 30% ?
 
Da tebi bi to bila dusevna hrana da je tako zato sto si zla do temelja.

hahahahahhhhhhahahahahha... au sreco al se ti primash... aj da ti lakshe bude da ti ispricham jednu istinitu prichu... svom bivshem muzu nisam nishta uzela niti planiram... medjutim ne osudjujem zene koje to jesu...:lol:
e sad za ovo da sam zla hocu izvinjenje i to odmah...:D
 
Ima tu istine, žene su obično za'ebanije što se imovine tiče,
vole da iskoriste svaku šansu, što je pametno.
Tako i moji kad' su se razdvajali, kevi stalo do toga kome šta,
oca bolelo uvo, samo nek' se podeli otprilike. :)
To nam je u dnk, mislim da ono XX ili XY utiče.
Meni to možda znači da smo mmi muškarci romantičniji pa nam nije
više bitno ništa kad' nema ljubavi. :lol:
 

Back
Top