podrska
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: podrska

Početnik makanka (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano podrska

zdravo, moj sef ima već duže vreme rak stitne zlezde (koliko sam ja njega uopste shvatila) e sad on je isao već 3 puta po 2 nedelje u bolnicu na zracenje i sad posle 3 puta su mu rekli da neće vise imati zracenje i da ne mogu da ga izlece, jedino ako bi mu skinuli glasne zice ali to je boze sacuvaj grozno tako da on to neće da radi.Znam da uzima hormone za to što ima a ako to nebi uzimao ostalo bi mu još samo 6 meseci da živi. Da li vi možda znate dal može ta bolest na neki prirodni način da se izleci? neki recept ili tako nešto slično? znaci bez doktora , banje i tako. Citala sam davno da su ljudi rak pobedili i sa nekim napitkom prirodnim. Da li tako nešto postoji? Ja bih vrlo rado da mu na bilo koji način pruzim podrsku jer je stvarno super covek. A vidim da teško to sve podnosi i zato ostaje po 12 i vise sati na poslu da nebi bio kod kuce da o tome razmišlja. Šta biste mu vi preporucili`?? hvala na pomoći

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: podrska

Put do pakla je poplocan dobrim namerama.
    Zaista mislim da ne trebas da guras nos gde mu nije mesto, za pocetak.
    Nije nikome teze nego njemu i njegovoj porodici, sigurna sam da traze i da su trazili sve varijante koje bi mu pomogle.

Zainteresovan član MegiS (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: podrska

da bi se osoba izlečila, potrebno je da pokrene, da podstakne svoj imunisistem, koji služi tome da nas izleči, to bi bio najprirodniji mogući način. to zvuči jednostavno, a nama, ljudima, kao da je baš to najteže....
    ja bih svakako pokušala sa homeopatijom, http://www.pcprogram.co.yu/bolesti/rak/rak.htm#lecenjehomeo
    i naravno, ishrana, najviše pozitivnih iskustava ima sa makrobiotičkom ishranom. http://www.zdravzivot.com/strana/00,101,20,0.htm
    najvažnije je da sam bude u dobrom kontaktu sa sobom kako bi mogao da prepozna šta je ono što će mu najbolje pomoći.

Naravno, treba biti vrlo obazriv i nenametljiv... i čitam preporuku od dr i pitam se da li je umesno da uopšte pošaljem ovu poruku. Nekad ne znamo dovoljno o ljudima, a dajemo savete i delimo iskustva, nekad kad nas pitaju nekad i kad nas ne pitaju. Nekad to ne menja ništa, a nekad jedna rečenica napravi okidač da se situacija preokrene u pravcu rešenja.
    nikad se ne zna... lepo je što želiš da pomogneš, samo imaj takta.
    Carpe Diem!

Slične teme

1. SRS i podrška Koštunici?
    Autor fosilvaso u forumu Politika
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 05.02.2008., 09:43
  2. Podrska
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 09.02.2007., 13:58
  3. Podrska...
    Autor Limette u forumu Dom i porodica