Kontradiktornost....

Neva

Poznat
Poruka
7.358
Evo teme koja nije zasnovana na pokretanju spermica...Verovatno ce posecenost biti ravna nuli, ali...

Sta je za vas kontradiktornost ? Da li ste bili u kontradiktornoj vezi....? Da li su dolazili u " sukob " reci i ponasanja ? Cemu ste verovali ?
Vredi li se ponasati po onoj poznatoj da " ljubav boli" i stvari prepustiti slucaju ?
Koliko cesto ste testirali vas prag bola?

A moglo je da bude i manje pitanja....nesto me hoce od jutros....:-D
 
Evo teme koja nije zasnovana na pokretanju spermica...Verovatno ce posecenost biti ravna nuli, ali...

Sta je za vas kontradiktornost ? Da li ste bili u kontradiktornoj vezi....? Da li su dolazili u " sukob " reci i ponasanja ? Cemu ste verovali ?
Vredi li se ponasati po onoj poznatoj da " ljubav boli" i stvari prepustiti slucaju ?
Koliko cesto ste testirali vas prag bola?

A moglo je da bude i manje pitanja....nesto me hoce od jutros....:-D

Sto bi se reklo - 'oce te k'o budalu qurac... :lol:

E, bio sam u kontra-vezi i verov'o sam samo svojemu instinktu.
Sve nesto bilo vestacki, usiljeno... Pricas jedno radis drugo i... Stalno se testiras... I onda...
Kvrc!
Puche!

Cist zakon fizike. Ljubavne. Vatevr.
 
Sta je za vas kontradiktornost ?
"o.k..necu vise da postujem na LJIS-u,smara me,smara nas...cek samo da odgovorim" :)

Da li ste bili u kontradiktornoj vezi....?
ne...nisam
Da li su dolazili u " sukob " reci i ponasanja ?
naravno..i to ne retko
Cemu ste verovali ?
u vezi....uvek njoj,cak i kada joj kazem da joj ne verujem...verujem joj!
Vredi li se ponasati po onoj poznatoj da " ljubav boli" i stvari prepustiti slucaju ?
ne treba stavri prepustiti slucaju,ali se treba prepustiti ljubavi :P
Koliko cesto ste testirali vas prag bola?
nikada...to je vas..zenski...posao :P
 
Moram te pohvaliti za odgovore...! Ovome se nisam nadala...:D
.Novo pitanje...Prepustiti se ljubavi...ok! Verovatno je lako prepustiti se lepim trenucima...ali sta kad dodju oni bolni, mucni ? Koliko ste spremni trpeti? I, zasto je to za zene ?;-)
 
da ti prvo odgovorim na poslednje pitanje..pa to je za zene,jer su one te koje mogu da nanesu (i testiraju) bol..dusevnu bol...barem u mom slucaju,e sad...od zene same,tj. od kolichine kuchkosti :) u njoj zavisi da li ce pustiti da ta bol mirno prodje ili ce te mamuzati po srcu dodatno..

koliko sam sreman trpeti....pa onoliko koliko je i ona spremna,opet da pomenem moj slucaj...ona zaista trpi mnogo zbog mene ovakvog,tako da verujem da bih i ja dosta istrpeo

prepustiti se svakako i izbaciti i najmanji nagovestaj nekakve kalkulacije,a ti bolni i mucni trenuci...koliko god to zvucalo ovako ili onako,oni su jednostavno neophodni,s' vremena na vreme..naravno
 
interesantna tema...posebno deo sa testiranjem praga bola...sve zavisi od situacije i od osobe...ali bila sam spremna da testiram samu sebe i da pomeram svoje granice trpeljivosti i osetljivosti na bol...prosto nekada ma koliko nesto bilo loe naviknete na to nesto,otupite i vise ne osecate...ali cini mi se da sto sam starija imam sve manje zelje i snage da trpim,da tolerisem,da se zaludjujem recima....
 
Evo teme koja nije zasnovana na pokretanju spermica...Verovatno ce posecenost biti ravna nuli, ali...

Sta je za vas kontradiktornost ? Da li ste bili u kontradiktornoj vezi....? Da li su dolazili u " sukob " reci i ponasanja ? Cemu ste verovali ?
Vredi li se ponasati po onoj poznatoj da " ljubav boli" i stvari prepustiti slucaju ?
Koliko cesto ste testirali vas prag bola?

A moglo je da bude i manje pitanja....nesto me hoce od jutros....:-D
Moji testisi su vrlo osetljivi na bol :)
Naročito kad ovlaže.
Od kiše :D

Reči, naravno, = dela. Bar što se eventualnih emotivnih kontradikcija tiče. A to što su mnoge od riječi prhnule u etar, bez opredmećenja... šta da se raducka. C'est la vie.
 
Uvek sam mislila da treba da budem u vezi sa muskarcem koji je po intenzitetu osecanja i njihovog iskaivanja slican meni...Sad sam u vezi sa osobom koja nije u stanju da iskaze emocije, koji je hladan i racionalan ali u isto vreme vulkan u krevetu...U pocetku me ta hladnoca pogadjala, trpela sam njegove ispade (tekstualne tipa da izmedju nas nema niceg osim sexa, da mi jeon samo svaler itd) jer nas je vezivao korektan odnos i super sex...Vremenom sam se navikla, on je smeksao i evo me u vezi vec skoro 2 godine...
 
Da, cudno...znam dosta ljudi koji su veoma hladni u odnosima, ali na kraju ispadnu lafcine....To me dovodi do pitanja: Hladna glava ili nezna tepanja....obicno slatkorecivost moze da dovede u drugu krajnost....
 
To me dovodi do pitanja: Hladna glava ili nezna tepanja
i jedno i drugo :) pa stvarno,mislim da ce se i moja devojka sloziti sa time da sam uvek hladne glave kada se veza posmatra sa tog nekakvog realno zivotnog aspekta i da ne dopustam da mi ljubav pomuti rasudjivanje (samo u takvim situacijama :) ) ,a bez neznih tepanja jednostavno ne bih mogao...to ne bih bio ja

e..ovo ne vazi ako je hladna glava u stvari neki novi zargon za impotenciju :mrgreen: :)
....obicno slatkorecivost moze da dovede u drugu krajnost....
moje tepanje nikada nije preslo u slatkorecivost,jer je slatkorechivost samo nijansu dalje od poltronstva,a tepam njoj koju volim,zasto bih se njoj uvlacio...vec smo jedno u drugom :P
 
Iz licnog iskustva, jedna, krajnje kontradiktirna i jedna, krajnje ne kontradiktorna veza, obe veoma duge.
Svadje, raspravke, nepoverenje, provere, jednom recju maltretiranje, u svakom smislu.
A, druga, idila, beskrajno poverenje, razgovori, bez zackoljica, apsolutno slaganje.
Mogu vam reci, ni jedno, ni drugo ne valja!
Mora biti, malo kontradiktornosti, ali samo malo.
Previse je iscrpljujuce, a bez nje je monotono i dosadno.
 
Iz licnog iskustva, jedna, krajnje kontradiktirna i jedna, krajnje ne kontradiktorna veza, obe veoma duge.
Svadje, raspravke, nepoverenje, provere, jednom recju maltretiranje, u svakom smislu.
A, druga, idila, beskrajno poverenje, razgovori, bez zackoljica, apsolutno slaganje.
Mogu vam reci, ni jedno, ni drugo ne valja!
Mora biti, malo kontradiktornosti, ali samo malo.
Previse je iscrpljujuce, a bez nje je monotono i dosadno.
ukratko...adventure is your middle name :lol:
 
Iz licnog iskustva, jedna, krajnje kontradiktirna i jedna, krajnje ne kontradiktorna veza, obe veoma duge.
Svadje, raspravke, nepoverenje, provere, jednom recju maltretiranje, u svakom smislu.
A, druga, idila, beskrajno poverenje, razgovori, bez zackoljica, apsolutno slaganje.
Mogu vam reci, ni jedno, ni drugo ne valja!

Mora biti, malo kontradiktornosti, ali samo malo.
Previse je iscrpljujuce, a bez nje je monotono i dosadno.

pa da,obe su krajnosti koje mogu imati bas pogubne posledice..ali kod ovog prvog primera mi nikako nije jasno kako ljudi ostaju u takvim vezama...mislim gde je tu uzivanje...veza treba da ti bude nesto sto ce te opustititi nesto u cemu ces uzivati, a a ne pritisak i maltretiranje...
 
pa da,obe su krajnosti koje mogu imati bas pogubne posledice..ali kod ovog prvog primera mi nikako nije jasno kako ljudi ostaju u takvim vezama...mislim gde je tu uzivanje...veza treba da ti bude nesto sto ce te opustititi nesto u cemu ces uzivati, a a ne pritisak i maltretiranje...

Tacno! Ne znam, ni ja sta sam toliko radila sa njim. :-?
Kad bolje razmislim, mozda je Srbija u pravu! :lol:
 
Mnogo sam puta pomislila da nešto ne bih mogla, a onda me je život ubedio u suprotno... i naučila sam da nikad ne treba reći nikad.... Pa kad tako razmišljaš, onda nema mesta kontradiktornostima u tvom životu i uvek radiš onako kako osećaš.
 
Tema je lepa. Čak puno lepa. :)
Bar meni...

A ja pisah već ovde o tome kako su kontradiktornosti sastavni deo života... ljubavi...
U svom ponašanju uočavam mnogo više jednostavnosti i skladnosti kada su u pitanju relacije koje mi ne znače puno.
Čim ti je do nekog stalo... voliš ga... komplikuješ malo i sebi i toj osobi život...
Naravno, ako ej umereno - dobro je, ako se pretera... škodi... tada treba osoba da se upita da li je sve sa psihom njenom u redu...

Verujem svojoj podsvesti, kažu da ona nikada ne greši... Ali džaba joj verujem, kad nisam svesna svoje podsvesti...

Testiranje praga bola... Hm... Jesam, mada ne znam kako da objasnim taj mazohistički poriv...
Moglo je sve da bude drugačije i promišljenije i iskrenije i bolje...
 
Mislim da ja u sustini volim razlicitost :D...Istrazivacki sam duh i kontradiktornosti me privlace :D...Jer znak paznje nekog ko se nedaje lako, vredi puno...A i faza popustanja je bas waaauuu (jos ako se neda lako idila bozja :D)
 

Back
Top