i rokeri imaju dusu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

panofanatik

Primećen član
Poruka
540
--------------------------------------------------------------------------------

ova tema je zatvorena...malopre.neznam sto ali mi je krivo i ponovo cu je otvoriti...ovde mozete da pisete o cemu god hocete.znam de se to cesto nalazi na ovakvim forumima,ali ovo je prilika nas rokera i metalaca da pokazemo da imamo dusu kao i svi...pisite o omiljenim grupama,pesmama,lepite slike,pisite sta god vam padne nepamet.dokazimo da smo posebni,da nismo samo narkomani i da izmedju ostalog na najbolji i jedan poseban nacin tumacimo muziku.pisite svi koji slusate guns n roses him nightwish iron maden nirvanu heloween metalicu led zepp i mnoge druge grure.pozz dajanna :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
a shta kao fenseri nemaju dushu....a metalci....reperi.....samo rokeri imaju...a da i pankeri......
elem, ne razumem smisao teme.....

Ni ja. :-?
Kao odjednom samo su rokeri pametni,
a ima ih milion stereotipa koji se nazivaju rokerima jer se tako oblace i slusaju pesme koje su u trendu.

Inace,postovaoci klasicne muzike nemaju dusu,niti pamet,niti zdrav razum. :-?
Neke teme cu poceti da shvatam kao uvredu.
Jos ce i da mi zgade rok en rol.
 
Ni ja. :-?
Kao odjednom samo su rokeri pametni,
a ima ih milion stereotipa koji se nazivaju rokerima jer se tako oblace i slusaju pesme koje su u trendu.

Inace,postovaoci klasicne muzike nemaju dusu,niti pamet,niti zdrav razum. :-?
Neke teme cu poceti da shvatam kao uvredu.
Jos ce i da mi zgade rok en rol.

rekla sam I ROKERI IMAJU DUSU i tako ih spajam sa svim ostalim zanrovima jer necu da uvek rockeri budu oni koji su najgori i sl....ako nisi razumeo
 
Ni ja. :-?
Kao odjednom samo su rokeri pametni,
a ima ih milion stereotipa koji se nazivaju rokerima jer se tako oblace i slusaju pesme koje su u trendu.

Inace,postovaoci klasicne muzike nemaju dusu,niti pamet,niti zdrav razum. :-?
Neke teme cu poceti da shvatam kao uvredu.
Jos ce i da mi zgade rok en rol.

a bas ne smatram da ako si roker treba da se obuces u crno i sl.ja se konkretno namerno zbog toga tako ne oblacim jer mislim ako nesto volis to je u tebi i da ne treba da se sa tim furas i svima pokazujes.izvini za navodne uvrede
 
rekla sam I ROKERI IMAJU DUSU i tako ih spajam sa svim ostalim zanrovima jer necu da uvek rockeri budu oni koji su najgori i sl....ako nisi razumeo

meni se to bas dopada,bit najgori
kad je u pitanju rock stvar
kad drugi o meni misle da sam najgori
to znaci da dobro obavljam posao
to ti bolan znaci bit roker,punker,metalac
u moru fensera ne mos ocekivat da ce neko da te cijeni
samo da te mrzi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top