Opis molim, IN muskarac u npr Beogradu?

Veselin Jevrosimović,vlasnik ''Comtrade''-a.I,to nije moje mišljenje,nego sam više puta čuo od raznih žena...nekad bio švercer,a sad glavni srpski tajkun za uvoz kineskih računarskih komponenata.

Definitivno ovakve teme me nerviraju..sve je stvar licnog misljenja i shvatanja ali ..ako bih bas morala da navedem jednog In mena u Bgd..slozila bih se sa tobom Karlito Brigante vezano za Veselina Jevrosimovica..
 
Ma dobro za pare se podrazumeva da ih ima ako bi bio IN u danasnjoj Srbji. Ali ja sam mislila vise na ono izgled, drzanje, ponasanje, i to...na stil nego na praktiku. Koji su muskarci na taj nacin "trazeni"?

Pozdrav i hvala.
Lik upravo pored love ima to sve sto si navela..izgled,drzanje,ponasanje..dodala bih i porodicu i negde sam jednom procitala..zna i da kuva..pa ti vidi..:lol:
 
NAJVEĆA ŽENSKA TAJNA JE UMEĆE ZAVOĐENJA
U atraktivnoj rubrici Na Ti... razgovaramo sa Veselinom Jevrosimovićem, vlasnikom kompanije ComeTradeGroup

Veselin Jevrosimović


Veselin Jevrosimović, Beograđanin sa “holivudskom biografijom”, vlasnik je poslovne imperije ComeTradeGroup, koja poseduje firme na tri kontinenta, u više od 15 zemalja sveta. Na naš nacionalni ponos (toliko poljuljan ovih godina), uticao je i time što je proizveo prvi srpski računar.

Veselin Jevrosimović, Beograđanin sa “holivudskom biografijom”, vlasnik je poslovne imperije ComeTradeGroup, koja poseduje firme na tri kontinenta, u više od 15 zemalja sveta.
Na naš nacionalni ponos (toliko poljuljan ovih godina), uticao je i time što je proizveo prvi srpski računar.
Domaći “Bil Gejts”, sa svojom kompanijom pozicionirao se na drugo mesto među distributerima kompjuterske opreme na svetu, sa godišnjim prometom od preko 9 milijardi dolara.

Veselin Jevrosimović rođen je 1966, oženjen je lepoticom i poznatom manekenkom Ines Pokimicom, sa kojom ima ćerku Taru.
Muškarac koji predstavlja “idealnu varijantu” za većinu žena širom sveta – “bogat, lep i pametan”, za čitaoce TV novosti govori o tome zašto je znanje njegova najveća moć, zbog čega nikada nije bio Kazanova, šta je njegovo najveće bogatstvo, gde leži tajna erotike, zašto nije hazarder i nikada ne igra loto...


* Nisam “srpski Bil Gejts”, moja prednost u odnosu na njega je to što živim u Beogradu

* Više volim da plovim nego da letim, a od prvih para koje sam zaradio u životu kupio sam najpre čamac, pa gliser, a danas imam jahtu “Azimut”

* Muškarac koji nije u stanju da voli jednu ženu, zapravo, nije muževan

* Privlačnost žene za mene počinje od ruku, to je ono što prvo primetim

* Najskuplje što imam od ličnih stvari su satovi, a najpažljivije biram cipele i najčešće nosim “Pradine” modele

* Ništa ne deluje jeftinije nego kada čovek nosi na sebi pet hiljada evra. Na neki način, to je i odraz siromaštva

* Žena nije erotična zbog dužine suknje ili zato što je lepo našminkana nego zbog energije koju nosi, a ona je urođeni dar i ne može da se nauči

* Na mestu gde je bio “Vidinac” pravim novi restoran, prvi tog tipa u ovom delu Evrope, za čiji je enterijer angažovan svetski dizajner Karim Rašid

* Mnogo sam vezan za Beograd, on je za mene najlepši grad na svetu, i svuda sam se osećao kao stranac, što me je i vratilo ovde


Ovaj dakle? :)
 
veselinmy2.png
 

Back
Top