Pre postavljanja pitanja,teme...procitajte ovo!

dr

Poznat
Poruka
9.753
Molim sve ucesnike na forumu zdravlje da se ako je ikako moguce pridrzavaju nekih malih pravila.
1)dajte naslov svojoj temi(izbegavati naslove tipa za dr,za doktora,za farmaceutu,dermatologa,stomatologa...nego lepo stavite naslov tipa kondilomi,bol u grudima,menstruacije...)
2)kada postavljate temu ako zelite da dobijete adekvatne odgovore vodite se sledecim,prvo i osnovno napisite koliko imate godina,sta vas boli(kad,gde,kako,koliko traje,kad popusta ,na sta popusta...),sta uzimate od lekova, od kojih bolesti patite.
3)brisacu sve one postove koji se bave reklamiranjem razlicitih nacina lecenja,terapija ,lekova preko mobilnih telefona i mail adresa.
4)molim Vas najlepse da ne otvarate nove teme ako ste vec pitanje postavili pod nekom drugom temom.Ja u svakom slucaju kao moderator sam duzna da pregledam sve teme...

sto se PSIHICKIH TEGOBA tice i pitanja upucenih PSIHIJATRU:

Koliko imate godina, sta ste po zanimanju, sa kim zivite, da li imate nekih problema na poslu/u skoli/fakultetu/u porodici koji vas cine kontinuirano napetim, koje simptome imate, kad su se prvi put pojavili, koliko cesto se javljaju, sta pomaze (ako ista pomaze), da li i koje lekove pijete, da li konzumirate alkohol i narkotike, da li ste se vec javljali lekaru (psihijatru, te da li u porodici ima slicnih bolesti, simptoma, ili psihijatrijski lecenih clanova porodice?

To je zaista minimum podataka za bilo koje psihijatrijsko pitanje (ili pitanje vezano za psihicke ili neuroloske tegobe). PItanja tipa 'Boli me glava poslednja 3 meseca, da li imam tumor mozga?' zaista su nesuvisla. 'Ne mogu da spavam vec 6 meseci, a normalno sam aktivna...' takodje je nemoguce za bilo kakav smisleni odgovor.


Nadam se da se ovoga mozete pridrzavati i da cemo se i u buduce lepo druziti na ovom forumu.
Pozdrav!
 
Na koja to pitanja ne odgovaram?
Ako malo bolje pregledate forum videcete da odgovaram na gotovo sva pitanja,jedino na sta povremeno ne dajem odgovor su pitanja vezana za dermatovenerologiju jer imamo dermatologa koji posecuje forum kao i na pitanja koja se ponavljaju 1000 puta.
Takodje ne odgovaram na pitanja za koja smatram da su ekstra glupa i da ih ljudi postavljaju iz ciste dosade a ako obratite paznju videcete da takav broj pitanja uopste nije mali.
Takodje ne dajem odgovore na pitanja koja su vezana za iskustva oko neke intervencije.Ja mogu odgovoriti kao lekar ali ako ta intervencija nije radjena meni kako mogu nekome reci da li boli ili ne boli,jednostavno nisam bila u ulozi pacijenta.
Ovo je moja cista dobra volja i zelja da pomognem drugima ali to ne znaci da imam vremena da se bavim glupostima koji se ponekad javljaju na forumu,dijeta po 356478 put ili imala sam odnos da li sam trudna.
 
dr:
Na koja to pitanja ne odgovaram?
Ako malo bolje pregledate forum videcete da odgovaram na gotovo sva pitanja,jedino na sta povremeno ne dajem odgovor su pitanja vezana za dermatovenerologiju jer imamo dermatologa koji posecuje forum kao i na pitanja koja se ponavljaju 1000 puta.
Takodje ne odgovaram na pitanja za koja smatram da su ekstra glupa i da ih ljudi postavljaju iz ciste dosade a ako obratite paznju videcete da takav broj pitanja uopste nije mali.
Takodje ne dajem odgovore na pitanja koja su vezana za iskustva oko neke intervencije.Ja mogu odgovoriti kao lekar ali ako ta intervencija nije radjena meni kako mogu nekome reci da li boli ili ne boli,jednostavno nisam bila u ulozi pacijenta.
Ovo je moja cista dobra volja i zelja da pomognem drugima ali to ne znaci da imam vremena da se bavim glupostima koji se ponekad javljaju na forumu,dijeta po 356478 put ili imala sam odnos da li sam trudna.
Koja je vasa specijalnost?
 
ja ne plasiram svoj biznis i ne zaradujem na tim ljudima nego zelim sto vise ludi da cuje o ovom programu i da pomognem sto vecem broju ludi koji su oboleli od mnogih bolesti a vi da ste malo vise upuceni u ovaj program nebi ste tako pricali.
ja sam ovim preparatima mog oca tri puta izvukao od po vama normalne stvari smrti,
sestricu resio problem hronicne upale sinusa gde su vase kolege digle ruke.
rodene su dve bebe zahvaljujuci aloji.
PA GDE CE TE VECE BOGADSTVO I SRECU OD TOGA
A MENE KONPANIJA PLACA ZA TO STO RADIM
Ako ste zaintresovani da saznate nesto vise javite se
 
Sasha85:
Dr,nije da se mesam,ali bolje promeni naslov,ljudima nece bas pasti na pamet da procitaju ovo...
Nesto u fazonu "pre postavljanja teme" itd...
Mozda sam staromodna, ali, tek sada sam otkrila "cari" ovakvih foruma...pokusala sam da i ja potrazim pomoc, medjutim, ja svoje poruke ne vidim, u stvari, vidjela sam danas svoju poruku na forumu a sada je nigdje nema, niti mi ko odgovara. Znam da je tema koju sam zapocela izlizana (naime trazila sam savjet o gubljenju kilograma) ali, ja se do sada time nisam bavila, a eto, sada mi pocele smetati sarmice oko stomaka, guze...... Nadam se da cete imati strpljenja da mi odgovorite
pozdrav i postovanje, Suuske
 
Suuske:
Sasha85:
Dr,nije da se mesam,ali bolje promeni naslov,ljudima nece bas pasti na pamet da procitaju ovo...
Nesto u fazonu "pre postavljanja teme" itd...
Mozda sam staromodna, ali, tek sada sam otkrila "cari" ovakvih foruma...pokusala sam da i ja potrazim pomoc, medjutim, ja svoje poruke ne vidim, u stvari, vidjela sam danas svoju poruku na forumu a sada je nigdje nema, niti mi ko odgovara. Znam da je tema koju sam zapocela izlizana (naime trazila sam savjet o gubljenju kilograma) ali, ja se do sada time nisam bavila, a eto, sada mi pocele smetati sarmice oko stomaka, guze...... Nadam se da cete imati strpljenja da mi odgovorite
pozdrav i postovanje, Suuske
Teme nema iz razloga sto sam je izbrisala...naime na ovom forumu postoji minimum 50 tema vezanih za tu problematiku, ako ne i vise.
Potrebno je da koristite pretrazivac (levi ugao strane, u nizu sadrzaj,pretraga, profil,odjavite se,profil...tu cete naci sve moguce teme koje su ikada otvarane vezano za skidanje viska kilograma).
Verujem da imate problema i da trazite resenje ali prosto vam ne mogu omoguciti otvaranje 1423672. put iste teme.Nadjite neku postojecu temu pa pod njom postavite pitanje, ako citanjem istih ne nadjete resenje svojih problema.
Pozdrav!
 
dr:
Suuske:
Sasha85:
Dr,nije da se mesam,ali bolje promeni naslov,ljudima nece bas pasti na pamet da procitaju ovo...
Nesto u fazonu "pre postavljanja teme" itd...
Mozda sam staromodna, ali, tek sada sam otkrila "cari" ovakvih foruma...pokusala sam da i ja potrazim pomoc, medjutim, ja svoje poruke ne vidim, u stvari, vidjela sam danas svoju poruku na forumu a sada je nigdje nema, niti mi ko odgovara. Znam da je tema koju sam zapocela izlizana (naime trazila sam savjet o gubljenju kilograma) ali, ja se do sada time nisam bavila, a eto, sada mi pocele smetati sarmice oko stomaka, guze...... Nadam se da cete imati strpljenja da mi odgovorite
pozdrav i postovanje, Suuske
Teme nema iz razloga sto sam je izbrisala...naime na ovom forumu postoji minimum 50 tema vezanih za tu problematiku, ako ne i vise.
Potrebno je da koristite pretrazivac (levi ugao strane, u nizu sadrzaj,pretraga, profil,odjavite se,profil...tu cete naci sve moguce teme koje su ikada otvarane vezano za skidanje viska kilograma).
Verujem da imate problema i da trazite resenje ali prosto vam ne mogu omoguciti otvaranje 1423672. put iste teme.Nadjite neku postojecu temu pa pod njom postavite pitanje, ako citanjem istih ne nadjete resenje svojih problema.
Pozdrav!
Hvala, sad sam sve pronasla :P
 
koji ste bre doktor kada niste dali jedno opste i formulisano pitanje vezano za anksioznosti pa na njega dali odgovor onda ja ne nih isao po forumima trazeci pomoc a ako ste doktor onda znate kakvo je to stanje prema tome treba da vas je sramota da zatvarate temu o ljudima koji mogu konkretno da pomognu koji su se izvukli samota za nas kao narod vidite plivin sajt pa posle kazite nesto mi smo bre SRBI ko ce kome ako nece SRBIN SRBINU mi i evropa nikada
pozdravljam vas u nadi da cete nekome pomoci
 
progoran:
koji ste bre doktor kada niste dali jedno opste i formulisano pitanje vezano za anksioznosti pa na njega dali odgovor onda ja ne nih isao po forumima trazeci pomoc a ako ste doktor onda znate kakvo je to stanje prema tome treba da vas je sramota da zatvarate temu o ljudima koji mogu konkretno da pomognu koji su se izvukli samota za nas kao narod vidite plivin sajt pa posle kazite nesto mi smo bre SRBI ko ce kome ako nece SRBIN SRBINU mi i evropa nikada
pozdravljam vas u nadi da cete nekome pomoci

Ovo je tema koju si ti postavio... Zato ti je dr zakljucala ovu drugu...

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=60835&highlight=Anaksioznost
 
progoran:
koji ste bre doktor kada niste dali jedno opste i formulisano pitanje vezano za anksioznosti pa na njega dali odgovor onda ja ne nih isao po forumima trazeci pomoc a ako ste doktor onda znate kakvo je to stanje prema tome treba da vas je sramota da zatvarate temu o ljudima koji mogu konkretno da pomognu koji su se izvukli samota za nas kao narod vidite plivin sajt pa posle kazite nesto mi smo bre SRBI ko ce kome ako nece SRBIN SRBINU mi i evropa nikada
pozdravljam vas u nadi da cete nekome pomoci
Vama treba psihijatar, ali ne na forumu nego u ordinaciji i terapija treba da bude jaaaaako duga, prema tome ne smarajte ljude postavljanjem 20 istih tema ,postanite svesni svog problema i toga da resenje nije lako niti Vam neko moze pomoci na ovaj nacin.
Ordinacija brale ne forum, mozda ti onda i bude bolje jednog dana. :evil:
 

Back
Top