Najbolji su muskarci u 40tim

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.670
ili : Ne moze im se odoleti.
Sta mislite..da li je muskarac u 40tim tek pravi.Em je sredio zivot, em je vec nesto napravio iza sebe, nije star,ono kao zreo je u punom smislu,ima full mladosti i radosti u njemu.Do tada je vecina njih resila raznorazne emotivne komplekse i prtljage. Romanticni su i nezni i mogu da pruze prava zadovoljstva i da im se bez predrasuda i raznih ogranicavanja prepuste....

Ok,ok..u redu..samo polako..mozda nisam u pravu ali .....i namerno sam stavila temu na zenskom kutku..
 
Daj bre, mozda za zene u tridesetim.... kasnim.
Fuj, ne bih mogla da zamislim da imam pored sebe nesto tako matoro.
Pa nek ima iza sebe sta god...
Za mene je :
Mlado i čvrsto, i nek čuva ovce, al nek zna da me učini srećnom i voljenom!!!
 
Daj bre, mozda za zene u tridesetim.... kasnim.
Fuj, ne bih mogla da zamislim da imam pored sebe nesto tako matoro.
Pa nek ima iza sebe sta god...
Za mene je :
Mlado i čvrsto, i nek čuva ovce, al nek zna da me učini srećnom i voljenom!!!

Potpisujem. Ti matorci su perverznjaci neopisani. Samo bi da ******* i obično vole mlade devojke da ih ******* ali opet i one isto tako neki put obožavaju da tim matorcima ******. Život je krug.
 
mislim da u 40tim počne stomačić......i omlitavi se...mislim, individoolano...al mi pokažite osobu koja ima 40 a izgleda kao da ima 30.......što se tiče keša....i sponzoraja.....pa da....oženjeni joore napoojdane koočkice........hellen je stara ko sveti sava...... prosvetitelj ( :
 
šmajli....idi ti na odf likovna umetnost....odeljak karikatoora... baš se vidi da si matorac...ložiš se na svetozara c i tako........

mislim...koočko....a što mooškarce pitaš kakvi su m. u 40tim..? eo, šmajli voli iskoosne mooškarce....al ne zna to prosečni foroomaš.....mooško..
 

Back
Top